Schneider Electric LXM32AD12N4, Lexium - servo sürücü - Lexium 32 - trifaze besleme gerilimi 208/480V - 0,9 kW - 1
Schneider
Schneider Electric LXM32AD12N4, Lexium - servo sürücü - Lexium 32 - trifaze besleme gerilimi 208/480V - 0,9 kW
Ürün Kodu: LXM32AD12N4
84.491,43 TL
32.762,76 TL
Daha Fazla Servo Sistemler
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
Ürün serisiLexium 32
Ürün ya da bileşen tipiHareket servo sürücü
Ürün grubuLXM32A
sürücü biçimiKitap
fazların ağ sayısıTrifaze
[Us] nominal besleme gerilimi200...240 V - 15...10 %
380...480 V - 15...10 %
besleme gerilimi limitleri323…528 V
170…264 V
besleme frekansı50/60 Hz - 5...5 %
Şebeke frekansı47,5...63 Hz
EMC filtresiEntegre
sürekli çıkış akımı3 A -de 8 kHz
çıkış akımı 3s tepe12 A için 5 s
maximum continuous power800 W -de 230 V
1600 W -de 400 V
nominal güç0,7 kW -de 230 V 8 kHz
0,9 kW -de 400 V 8 kHz
hat akımı3,5 A, THDI 88 % -de 380 V, harici hat bobini ile 'in2 mH
2,9 A, THDI 98 % -de 480 V, harici hat bobini ile 'in2 mH
2,4 A, THDI 182 % -de 480 V, hat bobini olmadan
3,6 A, THDI 174 % -de 380 V, hat bobini olmadan
Tamamlayıcı
anahtarlama frekansı8 kHz
aşırı gerilim kategorisiIII
maximum leakage current30 mA
çıkış gerilimi<= güç besleme gerilimi
elektrik yalıtımıGüç ve kontrol arasında
kablonun tipiTek damar IEC kablosu 50 °C) bakır 90 °C XLPE/EPR
elektrikli bağlantıTerminal, kelepçeleme kapasitesi: 3 mm², AWG 12 (CN8)
Terminal, kelepçeleme kapasitesi: 5 mm², AWG 10 (CN1)
Terminal, kelepçeleme kapasitesi: 5 mm², AWG 10 (CN10)
sıkma torkuCN8: 0,5 N.m
CN1: 0,7 N.m
CN10: 0,7 N.m
Dijital giriş sayısı1 yakalama ayrık giriş(ler)
2 güvenlik ayrık giriş(ler)
4 lojik ayrık giriş(ler)
Dijital giriş tipiYakalama (CAP terminaller)
Lojik (DI terminaller)
Güvenlik (STO_A grubu, STO_B grubu terminaller)
örnekleme süresiDI: 0,25 ms gizli
Dijital giriş gerilimi24 V DC için yakalama
24 V DC için lojik
24 V DC için güvenlik
Dijital giriş lojiğiPozitif (STO_A grubu, STO_B grubu) 0 Durumunda: < 5 V 1 Durumunda: > 15 V 'e uygunEN/IEC 61131-2 tip 1
Pozitif (DI) 0 Durumunda: > 19 V 1 Durumunda: < 9 V 'e uygunEN/IEC 61131-2 tip 1
Pozitif veya negatif (DI) 0 Durumunda: < 5 V 1 Durumunda: > 15 V 'e uygunEN/IEC 61131-2 tip 1
yanıt süresi<= 5 ms STO_A grubu, STO_B grubu
Dijital çıkış sayısı2
Dijital çıkış tipiLojik çikislar (DO)24 V DC
Dijital çıkış gerilimi<= 30 V DC
Dijital çıkış lojiğiPozitif veya negatif (DO) 'e uygunEN/IEC 61131-2
kontak sıçrama süresi<= 1 ms için STO_A grubu, STO_B grubu
2 µs için CAP
0,25 µs...1,5 ms için DI
frenleme akımı50 mA
çıkışta yanıt süresi250 µs (DO) için gizli çikislar
kontrol sinyali tipiServo motor enkoder geri beslemesi
koruma tipiTers polariteye karşı: giriş sinyali
Kısa devrelere karşı: çıkış sinyali
güvenlik fonksiyonuSTO (güvenli tork kapatma), entegre
güvenlik seviyesiSIL 3 'e uygunEN/IEC 61508
PL = e 'e uygunISO 13849-1
haberleşme arayüzüCANmotion, entegre
CANopen, entegre
Modbus, entegre
konnektörün tipiRJ45 (CN4 veya CN5 etiketli) için CANmotion
RJ45 (CN4 veya CN5 etiketli) için CANopen
RJ45 (CN7 etiketli) için Modbus
erişim yöntemiSlave
commissioning port2 telli RS485 çoklu priz için Modbus
iletim hızı1 Mbps veriyolu uzunlugu için 4 m için CANopen, CANmotion
125 kbps veriyolu uzunlugu için 500 m için CANopen, CANmotion
250 kbps veriyolu uzunlugu için 250 m için CANopen, CANmotion
50 kbps veriyolu uzunlugu için 1000 m için CANopen, CANmotion
500 kbps veriyolu uzunlugu için 100 m için CANopen, CANmotion
9600, 19200, 38400 bps veriyolu uzunlugu için 40 m için Modbus
adreslerin sayısı1…127 için CANopen, CANmotion
1…247 için Modbus
haberleşme hizmeti1 alım SDO için CANmotion
1 iletim SDO için CANmotion
DSP 402'ye uygun 2 PDO için CANmotion
2 SDO alım için CANopen
2 SDO gönderme için CANopen
4 yapılandırılabilir eşleme PDOs için CANopen
CANopen cihaz profili sürücüleri ve hareket kontrolü için CANopen, CANmotion
Entegre ekran terminalinde hataların ekranı için Modbus
Acil için CANopen, CANmotion
Olay tetiklemeli, zaman tetiklemeli, uzakt istenen, senk (döngsl), senk (döngsz) için CANopen
Düğüm parmaklığı, darbe için CANopen
Konum kontrol modu için CANmotion
Konum kontrolü, hız profili, tork profili ve hedef arama modu için CANopen
Senk için CANmotion
durum LED'i1 LED (kırmızı) servo sürücü gerilimi
1 LED hata
1 LED RUN
sinyalleme fonksiyonuHataların ekranı 7 segment
İşaretlemeCE
Çalışma konumuDikey +/- 10 derece
ürün uyumluluğuServo motor BMH (70 mm, 1 motor yigini)
Servo motor BMH (70 mm, 2 motor yigini)
Servo motor BMH (100 mm, 1 motor yigini)
Servo motor BSH (70 mm, 1 motor yigini)
Servo motor BSH (70 mm, 2 motor yigini)
Genişlik48 mm
Yükseklik270 mm
Derinlik237 mm
Ürün ağırlığı1,8 kg
Ortam
elektromanyetik uyumlulukIletimli EMC, sınıf A grup 1 'e uygunEN 55011
Iletimli EMC, sınıf A grup 2 'e uygunEN 55011
Iletimli EMC, ortam 2 kategori C3 'e uygunEN/IEC 61800-3
Iletimli EMC, kategori C2 'e uygunEN/IEC 61800-3
Iletimli EMC, ortam 1 ve 2 'e uygunEN/IEC 61800-3
Elektrostatik deşarj bağışıklık testi, seviye 3 'e uygunEN/IEC 61000-4-2
Elektromanyetik alanlara duyarlılık, seviye 3 'e uygunEN/IEC 61000-4-3
1,2/50 µs şok dalgaları bağışıklık testi, seviye 3 'e uygunEN/IEC 61000-4-5
Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi, seviye 4 'e uygunEN/IEC 61000-4-4
Yayılmalı EMC, sınıf A grup 2 'e uygunEN 55011
Yayılmalı EMC, kategori C3 'e uygunEN/IEC 61800-3
StandartlarEN/IEC 61800-3
EN/IEC 61800-5-1
Ürün sertifikalarıTÜV
UL
CSA
IP koruma derecesiIP20 'e uygunEN/IEC 60529
IP20 'e uygunEN/IEC 61800-5-1
titreşim direnci1 gn (f= 13…150 Hz) 'e uygunEN/IEC 60068-2-6
1,5 mm tepeden tepeye (f= 3…13 Hz) 'e uygunEN/IEC 60068-2-6
darbe dayanımı15 gn için 11 ms 'e uygunEN/IEC 60028-2-27
kirletme derecesi2 'e uygunEN/IEC 61800-5-1
çevresel özellikSınıf 3C1 'e uygunIEC 60721-3-3
bağıl nemSınıf 3K3 (% 5 - 85) yoğuşmasız 'e uygunIEC 60721-3-3
çalışma için ortam hava sıcaklığı0…50 °C 'e uygunUL
Depolama ortam koşulları-25…70 °C