Schneider Electric XB4BW73731M5, Yeşil-Kırmızı Start-Stop Çiftli Buton, 1NA-1NK, Yaylı Tip, 220V Ledli, 22mm, Metal Gövdeli - 1
Schneider
Schneider Electric XB4BW73731M5, Yeşil-Kırmızı Start-Stop Çiftli Buton, 1NA-1NK, Yaylı Tip, 220V Ledli, 22mm, Metal Gövdeli
Ürün Kodu: XB4BW73731M5
3.509,84 TL
1.742,16 TL
Daha Fazla Butonlar
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
ÜYE OL
HAVALE/EFT %2 İNDİRİM
HAVALE/EFT %2 İNDİRİM
ÜRÜN EKLE
HEMEN TESLİM
Ana
Ürün serisiHarmony XB4
Ürün ya da bileşen tipiIşııklı çift başlı yaylı buton
Ürün grubuXB4
şev malzemesiKrom kaplı metal
başlık tipiStandard
montaj çapı22 mm
işaretin rengiBeyaz başlıklarda siyah işaret
Yeşil, kırmızı veya siyah başlıklarda beyaz işaret
ışık kaynağıKorumalı LED
ışık kaynağı rengiBeyaz
cihaz sunumuAçılı
Tamamlayıcı
sabitleme bileziği malzemesiZamak
Ürün ağırlığı0,13 kg
yüksek basınçlı rondelaya direnç7000000 Pa -de 55 °C, mesafe: 0,1 m
sinyalleme birimi başlığı biçimiDikdörtgen
operatörün tipiYaylı kurma
operatör profili1 sıva altı - 1 çıkık Buton - 1 merkezi pilot ışığı
operatörlerin açıklamasıYeşil ''G'' - kırmızı ''Ç''
operatör profiliYeşil sıva altı, I (beyaz)
Kırmızı çıkık, O (beyaz)
kontak tipi ve düzenleme1 NA + 1 NK
kontak işlemiYavaş kesen
kontak kullanımıStandart kontaklar
pozitif açıklıkIle 'e uygunEN/IEC 60947-5-1 ek K
çalışma hareketi1,5 mm (NK değişimi elektrik durumu)
2,6 mm (Elektrik durumu değişimi YOK)
4,3 mm (toplam hareket)
çalışma gücü3,5 N NK değişimi elektrik durumu
3,8 N Elektrik durumu değişimi YOK
Mekanik dayanıklılık1000000 cycles
bağlantılar - terminallerVida kelepçesi terminalleri, <= 2 x 1,5 mm² Kablo uçlu 'e uygunEN/IEC 60947-1
Vida kelepçesi terminalleri, >= 1 x 0,22 mm² kablo uçsuz 'e uygunEN/IEC 60947-1
sıkma torku0,8…1,2 N.m 'e uygunEN 60947-1
vida başının şekliÇapraz ile uyumludur JIS No 1 tornavida
Çapraz ile uyumludur Philips no 1 tornavida
Çapraz ile uyumludur pozidriv No 1 tornavida
Slotlu ile uyumludur düz Ø 4 mm tornavida
Slotlu ile uyumludur düz Ø 5,5 mm tornavida
kontak malzemesiGümüş alaşım (Ag/Ni)
kisa devre korumasi10 A kartuş sigortası tip gG 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
[Ith] klasik açık hava termik akımı10 A 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
[Ui] nominal yalıtım voltajı600 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunEN 60947-1
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı6 kV 'e uygunEN 60947-1
[Ie] nominal çalışma akımı3 A -de 240 V, AC-15, A600 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
6 A -de 120 V, AC-15, A600 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
0,1 A -de 600 V, DC-13, Q600 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
0,27 A -de 250 V, DC-13, Q600 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
0,55 A -de 125 V, DC-13, Q600 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
1,2 A -de 600 V, AC-15, A600 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
elektrik dayanıklılığı1000000 cycles, AC-15, 2 A -de 230 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunEN/IEC 60947-5-1 ek C
1000000 cycles, AC-15, 3 A -de 120 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunEN/IEC 60947-5-1 ek C
1000000 cycles, AC-15, 4 A -de 24 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunEN/IEC 60947-5-1 ek C
1000000 cycles, DC-13, 0,2 A -de 110 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunEN/IEC 60947-5-1 ek C
1000000 cycles, DC-13, 0,5 A -de 24 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunEN/IEC 60947-5-1 ek C
elektrik güvenilirliği IEC 60947-5-4Λ < 10exp(-6) -de 5 V ve 1 mA temiz ortamda 'e uygunEN/IEC 60947-5-4
Λ < 10exp(-8) -de 17 V ve 5 mA temiz ortamda 'e uygunEN/IEC 60947-5-4
sinyalleme tipiSabit
ampul tabanıEntegre LED
[Us] nominal besleme gerilimi230...240 V AC -de 50/60 Hz
besleme gerilimi limitleri195…264 V AC
akım tüketimi14 mA
hizmet ömrü100000 h nominal gerilimde ve 25 °C
kesinti dayanımı1 kV 'e uygunIEC 61000-4-5
uyumluluk koduXB4
Ortam
koruyucu bakımTH
Depolama ortam koşulları-40…70 °C
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-40…70 °C
elektrik çarpmasına karşı koruma sınıfıSınıf I 'e uygunIEC 60536
IP koruma derecesiIP66 'e uygunIEC 60529
IP69K 'e uygunIEC 60529
IP69 'e uygunIEC 60529
NEMA koruma derecesiNEMA 13
NEMA 4X
IK koruma derecesiIK06 'e uygunIEC 50102
StandartlarEN/IEC 60947-5-1
CSA C22.2 No 14
EN/IEC 60947-5-4
EN/IEC 60947-1
JIS C8201-5-1
UL 508
JIS C8201-1
Ürün sertifikalarıDNV
LROS (Lloyds register of shipping)
UL listeli
GL
CSA
BV
titreşim direnci5 gn (f= 2…500 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6
darbe dayanımı30 gn (süre = 18 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27
50 gn (süre = 11 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27
hızlı geçici akımlara direnç2 kV 'e uygunIEC 61000-4-4
elektromanyetik alanlara direnç10 V/m 'e uygunIEC 61000-4-3
elektrostatik deşarja direnç6 kV kontakta (metal parçalarda) 'e uygunIEC 61000-4-2
8 kV serbest havada (yalıtım parçalarında) 'e uygunIEC 61000-4-2