x
Hakkımızda

10 yılı aşkın süredir endüstriyel otomasyon sektöründe faaliyet gösteren ve teknolojik gelişmeleri takip eden DOREN ENERJİ Üretim A.Ş  ilgili ürünlerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetini sunmaktadır.

Schneider Electric, Omron, Weidmüller, APC gibi lider markaların distribütörlüğünü yürüten Doren Enerji Üretim A.Ş. sektöründe kalitesi ile dünya çapında tanınmış markaları e-ticaret sitesi ardaexpress.com üzerinden uygun fiyatlarla Türkiye ve dünya çapında müşterileri ile buluşturuyor.

Satış öncesi ve sonrası kaliteli hizmeti ile işyerinizin veya evinizin konforunda endüstriyel otomasyon ürünlerinden tüketici elektroniğine,  küçük ev aletlerinden kişisel bakım ürünlerine dek bir çok farklı kategoride tek tıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ardaexpress.com, Schneider Türkiye tarafından tercih ve tavsiye edilen ilk e-ticaret sitesi olma özelliğini taşımaktadır.

Sitemize Schneider Çevrimiçi Bayiler linki üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.


https://www.apc.com/tr/tr/how-to-buy/online-resellers.jsp

 

Bunun yanı sıra firmamız Omron, Weidmüller, Fluke, Viko, Würth, Mutlusan , Kenwood gibi sektöründe kalitesi ile tanınmış markaların da yurtiçi bayii ve distribütörlüğünü yürütmektedir.

Isıtıcı grubunda Vigo ve Evotech’in yanı sıra üst segment küçük ev aletleri grubunda Kenwood, Kitchenaid, Dualit, Miele, Karcher, Cuisinart gibi markaların satışını yapmaktadır.

Uzun yıllara dayanan e-ticaret tecrübemiz ile kurduğumuz güvenilir altyapımız ve onlarca kategoride binlerce ürün çeşidimiz ile on binlerce mutlu müşteri biriktirdik.

Ardaexpress ailesine hoş geldiniz!

 

Vizyonumuz; ülkemizde ve globalde sektörümüzdeki tüm gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize üst seviye online alışveriş deneyimi sağlamak, gücümüzü ve karlılığımızı artırarak müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaktır.

 

Misyonumuz; dünyadaki gelişmeleri ve teknolojik değişimleri en iyi şekilde kullanarak içinde bulunduğumuz çağa ayak uydurmak böylece sektörümüzde dünya çapında lider konuma gelerek ülkemizi temsil etmektir.

 

Firmamız (ETBİS)Elektronik Ticaret Bilgi Platformu kayıtlıdır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.