Schneider XMLK025U1C21,  basınç sensörü XMLK - 0..10bar - G 1/4A - 4..20mA - DIN - 25'li set - 1
Schneider
Schneider XMLK025U1C21, basınç sensörü XMLK - 0..10bar - G 1/4A - 4..20mA - DIN - 25'li set
Ürün Kodu: XMLK025U1C21
Ana Ürün serisi Telemecanique Pressure sensors XM Ürün ya da bileşen tipi Elektronik basınç sensörleri Basınç sensör tipi Basınç iletici Basınç sensör adı XMLK Elektrikli devre tipi Kontrol devresi Pressure rating 10 Bar Yerel ekran Olmadan Kontrollü sıvı Hava (0…80 °C) Taze su (0…80 °C) Sıvı bağlantı türü G 1/4A (erkek) 'e uygunDIN 3852-E Elektrikli bağlantı 1 erkek konnektör EN 175301-803-A (DIN43650 hariç) 4 pim [Us] nominal besleme gerilimi 24 V DC SELV (gerilim limitleri: 8…33 V) Akım tüketimi < 20 mA Çıkış sinyalinin tipi Analog Analog çıkış fonksiyonu 4...20 mA, 2 telli Set başına Miktar 25'li set Ambalaj tipi Grup Tamamlayıcı Basınç ayar aralığı 0…10 Bar Maksimum izin verilen olağandışı basınç 20 Bar Tahrip basıncı 30 Bar Sıvıyla temas eden malzemeler Seramik Nitrile (NBR) Paslanmaz çelik tip AISI 303 Çalışma konumu Herhangi bir konum Koruma türü Yük kısa devre Ters polarite Elektromanyetik uyumluluk Elektrostatik deşarj bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-2 8 kV hava, 6 kV- kontak Elektromanyetik alanlara duyarlılık 'e uygunEN/IEC 61000-4-3 10 V/m 80...1000 MHz Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-4 2 kV 1,2/50 µs şok dalgaları bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-5 500 V 12 Ohm, 1 kV 42 Ohm Yayılmalı RF alanları 'e uygunEN/IEC 61000-4-6 10 V 0,15...80 MHz Manyetik alanlara bağışıklık 'e uygunEN/IEC 61000-4-8 30 A/m 50 Hz Nominal yıldırım darbe dayanım gerilimi (Up) 0,5 KV Çıkışta yanıt süresi < 5 ms Ölçüm doğruluğu Ölçüm aralığının +/- % 1'i Doğruluk 0.1 % of the measuring range The information provided in this documentation contains general descriptions and/or technical characteristics of the performance of the products contained herein. This documentation is not intended as a substitute for and is not to be used for determining suitability or reliability of these products for specific user applications. It is the duty of any such user or integrator to perform the appropriate and complete risk analysis, evaluation and testing of the products with respect to the relevant specific application or use thereof. Neither Schneider Electric Industries SAS nor any of its affiliates or subsidiaries shall be responsible or liable for misuse of the information contained herein. 01.Haz.2023 1 Hassasiyet sapması Ölçüm aralığının +/- % 0,04'ü/°K Sıfır noktası sapması Ölçüm aralığının +/- % 0,03'ü/°K Tekrarlama doğruluğu +/- 1 % of the measuring range Mekanik dayanıklılık 10000000 Cycles Ürün ağırlığı 0,11 Kg Çap 36 Mm Uzunluk 67,5 Mm Ortam Standartlar EN/IEC 61326-2-3 CE Ürün sertifikaları UL 508 EAC RCM CSA C22.2 No 14 Koruyucu bakım TC Nominal çalışma ortam sıcaklığı 0…80 °C Depolama ortam koşulları -25…80 °C Titreşim direnci 20 gn[Alan](f =[Alan]9…2000 Hz) 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 Darbe dayanımı 25 gn için 11 ms 'e uygunEN/IEC 60068-2-27 IP koruma derecesi IP65 'e uygunEN/IEC 60529 NEMA koruma derecesi NEMA 4 Paketleme üniteleri Unit Type of Package 1 PCE Number of Units in Package 1 1 Package 1 Height 11,000 Cm Package 1 Width 20,000 Cm Package 1 Length 20,000 Cm Package 1 Weight 110,000 G Unit Type of Package 2 BB1 Number of Units in Package 2 25 Package 2 Height 11,000 Cm Package 2 Width 20,000 Cm Package 2 Length 20,000 Cm Package 2 Weight 2,750 Kg Unit Type of Package 3 BB2 Number of Units in Package 3 25 Package 3 Height 11,000 Cm Package 3 Width 20,000 Cm Package 3 Length 20,000 Cm Package 3 Weight 2,750 Kg Sürdürülebilirlik Teklifi REACh Düzenlemesi REACh Bildirisi REACh, SVHC içermez Evet EU RoHS Direktifi Proaktif uyumluluk (Ürün, EU RoHS yasal kapsamında değil) EU RoHS Bildirisi Cıva içermez Evet RoHS muafiyet bilgileri Evet Sözleşme garantisi Garanti 18 months 2 Product data sheet Dimensions Drawings XMLK
Ürün Filtreleri
Ekran:Hayır
Maximum Basınç:50 bar
Basınç Aralığı: 0…25 bar