Schneider XMLE010U1C21, basınç sensörü 10 bar - G1/4A (erkek) - 24 V - 4..20 mA - 1
Schneider
Schneider XMLE010U1C21, basınç sensörü 10 bar - G1/4A (erkek) - 24 V - 4..20 mA
Ürün Kodu: XMLE010U1C21
Ana
Ürün serisiTelemecanique Pressure sensors XM
Ürün ya da bileşen tipiElektronik basınç sensörleri
Basınç sensör tipiBasınç iletici
Pressure rating10 bar
basınç sensör adıXMLE
kontrollü sıvıHava (-15…80 °C)
Korozif akışkan (-15…80 °C)
Hidrolik yağ (-15…80 °C)
Taze su (0…80 °C)
sıvı bağlantı türüG 1/4A (erkek) 'e uygunISO 228
çıkış sinyalinin tipiAnalog
elektrikli bağlantıErkek konnektör EN 175301-803-A (DIN43650 hariç)
analog çıkış fonksiyonu4...20 mA, 2 tel
[Us] nominal besleme gerilimi24 V DC, gerilim limitleri: 11…33 V
çap40 mm
Tamamlayıcı
muhafaza malzemesiAnodize edilmiş alüminyum
kurulumun tipiKontrol devresi
Çalışma konumuHerhangi bir konum
sıvıyla temas eden malzemelerPaslanmaz çelik tip AISI 303
maksimum izin verilen olağandışı basınç20 bar
maksimum izin verilen basınç - döngü başına10 bar
tahrip basıncı30 bar
hassasiyet sapmasıÖlçüm aralığının +/- % 0,015'i/°C
sıfır noktası sapmasıÖlçüm aralığının +/- % 0,03'ü/°C
Koruma türüAşırı yük koruması
Kısa devre
Ters polarite
yerel ekranOlmadan
akım tüketimi< 20 mA
Mekanik dayanıklılık10000000 cycles
çıkışta yanıt süresi< 5 ms
ölçüm doğruluğuÖlçüm aralığının +/- % 0,3'ü
Ürün ağırlığı0,25 kg
Ortam
IP koruma derecesiIP65
titreşim direnci35 gn[Alan](f =[Alan]60…2000 Hz)
5 gn[Alan](f =[Alan]25…200 Hz)
koruyucu bakımTC
darbe dayanımı50 gn
StandartlarEN 50081
CE
EN 50082
Ürün sertifikalarıCSA
UL
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-15…80 °C