Schneider Electric TM3DM24R, modül TM3 - 24 GÇ rölesi - 1
Schneider
Schneider Electric TM3DM24R, modül TM3 - 24 GÇ rölesi
Ürün Kodu: TM3DM24R
Daha Fazla PLC
Ana
Ürün serisiModicon TM3
Ürün ya da bileşen tipiDijital G/Ç modülü
seri uyumluluğuModicon M241
Modicon M251
Modicon M221
Modicon M262
Dijital giriş sayısı16 için giriş 'e uygunIEC 61131-2 Tip 1
Dijital giriş lojiğiBlok veya kaynak (pozitif/negatif)
Dijital giriş gerilimi24 V
Dijital giriş akımı7 mA için giriş
Dijital çıkış tipiRöle normalde açık
Dijital çıkış sayısı8
Dijital çıkış lojiğiPozitif veya negatif
Dijital çıkış gerilimi24 V DC için röle çıkışı
240 V AC için röle çıkışı
Dijital çıkış akımı2000 mA için röle çıkışı
Tamamlayıcı
Dijital G/Ç sayısı24
akım tüketimi5 mA -de 5 V DC bara konnektörü üzerinden (kapalı durumda)
0 mA -de 24 V DC bara konnektörü üzerinden (açık durumda)
0 mA -de 24 V DC bara konnektörü üzerinden (kapalı durumda)
65 mA -de 5 V DC bara konnektörü üzerinden (açık durumda)
Dijital giriş gerilim tipiDC
gerilim durumu 1 garantili15...28,8 V için giriş
Current state 1 guaranteed>= 2.5 mA (giriş)
gerilim durumu 0 garantili0...5 V için giriş
Current state 0 guaranteed<= 1 mA (giriş)
giriş empedansı3.4 kOhm
yanıt süresi4 ms (açma)
4 ms (kapama)
Maximum current per output common7 A
mekanik dayanıklılık20000000 cycles
minimum yük10 mA -de 5 V DC için röle çıkışı
yerel sinyallemeG/Ç durumu: kanal başına 1 LED (yeşil)
elektrikli bağlantı17 x 1,5 mm² çıkarılabilir vidalı terminal bloğuile aralık 3,81 mm ayarlama girişler için
11 x 1,5 mm² çıkarılabilir vidalı terminal bloğuile aralık 3,81 mm ayarlama çıkışlar için
Maximum cable distance between devicesEkransız kablo: <30 m için düzenli giriş
yalıtımGiriş ve dahili lojik arasında -de 500 V AC
Girişler arasında yalıtımsız
Giriş grupları ve çıkış grupları arasında -de 1500 V AC
Açık kontak arasında -de 750 V AC
Çıkış ve dahili lojik arasında -de 500 V AC
Çıkışlar arasında yalıtımsız
İşaretlemeCE
montaj desteğiSilindir şapka tipi TH35-15 ray 'e uygunIEC 60715
Silindir şapka tipi TH35-7.5 ray 'e uygunIEC 60715
sabitleme kitli plaka veya panel
Yükseklik90 mm
Derinlik84,6 mm
Genişlik42,9 mm
Ortam
StandartlarEN/IEC 61131-2
EN/IEC 61010-2-201
Ürün sertifikalarıCULus
C-Tick
elektrostatik deşarja direnç8 kV havada 'e uygunEN/IEC 61000-4-2
4 kV kontakta 'e uygunEN/IEC 61000-4-2
elektromanyetik alanlara direnç10 V/m 80 MHz...1 GHz 'e uygunEN/IEC 61000-4-3
3 V/m 1,4 GHz...2 GHz 'e uygunEN/IEC 61000-4-3
1 V/m 2 GHz...3 GHz 'e uygunEN/IEC 61000-4-3
manyetik alanlara direnç30 A/m 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 61000-4-8
hızlı geçici akımlara direnç1 kV için G/Ç 'e uygunEN/IEC 61000-4-4
2 kV için röle çıkışı 'e uygunEN/IEC 61000-4-4
kesinti dayanımı2 kV çıkış ortak mod 'e uygunEN/IEC 61000-4-5
1 kV giriş ortak mod 'e uygunEN/IEC 61000-4-5
radyo frekansi alanlarinin yol açtigi iletimli kesintilere direnç10 V 0,15...80 MHz 'e uygunEN/IEC 61000-4-6
3 V spot frekansı (2, 3, 4, 6,2, 8,2, 12,6, 16,5, 18,8, 22, 25 MHz) 'e uygunDenizcilik teknik özellikleri (LR, ABS, DNV, GL)
elektromanyetik emisyonYayılmalı emisyonlar - test seviyesi: 40 dBμV/m QP sınıf A 10 m) -de 30…230 MHz 'e uygunEN/IEC 55011
Yayılmalı emisyonlar - test seviyesi: 47 dBμV/m QP sınıf A 10 m) -de 230…1000 MHz 'e uygunEN/IEC 55011
çalışma için ortam hava sıcaklığı-10…35 °C dikey kurulum
-10…55 °C yatay kurulum
Depolama ortam koşulları-25…70 °C
bağıl nem10…95 %, yoğuşmasız (çalışma sırasında)
10…95 %, yoğuşmasız (depolama sırasında)
IP koruma derecesiIP20 koruyucu kapak yerindeyken
kirletme derecesi2
çalışma yüksekliği0...2000 m
depolama yüksekliği0…3000 m
titreşim direnci3,5 mm -de 5…8,4 Hz üzerinde DIN rayı
3 gn -de 8,4…150 Hz üzerinde DIN rayı
3,5 mm -de 5…8,4 Hz üzerinde panel
3 gn -de 8,4…150 Hz üzerinde panel