Schneider Electric GV4PE80N, Motor Koruma Şalteri,TeSys GV4, 3P, 80A, Icu 50kA ,termal manyetik, vida kelepçesi terminalleri  - 1
Schneider
Schneider Electric GV4PE80N, Motor Koruma Şalteri,TeSys GV4, 3P, 80A, Icu 50kA ,termal manyetik, vida kelepçesi terminalleri
Ürün Kodu: GV4PE80N
56.859,41 TL
24.264,16 TL
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
Ürün serisiTeSys GV4
seriTeSys Deca
TeSys Deca
Ürün grubuGV4PE
ürün adıTeSys GV4
TeSys Deca
Ürün ya da bileşen tipiMotor circuit breaker
cihaz uygulamasıMotor protection
açma birimi teknolojisiTermik Manyetik
Elektronik
Tamamlayıcı
Kutup tanımı3P
kullanım kategorisiKategori A 'e uygunIEC 60947-2
AC-3 'e uygunIEC 60947-4-1
çalışma konumuHerhangi bir konum
motor gücü kW37 kW -de 400...415 V AC 50/60 Hz
45 kW -de 500 V AC 50/60 Hz
22 kW -de 400...415 V AC 50/60 Hz
30 kW -de 500 V AC 50/60 Hz
37 kW -de 660...690 V AC 50/60 Hz
45 kW -de 660...690 V AC 50/60 Hz
55 kW -de 660...690 V AC 50/60 Hz
30 kW -de 400...415 V AC 50/60 Hz
37 kW -de 500 V AC 50/60 Hz
kesme kapasitesi100 kA Icu -de 220...240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
50 kA Icu -de 380...415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
50 kA Icu -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
15 kA Icu -de 525 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2