Schneider XMLR250M2P05, BASINÇ SENSÖRÜ 250 BAR 24V 2PNP - 1
Schneider
Schneider XMLR250M2P05, BASINÇ SENSÖRÜ 250 BAR 24V 2PNP
Ürün Kodu: XMLR250M2P05
Basınç sensör tipiBasınç iletici
çalışmanın basınç anahtarı tipi2 anahtarlama çıkışlı basınç şalteri
Ürün grubuXMLR
Pressure rating24959,02 kPa
250 bar
maksimum izin verilen olağandışı basınç750 bar
75 MPa
74980,48 kPa
tahrip basıncı150 MPa
149960,96 kPa
1500 bar
kontrollü sıvıTaze su (0…80 °C)
Hava (-20…80 °C)
Hidrolik yağ (-20…80 °C)
Soğutma sıvısı (-20…80 °C)
sıvı bağlantı türüG 1/4 (dişi) 'e uygunDIN 3852-Y
[Us] nominal besleme gerilimi24 V DC SELV (gerilim limitleri: 17…33 V)
Tamamlayıcı
akım tüketimi<= 50 mA
elektrikli bağlantıErkek konnektör M12, 4 pim
çıkış sinyalinin tipiGizli
Dijital çıkış tipiSolid state PNP, 2 NA/NK programlanabilir
maksimum anahtarlama akımı250 mA
kontak tipi ve düzenleme2 NO/NC programmable
skala tipiSabit diferansiyel
maksimum voltaj düşüşü2 V
basınç yükselmesinde ayarlanabilir anahtarlama aralığı1999,48…24993,49 kPa
20…250 bar
2…25 MPa
basınç düşüşünde ayarlanabilir anahtarlama aralığı12,5…242 bar
1,25…24,2 MPa
minimum hareket farkı7,5 bar
0,75 MPa
sıvıyla temas eden malzemeler316L paslanmaz çelik
ön malzemePolyester
muhafaza malzemesiPoliakrilamid
316L paslanmaz çelik
Koruma türüKısa devre koruması
Aşırı gerilim koruması
Aşırı yük koruması
Ters polarite
çıkışta yanıt süresi<= 5 ms için Dijital çıkış
switching output time delay0...50 sn 1 saniyelik adımlar halinde
ekran tipi4 basamak 7 segment
yerel sinyallemeŞalter çalıştırıldığında ışık açık: 2 LED (sarı)
Mekanik dayanıklılık10000000 cycles
Derinlik42 mm
Yükseklik88 mm
Genişlik41 mm
Ürün ağırlığı0,186 kg
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı0,5 kV DC
elektromanyetik uyumlulukElektromanyetik alanlara duyarlılık: 10 V/m 80...2000 MHz 'e uygunEN/IEC 61000-4-3
Iletimli RF kesintilerine bağışıklık: 10 V 0,15...80 MHz 'e uygunEN/IEC 61000-4-6
Kesinti bağışıklık testi: 1 kV 'e uygunEN/IEC 61000-4-5
Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi: 2 kV 'e uygunEN/IEC 61000-4-4
Elektrostatik deşarj bağışıklık testi: 8 kV hava, 4 kV kontak 'e uygunEN/IEC 61000-4-2
Ortam
İşaretlemeCE
Ürün sertifikalarıCULus
EAC
StandartlarEN/IEC 61326-2-3
UL 61010-1
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-20…80 °C
Depolama ortam koşulları-40…80 °C
IP koruma derecesiIP65 'e uygunEN/IEC 60529
IP67 'e uygunEN/IEC 60529
titreşim direnci20 gn (f= 10…2000 Hz) 'e uygunEN/IEC 60068-2-6
Number of Units in Package 11
Package 1 Height6,6 cm
Package 1 Width7,4 cm
Package 1 Length13,0 cm
Package 1 Weight185,0 g
Unit Type of Package 2S02
Number of Units in Package 220
Package 2 Height15,0 cm
Package 2 Width30,0 cm
Package 2 Length40,0 cm
Package 2 Weight4,026 kg
Ekran:Evet
Maximum Basınç:750 bar
Basınç Aralığı:250 bar