Schneider XMLP010BC71F, Elektronik basınç sensörleri, Basınç sensörleri XM, transmiter, XMLP, 10 bar, G1/4 A erkek, 0...10 V, DIN, 1'li set - 1
Schneider
Schneider XMLP010BC71F, Elektronik basınç sensörleri, Basınç sensörleri XM, transmiter, XMLP, 10 bar, G1/4 A erkek, 0...10 V, DIN, 1'li set
Ürün Kodu: XMLP010BC71F
Ana
Ürün serisiTelemecanique Pressure sensors XM
Ürün ya da bileşen tipiElektronik basınç sensörleri
Basınç sensör tipiBasınç iletici
basınç sensör adıXMLP
elektrikli devre tipiKontrol devresi
Pressure rating10 bar
yerel ekranOlmadan
kontrollü sıvıHava (-30…135 °C)
Taze su (0…135 °C)
Hidrolik yağ (-30…135 °C)
Gaz (-30…135 °C)
Soğutma sıvısı (-30…135 °C)
sıvı bağlantı türüG 1/4A (erkek) 'e uygunDIN 3852-E
elektrikli bağlantı1 erkek konnektör EN 175301-803-A (DIN43650 hariç) 3 pim
[Us] nominal besleme gerilimi24 V DC SELV (gerilim limitleri: 12…33 V)
akım tüketimi< 7 mA
çıkış sinyalinin tipiAnalog
analog çıkış fonksiyonu0...10 V, 3 telli
Set başına Miktar1'li set
ambalaj tipiBağımsız
Tamamlayıcı
basınç ayar aralığı0…10 bar
maksimum izin verilen olağandışı basınç30 bar
tahrip basıncı60 bar
sıvıyla temas eden malzemelerStainless steel AISI 316L
Fluorocarbon FPM
Çalışma konumuHerhangi bir konum
Koruma türüTers polarite
Yük kısa devre
elektromanyetik uyumlulukElektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-4 2 kV
Elektrostatik deşarj bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-2 8 kV hava, 4 kV kontak
1,2/50 µs şok dalgaları bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-5 1 kV 42 Ohm
Manyetik alanlara bağışıklık 'e uygunEN/IEC 61000-4-8 100 A/m 50 Hz
Elektromanyetik alanlara duyarlılık 'e uygunEN/IEC 61000-4-3 10 V/m 80...3000 MHz
Yayılmalı RF alanları 'e uygunEN/IEC 61000-4-6 10 V 0.01...80 MHz
Nominal yıldırım darbe dayanım gerilimi (Up)0,5 kV
çıkışta yanıt süresi<= 2 ms 10...90 % of full scale
ölçüm doğruluğuÖlçüm aralığının +/- % 0,5'i
Resolution0.1 % of the measuring range
hassasiyet sapması+/- 0.02 % of measuring range/°K
sıfır noktası sapması+/- 0.02 % of measuring range/°K
Mekanik dayanıklılık10000000 cycles
Ürün ağırlığı0,106 kg
çap26 mm
uzunluk60,6 mm
Ortam
StandartlarNSF ANSI 61
EN/IEC 61326-2-3
Ürün sertifikalarıRCM
cULus
CE
EAC
koruyucu bakımTC
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-30…85 °C
Depolama ortam koşulları-50…100 °C
titreşim direnci20 gn[Alan](f =[Alan]15…2000 Hz) 'e uygunEN/IEC 60068-2-6
darbe dayanımı100 gn için 11 ms 'e uygunEN/IEC 60068-2-27
IP koruma derecesiIP65 'e uygunEN/IEC 60529
Paketleme üniteleri
Unit Type of Package 1PCE
Number of Units in Package 11
Package 1 Height4,2 cm
Package 1 Width4,7 cm
Package 1 Length8,8 cm
Package 1 Weight106,0 g
Unit Type of Package 2S01
Number of Units in Package 224
Package 2 Height15,0 cm
Package 2 Width15,0 cm
Package 2 Length40,0 cm
Package 2 Weight2,732 kg
Sözleşme garantisi
Garanti18 ay
Ürün Filtreleri
Maximum Basınç:48 bar
Ekran:Hayır
Basınç Aralığı:0…16 bar