x
AYNI GÜN KARGO!MEMNUNİYETİNİZ ÖNCELİĞİMİZ!
Müşteri Destek Hattı : 08503022732
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Ürün Liste görseli
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Sırala
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Sırala

Manyetik Şiddete Duyarlı Nihayet Şalteri

Nihayet Şalteri modülü bir diğer adıyla sensör modülü olarak bilinmektedir. Özellikle manyetik alan uygulamalarında kullanılmaktadır. Şiddete duyarlı ve emniyete sahip olması; ürünün başlıca özellikleri arasındadır.

Nihayet Şalterilerin çalışma şekli elektrik akımını açma ya da kapamaya yaramaktadır. Bu elektrikli anahtar, birçok elektrikli sistemde kullanılmaktadır. Dayanıklı ve güvenilir olması manyetik bir kuvveti kullanmasında olumludur. Küre ve silindir bir çalışma mekanizmasına sahiptir. Manyetik alanın olduğu yerdeki etki bu cismi çalıştırmaktadır.

Manyetik Algısı Yüksek Switch Modelleri

Manyetik kontakların özelliklerinde en çok enerji verimliliği sistemlerinde kullanılması ön plandadır. Bu tarz modellerin yer aldığı Nihayet Şalteri kategorimizdeki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Nihayet Şalterilerin Bilinmeyen Özelliklerini Keşfedin

Manyetik emniyet switchleri kullanıldığı anlarda güvenliği temel almaktadır. Enerji verimliliği bu yüksek sistemlerde ortaya çıkmaktadır ve emniyetli bir prensibe dayanmaktadır.

Bununla birlikte:

 • Sessiz ve hafif bir şekilde çalışmaktadırlar. Özellikle kolayca kurulabilen bu mekanizmanın bakımı sizi yormayacak cinstendir.
 • Elektrik anahtar türü farklı uygulamalara yönelik tasarlanabilme özelliklerine sahiptir. Güvenli çalışma ve açma seçenekleri, doğru çalışma mekanizmasını anlatmaktadır.
 • Kodlu manyetik anahtar, yüksek verimliliğe duyarlı olup geniş kullanım ağı sunmaktadır.

Geniş Kullanım İmkânı Sunan Nihayet Şalteriler

Manyetik alanda kullanılan ürünlerden nihayet şalterleri geniş kullanım olanaklarıyla gelmektedir. İletken materyaller ve manyetik alanlardaki işlevleri birçok yerde kullanılmaktadır. Bu alanlar aşağıdakiler dâhil olmak üzere karşınıza çıkmaktadır:

Güvenlik Sistemleri

Manyetik anahtarlar güvenlik sistemlerinde sıkça tercih edilmektedir. Kapıların açılıp açılmadığını algılarlar ve alarm gibi konularda destek olmaktadırlar. Özellikle kapalı alanlarda hırsız ve yangın alarmları birçok yer için önemlidir.

Ev Otomasyonu

Evlerde kullandığınız ışıklar ve fanlar otomasyon sistemleri ile yakından ilişkilidir. Bu sistemdeki cihazların kontrolünde nihayet şalterleri kullanılmaktadır.

Aletler

Çok çeşitli beyaz eşyaların doğru çalışmasını sağlamak için nihayet şalterlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Elektrik akışının kontrol edilmesi birçok cihazın çalışmasında önemlidir. Buzdolapları, çamaşır ve bulaşık makineleri bu eşyalar arasındadır.

Endüstriyel Kontrol Sistemleri

Endüstriyel prosesleri çalıştırmak için nihayet şalterler gerekmektedir. Konveyör bantların ve diğer ekipmanların kontrolünde bu üründen destek alınmaktadır.

Tıbbi Cihazlar

Sağlık alanında MRI ve tansiyon aleti gibi teknolojik cihazların önemi büyüktür. Özellikle doğru verilerin sunulması ve açma ve kapama gibi işlevlerin çalışması gerekmektedir. Yine nihayet şalterleri bu alanda kullanılarak işlevlerin çalışmasını sağlamaktadır.

İşinizi Manyetik Anahtarların Faydaları ile Kolaylaştırın

Nihayet Şalteri modelleri ve özelliklerinin birbirine göre farklılıkları bulunmaktadır. Bu farklılıklar avantaj olarak karşınıza çıkmaktadır. Geniş kullanım yelpazesine sahip olmaları avantajlarını göstermektedir. Son derece dayanıklı ve güvenilir olmaları, işinizi kolaylaştıran önemli detaylardır.

Uzun kullanım ömrü ve kaliteli yapısıyla zaman konusunda size yardımcı olmaktadır. Düşük bakım gereksinimleri vardır. Bununla birlikte kısa sürede hızlı yanıt vermektedirler ve bu da onları popüler kılmaktadır. Bu nedenle işinizi manyetik çalışma alanını kullanan ürünlerle kolaylaştırmanız mümkündür.

Duyarlı Çalışma Mekanizmaya Sahip Nihayet Şalteri

Manyetik anahtarlar, iletken materyaller ile yakından ilişkilidir. Özellikle elektrik devrelerinin açılıp kapanmasında çalışma mekanizmasını ortaya koymaktadır. Anahtara eğer manyetik bir alan uygulamanız hâlinde temasların çekimini görebilirsiniz. Devre kapandığında elektrik akımının sağlandığı bilinmektedir.

Manyetik alanın var olması Nihayet Şalteri nedir sorusunun cevabını vermektedir. Anahtarlar yine bu alanda çalışabilme özelliğine sahiptirler. Alanın kalkması demek elektrik akımının durması demektir. Bundan dolayı temasların ayrılması hâlinde herhangi bir elektrik akımıyla karşılaşmak mümkün değildir.

Nihayet Şalterleri İşletmeniz için İyi Bir Seçimdir

Nihayet Şalteri çalışma prensibine dayanarak işlerinizi kolaylaştıran bir ürün olmaktadır. Özellikle manyetik alanların getirdiği sistemlerin güvenilir olması önemlidir. Switcher aşağıdaki özelliklerle işletmenize iyi gelmektedir:

 • Gelişmiş güvenlik seçeneği
 • Güvenilirlik ilkesi
 • Enerji verimliliğini artırır
 • Kolay ve zahmetsiz bir kurulum seçeneği
 • Esneklik
 • Dayanıklı bir yapı
 • Kaliteli malzemelerin birleşimi
 • Doğruluğu gösterir nitelikte olması

Bütçeye Uygun Güvenilir Nihayet Şalterleri Ardaexpress’te!

Nihayet Şalteri fiyatlarında uygun seçenekler sunan Ardaexpress kaliteli ürünleri sunmaktadır. Otomasyon kategorisindeki manyetik şalter fiyatları 2100 TL’den başlamaktadır. Ürünlerin fiyatları, marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Web sitemizi ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında daha fazla detaya ulaşabilir, güvenilir alışverişten yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.