Schneider XMLE060U1C21, basınç sensörü 60 bar - G1/4A (erkek) - 24 V - 4..20 mA - 1
Schneider
Schneider XMLE060U1C21, basınç sensörü 60 bar - G1/4A (erkek) - 24 V - 4..20 mA
Ürün Kodu: XMLE060U1C21
Ana
Ürün serisiTelemecanique Pressure sensors XM
Ürün ya da bileşen tipiElektronik basınç sensörleri
Basınç sensör tipiBasınç iletici
Pressure rating60 bar
basınç sensör adıXMLE
kontrollü sıvıHava (-15…80 °C)
Korozif akışkan (-15…80 °C)
Hidrolik yağ (-15…80 °C)
Taze su (0…80 °C)
sıvı bağlantı türüG 1/4A (erkek) 'e uygunISO 228
çıkış sinyalinin tipiAnalog
elektrikli bağlantıErkek konnektör EN 175301-803-A (DIN43650 hariç)
analog çıkış fonksiyonu4...20 mA, 2 tel
[Us] nominal besleme gerilimi24 V DC, gerilim limitleri: 11…33 V
çap40 mm
Tamamlayıcı
muhafaza malzemesiAnodize edilmiş alüminyum
kurulumun tipiKontrol devresi
Çalışma konumuHerhangi bir konum
sıvıyla temas eden malzemelerPaslanmaz çelik tip AISI 303
maksimum izin verilen olağandışı basınç120 bar
maksimum izin verilen basınç - döngü başına60 bar
tahrip basıncı180 bar
hassasiyet sapmasıÖlçüm aralığının +/- % 0,015'i/°C
sıfır noktası sapmasıÖlçüm aralığının +/- % 0,03'ü/°C
Koruma türüTers polarite
Kısa devre
Aşırı yük koruması
yerel ekranOlmadan
akım tüketimi< 20 mA
Mekanik dayanıklılık10000000 cycles
çıkışta yanıt süresi< 5 ms
ölçüm doğruluğuÖlçüm aralığının +/- % 0,3'ü
Ürün ağırlığı0,27 kg
Ortam
IP koruma derecesiIP65
titreşim direnci35 gn[Alan](f =[Alan]60…2000 Hz)
5 gn[Alan](f =[Alan]25…200 Hz)
koruyucu bakımTC
darbe dayanımı50 gn
StandartlarEN 50082
EN 50081
CE
Ürün sertifikalarıUL
CSA
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-15…80 °C
Paketleme üniteleri
Unit Type of Package 1PCE
Number of Units in Package 11
Sözleşme garantisi
Garanti18 months
Ürün Filtreleri
Ekran:Hayır
Basınç Aralığı:-1…1 bar.
Maximum Basınç:60 bar