Schneider XMLP060BD21F, Elektronik basınç sensörleri, Basınç sensörleri XM, transmiter, XMLP, 60 bar, G1/4 A erkek, 4...20 mA, M12, 1'li set - 1
Schneider
Schneider XMLP060BD21F, Elektronik basınç sensörleri, Basınç sensörleri XM, transmiter, XMLP, 60 bar, G1/4 A erkek, 4...20 mA, M12, 1'li set
Ürün Kodu: XMLP060BD21F
elektrikli devre tipiKontrol devresi
Pressure rating60 bar
yerel ekranOlmadan
kontrollü sıvıHava (-30…135 °C)
Taze su (0…135 °C)
Hidrolik yağ (-30…135 °C)
Gaz (-30…135 °C)
Soğutma sıvısı (-30…135 °C)
sıvı bağlantı türüG 1/4A (erkek) 'e uygunDIN 3852-E
elektrikli bağlantı1 erkek konnektör M12 4 pim
[Us] nominal besleme gerilimi12...24 V DC SELV (gerilim limitleri: 7…33 V)
akım tüketimi< 23 mA
Tamamlayıcı
basınç ayar aralığı0…60 bar
maksimum izin verilen olağandışı basınç180 bar
tahrip basıncı360 bar
sıvıyla temas eden malzemelerFluorocarbon FPM
Stainless steel AISI 316L
Çalışma konumuHerhangi bir konum
Koruma türüYük kısa devre
Ters polarite
elektromanyetik uyumlulukElektrostatik deşarj bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-2 8 kV hava, 4 kV kontak
1,2/50 µs şok dalgaları bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-5 1 kV 42 Ohm
Manyetik alanlara bağışıklık 'e uygunEN/IEC 61000-4-8 100 A/m 50 Hz
Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-4 4 kV
Elektromanyetik alanlara duyarlılık 'e uygunEN/IEC 61000-4-3 10 V/m 80...3000 MHz
Yayılmalı RF alanları 'e uygunEN/IEC 61000-4-6 10 V 0.01...80 MHz
Nominal yıldırım darbe dayanım gerilimi (Up)0,5 kV
çıkışta yanıt süresi<= 2 ms 10...90 % of full scale
ölçüm doğruluğuÖlçüm aralığının +/- % 0,5'i
Resolution0.1 % of the measuring range
hassasiyet sapması+/- 0.02 % of measuring range/°K
sıfır noktası sapması+/- 0.02 % of measuring range/°K
Mekanik dayanıklılık10000000 cycles
Ürün ağırlığı0,09 kg
çap26 mm
uzunluk38,1 mm
NSF ANSI 61
Ürün sertifikalarıCULus
RCM
EAC
CE
koruyucu bakımTC
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-30…85 °C
Depolama ortam koşulları-50…100 °C
titreşim direnci20 gn[Alan](f =[Alan]15…2000 Hz) 'e uygunEN/IEC 60068-2-6
Number of Units in Package 11
Package 1 Height4,3 cm
Package 1 Width4,7 cm
Package 1 Length8,8 cm
Package 1 Weight95,0 g
Unit Type of Package 2S01
Number of Units in Package 224
Package 2 Height15,0 cm
Package 2 Width15,0 cm
Package 2 Length40,0 cm
Package 2 Weight2,46 kg
Ürün Filtreleri
Maximum Basınç:180 bar