Schneider XMLP060BD290, BASINÇ SENSÖRÜ 60BAR 4-20MA G1/4A - 1
Schneider
Schneider XMLP060BD290, BASINÇ SENSÖRÜ 60BAR 4-20MA G1/4A
Ürün Kodu: XMLP060BD290
elektrikli devre tipiKontrol devresi
Pressure rating60 bar
yerel ekranOlmadan
kontrollü sıvıTaze su (0…135 °C)
Hava (-40…135 °C)
Hidrolik yağ (-40…135 °C)
Gaz (-40…135 °C)
Soğutma sıvısı (-40…135 °C)
sıvı bağlantı türüSAE 7/16-20UNF-2B (female) with schrader
elektrikli bağlantı1 erkek konnektör M12 4 pim
[Us] nominal besleme gerilimi12...24 V DC SELV (gerilim limitleri: 7…33 V)
akım tüketimi< 23 mA
Tamamlayıcı
basınç ayar aralığı0…60 bar
maksimum izin verilen olağandışı basınç180 bar
tahrip basıncı360 bar
sıvıyla temas eden malzemelerPaslanmaz çelik tip AISI 303
Çalışma konumuHerhangi bir konum
Koruma türüTers polarite
Yük kısa devre
elektromanyetik uyumlulukElektrostatik deşarj bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-2 8 kV hava, 4 kV kontak
1,2/50 µs şok dalgaları bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-5 1 kV 42 Ohm
Manyetik alanlara bağışıklık 'e uygunEN/IEC 61000-4-8 100 A/m 50 Hz
Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-4 4 kV
Elektromanyetik alanlara duyarlılık 'e uygunEN/IEC 61000-4-3 10 V/m 80...3000 MHz
Yayılmalı RF alanları 'e uygunEN/IEC 61000-4-6 10 V 0.01...80 MHz
Nominal yıldırım darbe dayanım gerilimi (Up)0,5 kV
çıkışta yanıt süresi<= 2 ms 10...90 % of full scale
ölçüm doğruluğuÖlçüm aralığının +/- % 0,5'i
Resolution0.1 % of the measuring range
hassasiyet sapması+/- 0.02 % of measuring range/°K
sıfır noktası sapması+/- 0.02 % of measuring range/°K
Mekanik dayanıklılık10000000 cycles
Ürün ağırlığı0,1 kg
çap26 mm
uzunluk44 mm
NSF ANSI 61
Ürün sertifikalarıRCM
CE
cULus
EAC
koruyucu bakımTC
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-30…85 °C
Depolama ortam koşulları-50…100 °C
titreşim direnci20 gn[Alan](f =[Alan]15…2000 Hz) 'e uygunEN/IEC 60068-2-6
Number of Units in Package 11
Package 1 Height4,2 cm
Package 1 Width4,7 cm
Package 1 Length8,7 cm
Package 1 Weight94,0 g
Ürün Filtreleri
Ekran:Hayır
Maximum Basınç:180 bar