Schneider XMLP040BC21V, basınç ileticisi - XMLP - 40bar - G1/4A erkek - 4..20mA - DIN - 1'li set - 1
Schneider
Schneider XMLP040BC21V, basınç ileticisi - XMLP - 40bar - G1/4A erkek - 4..20mA - DIN - 1'li set
Ürün Kodu: XMLP040BC21V
elektrikli devre tipiKontrol devresi
Pressure rating40 bar
yerel ekranOlmadan
kontrollü sıvıHava (-20…120 °C)
Taze su (0…120 °C)
Hidrolik yağ (-20…120 °C)
Gaz (-20…120 °C)
Soğutma sıvısı (-20…120 °C)
sıvı bağlantı türüG 1/4A (erkek) 'e uygunDIN 3852-E
elektrikli bağlantı1 erkek konnektör EN 175301-803-A (DIN43650 hariç) 3 pim
[Us] nominal besleme gerilimi12...24 V DC SELV (gerilim limitleri: 8…30 V)
akım tüketimi< 20 mA
çıkış sinyalinin tipiAnalog
analog çıkış fonksiyonu4...20 mA, 2 telli
Tamamlayıcı
basınç ayar aralığı0…40 bar
maksimum izin verilen olağandışı basınç80 bar
tahrip basıncı320 bar
sıvıyla temas eden malzemelerPaslanmaz çelik tip 17-4PH
Fluorokarbon FKM (Viton)
Paslanmaz çelik tip AISI 304
Çalışma konumuHerhangi bir konum
Koruma türüYük kısa devre
Ters polarite
elektromanyetik uyumlulukElektromanyetik alanlara duyarlılık 'e uygunEN/IEC 61000-4-3 10 V/m 80...1000 MHz
Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-4 2 kV
1,2/50 µs şok dalgaları bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-5 500 V 12 Ohm, 1 kV 42 Ohm
Yayılmalı RF alanları 'e uygunEN/IEC 61000-4-6 10 V 0,15...80 MHz
Elektrostatik deşarj bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-2 8 kV hava, 4 kV kontak
Nominal yıldırım darbe dayanım gerilimi (Up)0,5 kV
çıkışta yanıt süresi< 5 ms 92 % of full scale
ölçüm doğruluğuÖlçüm aralığının +/- % 0,5'i
ResolutionInfinity
hassasiyet sapması+/- 0.02 % of measuring range/°K
sıfır noktası sapması+/- 0.02 % of measuring range/°K
Long term stability+/- 0.2 % of the measuring range
Mekanik dayanıklılık10000000 cycles
Ürün ağırlığı0,05 kg
çap30 mm
uzunluk25 mm
skala tipiSabit diferansiyel
Ortam
StandartlarEN/IEC 61326-1
koruyucu bakımTC
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-30…100 °C
Depolama ortam koşulları-30…100 °C
titreşim direnci20 gn[Alan](f =[Alan]10…2000 Hz) 'e uygunEN/IEC 60068-2-64
darbe dayanımı25 gn için 11 ms 'e uygunEN/IEC 60068-2-27
Sözleşme garantisi
Garanti18 months
Ürün Filtreleri
Ekran:Hayır
Maximum Basınç:200 bar