Schneider XMLA070D2C11, basınç anahtarı XMLA 70 bar - sabit skala 1 eşik - 1 K/A - 1
Schneider
Schneider XMLA070D2C11, basınç anahtarı XMLA 70 bar - sabit skala 1 eşik - 1 K/A
Ürün Kodu: XMLA070D2C11
Ana
Ürün serisiTelemecanique Pressure sensors XM
Ürün ya da bileşen tipiElektromekanik basınç sensörü
Basınç sensör tipiElektromekanik basınç sensörü
Ürün grubuXMLA
Pressure rating70 bar
kontrollü sıvıHidrolik yağ (0…160 °C)
sıvı bağlantı türüG 1/4 (dişi) 'e uygunISO 228
elektrikli bağlantı1 erkek konnektör EN 175301-803-A (DIN43650 hariç), 4 pim
kontak tipi ve düzenleme1 K/A
ürüne özel uygulama-
çalışmanın basınç anahtarı tipi1 tek eşiğin algılaması
elektrikli devre tipiKontrol devresi
skala tipiSabit diferansiyel
yerel ekranIle
basınç yükselmesinde ayarlanabilir anahtarlama aralığı5…70 bar
basınç düşüşünde ayarlanabilir anahtarlama aralığı2…62,5 bar
maksimum izin verilen olağandışı basınç160 bar
tahrip basıncı320 bar
basınz aktüatörüPiston
sıvıyla temas eden malzemelerFPM, FKM
PTFE
Çelik
Pirinç
muhafaza malzemesiÇinko alaşım
[In] nominal akım3 A, B300, AC-15 (Ue = 120 V) 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
1,5 A, B300, AC-15 (Ue = 240 V) 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
0,1 A, R300, DC-13 (Ue = 250 V) 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
Tamamlayıcı
düşük ayarda doğal diferansiyel3 bar (+/- 1 bar)
yüksek ayarda doğal diferansiyel7,5 bar (+/- 1 bar)
maksimum izin verilen basınç - döngü başına90 bar
terminal bloğu tipi4 terminal
Maximum operating rate60 cyc/mn
tekrarlama doğruluğu2 %
[Ui] nominal yalıtım voltajı300 V 'e uygunUL 508
500 V 'e uygunEN/IEC 60947-1
300 V 'e uygunCSA C22.2 No 14
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı6 kV 'e uygunEN/IEC 60947-1
yardımcı kontak çalışmaAni hareketli
kontak malzemesiGümüş kontaklar
Maximum resistance across terminals25 mOhm 'e uygunIEC 255-7 kategori 3
25 mOhm 'e uygunNF C 93-050 yöntem A
kisa devre korumasi10 A kartuş sigorta, tip gG (gl)
Mekanik dayanıklılık6000000 cycles
ayarHarici
Yükseklik113 mm
Derinlik75 mm
Genişlik35 mm
Ürün ağırlığı0,725 kg
Ortam
StandartlarCE
CSA C22.2 No 14
EN/IEC 60947-5-1
UL 508
Ürün sertifikalarıCCC
EAC
LROS (Lloyds register of shipping)
UL
CSA
BV
koruyucu bakımTC standart versiyon
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-25…70 °C
Depolama ortam koşulları-40…70 °C
Çalışma konumuHerhangi bir konum
titreşim direnci4 gn[Alan](f =[Alan]30…500 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6