Schneider XMLB020B2S11, basınç anahtarı XMLB 20 bar - ayarlanabilir skala 2 eşik - 1 K/A - 1
Schneider
Schneider XMLB020B2S11, basınç anahtarı XMLB 20 bar - ayarlanabilir skala 2 eşik - 1 K/A
Ürün Kodu: XMLB020B2S11
Ana
Ürün serisiOsiSense XM
Ürün ya da bileşen tipiElektromekanik basınç sensörü
Basınç sensör tipiElektromekanik basınç sensörü
Ürün grubuXMLB
Pressure rating20 bar
kontrollü sıvıHava (0…160 °C)
Taze su (0…160 °C)
Hidrolik yağ (0…160 °C)
sıvı bağlantı türüG 1/4 (dişi) 'e uygunISO 228
elektrikli bağlantıVida kelepçeleri terminalleri, 1 x 0,5...2 x 2,5 mm²
1 konnektör Pg 13
AWG göstergesiAWG 20...AWG 14
kablo girişiKablo rakoru 9…13 mm
kontak tipi ve düzenleme1 K/A
ürüne özel uygulama-
çalışmanın basınç anahtarı tipi2 eşik arasındaki düzenleme
elektrikli devre tipiKontrol devresi
skala tipiAyarlanabilir diferansiyel
yerel ekranIle
basınç yükselmesinde ayarlanabilir anahtarlama aralığı1,3…20 bar
basınç düşüşünde ayarlanabilir anahtarlama aralığı0,3…18,4 bar
yüksek ayarda maksimum olası diferansiyel11 bar
maksimum izin verilen olağandışı basınç45 bar
tahrip basıncı90 bar
basınz aktüatörüDiyafram
sıvıyla temas eden malzemelerPirinç
FPM, FKM
muhafaza malzemesiÇinko alaşım
[In] nominal akım3 A, B300, AC-15 (Ue = 120 V) 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
1,5 A, B300, AC-15 (Ue = 240 V) 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
0,1 A, R300, DC-13 (Ue = 250 V) 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
Tamamlayıcı
düşük ayarda minimum olası diferansiyel1 bar (+/- 0,25 bar)
yüksek ayarda minimum olası diferansiyel1,6 bar (+/- 0,25 bar)
maksimum izin verilen basınç - döngü başına25 bar
terminal bloğu tipi4 terminal
Maximum operating rate120 cyc/mn
tekrarlama doğruluğu2 %
[Ui] nominal yalıtım voltajı300 V 'e uygunUL 508
500 V 'e uygunEN/IEC 60947-1
300 V 'e uygunCSA C22.2 No 14
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı6 kV 'e uygunEN/IEC 60947-1
yardımcı kontak çalışmaAni hareketli
kontak malzemesiGümüş kontaklar
Maximum resistance across terminals25 mOhm 'e uygunIEC 255-7 kategori 3
25 mOhm 'e uygunNF C 93-050 yöntem A
kisa devre korumasi10 A kartuş sigorta, tip gG (gl)
Mekanik dayanıklılık5000000 cycles
ayarHarici
Yükseklik113 mm
Derinlik75 mm
Genişlik35 mm
Ürün ağırlığı0,705 kg
Ortam
StandartlarUL 508
CSA C22.2 No 14
EN/IEC 60947-5-1
CE
Ürün sertifikalarıBV
EAC
CSA
UL
LROS (Lloyds register of shipping)
CCC
koruyucu bakımTC standart versiyon
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-25…70 °C
Depolama ortam koşulları-40…70 °C
Çalışma konumuHerhangi bir konum
titreşim direnci4 gn[Alan](f =[Alan]30…500 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6