Schneider XMLBM05A2S12, BASINÇ ŞALTERİ XMLB AYAR. DİF. -5 bar - 1
Schneider
Schneider XMLBM05A2S12, BASINÇ ŞALTERİ XMLB AYAR. DİF. -5 bar
Ürün Kodu: XMLBM05A2S12
Ana
Ürün serisiTelemecanique Pressure sensors XM
Ürün ya da bileşen tipiElektromekanik basınç sensörü
Basınç sensör tipiElektromekanik vakumlu basınç sensörü
Ürün grubuXMLB
Pressure rating5 bar
kontrollü sıvıHava (0…70 °C)
Taze su (0…70 °C)
Hidrolik yağ (0…70 °C)
sıvı bağlantı türüG 1/4 (dişi) 'e uygunISO 228
elektrikli bağlantıVida kelepçeleri terminalleri, 1 x 0,5...2 x 2,5 mm²
AWG göstergesiAWG 20...AWG 14
kablo girişiKablo rakoru 7…13 mm
kontak tipi ve düzenleme1 K/A
ürüne özel uygulama-
çalışmanın basınç anahtarı tipi2 eşik arasındaki düzenleme
elektrikli devre tipiKontrol devresi
skala tipiAyarlanabilir diferansiyel
yerel ekranIle
basınç yükselmesinde ayarlanabilir anahtarlama aralığı-0,5…5 bar
basınç düşüşünde ayarlanabilir anahtarlama aralığı-1…4,5 bar
yüksek ayarda maksimum olası diferansiyel6 bar
maksimum izin verilen olağandışı basınç11,25 bar
tahrip basıncı23 bar
basınz aktüatörüDiyafram
sıvıyla temas eden malzemelerNitril
Çinko alaşım
304L paslanmaz çelik
muhafaza malzemesiÇinko alaşım
[In] nominal akım3 A, B300, AC-15 (Ue = 120 V) 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
1,5 A, B300, AC-15 (Ue = 240 V) 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
0,1 A, R300, DC-13 (Ue = 250 V) 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
Tamamlayıcı
düşük ayarda minimum olası diferansiyel0,5 bar (+/- 0,05 bar)
yüksek ayarda minimum olası diferansiyel0,5 bar (+/- 0,05 bar)
maksimum izin verilen basınç - döngü başına6,25 bar
terminal bloğu tipi4 terminal
Maximum operating rate120 cyc/mn
tekrarlama doğruluğu2 %
[Ui] nominal yalıtım voltajı300 V 'e uygunUL 508
500 V 'e uygunEN/IEC 60947-1
300 V 'e uygunCSA C22.2 No 14
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı6 kV 'e uygunEN/IEC 60947-1
yardımcı kontak çalışmaAni hareketli
kontak malzemesiGümüş kontaklar
Maximum resistance across terminals25 mOhm 'e uygunIEC 255-7 kategori 3
25 mOhm 'e uygunNF C 93-050 yöntem A
kisa devre korumasi10 A kartuş sigorta, tip gG (gl)
Mekanik dayanıklılık3000000 cycles
ayarHarici
Yükseklik113 mm
Derinlik75 mm
Genişlik35 mm
Ürün ağırlığı0,685 kg
Ortam
StandartlarCSA C22.2 No 14
UL 508
CE
EN/IEC 60947-5-1
Ürün sertifikalarıEAC
CSA
LROS (Lloyds register of shipping)
CCC
UL
BV
koruyucu bakımTC standart versiyon
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-25…70 °C
Depolama ortam koşulları-40…70 °C
Çalışma konumuHerhangi bir konum
titreşim direnci4 gn[Alan](f =[Alan]30…500 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6
darbe dayanımı50 gn 'e uygunIEC 60068-2-27
elektrik çarpmasına karşı koruma sınıfıSınıf I 'e uygunIEC 1140
Sınıf I 'e uygunIEC 536
Sınıf I 'e uygunNF C 20-030
IP koruma derecesiIP66 'e uygunEN/IEC 60529
Sözleşme garantisi
Garanti18 months
Ürün Filtreleri
Ekran:Hayır
Maximum Basınç:6,25 bar
Basınç Aralığı: 0,5 bar