Schneider LP1K0601BD, 6 Amper, 2.2 kW, Mini Kontaktör, 24 Volt DC, 3 Kutuplu, 1NK - 1
Schneider
Schneider LP1K0601BD, 6 Amper, 2.2 kW, Mini Kontaktör, 24 Volt DC, 3 Kutuplu, 1NK
Ürün Kodu: LP1K0601BD
2.412,22 TL
1.263,54 TL
Daha Fazla Kontaktör
Adet
Tahmini 14.05.2026 tarihinde kargoda
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
Ürün serisiTeSys K
seriTeSys
Ürün ya da bileşen tipiKontaktör
Ürün grubuLP1K
kontaktör uygulamasıMotor kontrol
kullanım kategorisiAC-3
AC-4
AC-3e
Kutup tanımı3P
kutup kontak düzenleme3 NA
[Ie] nominal çalışma akımı6 A -de <= 440 V AC AC-3 için güç devresi
6 A -de <= 440 V AC AC-3e için güç devresi
yardımcı kontak düzenleme1 NK
Tamamlayıcı
yardımcı kontak tipiTip anlık 1 NK
kontrol devresi gerilim limitleriÇalışma: 0,8...1,15 Uc 50 °C)
Düşme: 0,1...0,75 Uc 50 °C)
[Ui] nominal yalıtım voltajıGüç devresi: 600 V 'e uygunUL 508
Güç devresi: 690 V 'e uygunIEC 60947-4-1
Sinyalleme devresi: 690 V 'e uygunIEC 60947-4-1
Sinyalleme devresi: 690 V 'e uygunIEC 60947-5-1
Sinyalleme devresi: 600 V 'e uygunUL 508
Güç devresi: 600 V 'e uygunCSA C22.2 No 14
Sinyalleme devresi: 600 V 'e uygunCSA C22.2 No 14
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı8 kV
aşırı gerilim kategorisiIII
montaj desteğiRay
Plaka
alev geciktiriciV1 'e uygunUL 94
Gereksinim 2 'e uygunNF F 16-101
Gereksinim 2 'e uygunNF F 16-102
sıkma torku0,8…1,3 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri Philips No 2
0,8…1,3 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri düz Ø 6 mm
[Ue] nominal çalışma voltajıGüç devresi: 690 V AC 50/60 Hz
Sinyalleme devresi: <= 690 V AC 50/60 Hz
[Ith] klasik açık hava termik akımı20 A -de <50 °C için güç devresi
10 A -de <50 °C için sinyalleme devresi
Irms nominal kapama kapasitesi110 A AC için güç devresi 'e uygunNF C 63-110
110 A AC için güç devresi 'e uygunIEC 60947
110 A AC için sinyalleme devresi 'e uygunIEC 60947
nominal kesme kapasitesi110 A -de 415 V 'e uygunIEC 60947
110 A -de 440 V 'e uygunIEC 60947
80 A -de 500 V 'e uygunIEC 60947
110 A -de 220...230 V 'e uygunIEC 60947
110 A -de 380...400 V 'e uygunIEC 60947
70 A -de 660...690 V 'e uygunIEC 60947
ilgili sigorta değeri25 A gG -de <= 440 V için güç devresi
25 A aM için güç devresi
10 A gG için sinyalleme devresi 'e uygunIEC 60947
10 A gG için sinyalleme devresi 'e uygunVDE 0660
ortalama empedans3 mOhm - Ith 20 A 50 Hz için güç devresi
W cinsinden kalkış gücü3 W 20 °C)
W cinsinden tutma güç tüketimi3 W -de 20 °C
çalışma süresi30...40 msn bobin enerjileme ve NA kapama
10 ms bobinin enerjisini kesme ve NA açma
güvenlik güvenilirlik düzeyiB10d = 1369863 cycles nominal yüklü kontaktör 'e uygunEN/ISO 13849-1
B10d = 20000000 cycles mekanik yüklü kontaktör 'e uygunEN/ISO 13849-1
Mekanik dayanıklılık10 Mcycles
maximum operating rate3600 cyc/h
minimum anahtarlama akımı5 mA için sinyalleme devresi
minimum anahtarlama gerilimi17 V için sinyalleme devresi
yalıtım direnci> 10 MOhm için sinyalleme devresi
Yükseklik58 mm
Genişlik45 mm
Derinlik57 mm
Ürün ağırlığı0,225 kg
Ortam
Ürün sertifikalarıUL
CSA
UKCA
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-25…50 °C
Depolama ortam koşulları-50…80 °C
çalışma yüksekliği2000 m olmadan
Paketleme üniteleri
Unit Type of Package 1PCE
Number of Units in Package 11
Package 1 Height4,5 cm
Package 1 Width6,0 cm
Package 1 Length6,5 cm
Package 1 Weight221,0 g
Unit Type of Package 2S02
Number of Units in Package 240
Package 2 Height15,0 cm
Package 2 Width30,0 cm
Package 2 Length40,0 cm
Package 2 Weight9,093 kg
Unit Type of Package 3P06
Number of Units in Package 3640
Package 3 Height75,0 cm
Package 3 Width80,0 cm
Package 3 Length60,0 cm
Package 3 Weight153,488 kg
Sözleşme garantisi
Garanti18 months
Ürün Filtreleri
Motor Gücü (kW):2,2
Kontak Tipi:1 NK
Voltaj Değeri:24V DC