Schneider Electric LUCL18FU manyetik kontrol ünitesi LUCL 4,5...18 A - 110..220 V - DC/AC - 1
Schneider
Schneider Electric LUCL18FU manyetik kontrol ünitesi LUCL 4,5...18 A - 110..220 V - DC/AC
Ürün Kodu: LUCL18FU
8.991,57 TL
6.753,78 TL
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
seriTeSys
Ürün serisiTeSys Ultra
ürün adıTeSys Ultra
Ürün grubuLUCL
Ürün ya da bileşen tipiManyetik kontrol ünitesi
cihaz uygulamasıMotor control
Motor protection
ürüne özel uygulamaHız kontrol cihazının veya yumuşak yolverici durdurma ünitesinin koruması
main function availableKısa devre koruması
Manuel sıfırlama
ürün uyumluluğuPower base LUB32
Power base LUB38
Power base LUB320
Power base LUB380
Reversing contactor breaker LU2B32FU
Reversing contactor breaker LU2B38FU
[Ue] nominal çalışma voltajı690 V AC
ağ frekansı40...60 Hz
yük tipiTrifaze motor - soğutma: kendinden soğutmalı
kullanım kategorisiAC-41
AC-44
AC-43
motor gücü kW7,5 kW -de 400...440 V AC 50/60 Hz
9 kW -de 500 V AC 50/60 Hz
15 kW -de 690 V AC 50/60 Hz
rated motor current adjustment range4,5…18 A
açma eşiği14,2 x Ir +/- %20
[Uc] control circuit voltage110...240 V AC
110...220 V DC
Tamamlayıcı
kontrol devresi gerilim limitleri88...264 V için AC devre 110...240 V çalışma sırasında
88...242 V için DC devre 110...220 V çalışma sırasında
55 V için AC devre 110...240 V düşme
55 V için DC devre 110...220 V düşme
tipik akım tüketimi280 mA -de 110...240 V AC Kapatırken I maksimum LUB32'li
280 mA -de 110...240 V AC Kapatırken I maksimum with LUB38
280 mA -de 110...220 V DC Kapatırken I maksimum LUB32'li
280 mA -de 110...220 V DC Kapatırken I maksimum with LUB38
25 mA -de 110...240 V AC I rms sızdırmaz LUB32'li
25 mA -de 110...240 V AC I rms sızdırmaz with LUB38
25 mA -de 110...220 V DC I rms sızdırmaz LUB32'li
25 mA -de 110...220 V DC I rms sızdırmaz with LUB38
ısı dağılımı3 W için kontrol devresi LUB32'li
3 W için kontrol devresi with LUB38
çalışma süresi35 ms açma LUB32'li için kontrol devresi
35 ms açma with LUB38 için kontrol devresi
50 ms kapama LUB32'li için kontrol devresi
50 ms kapama with LUB38 için kontrol devresi
standartlarEN 60947-6-2
IEC 60947-6-2
UL 60947-4-1, faz bariyerli
CSA C22.2 No 60947-4-1, faz bariyerli
Ürün sertifikalarıCE
UL
CSA
CCC
EAC
ASEFA
ATEX
Denizcilik
[Ui] nominal yalıtım voltajı690 V 'e uygunIEC 60947-6-2
600 V 'e uygunUL 60947-4-1
600 V 'e uygunCSA C22.2 No 60947-4-1
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı6 kV 'e uygunIEC 60947-6-2
devrenin güvenli ayrılması400 V SELV kontrol veya yardımcı devreler arasında 'e uygunIEC 60947-1
400 V SELV kontrol veya yardımcı devre ve ana devre arasında 'e uygunIEC 60947-1
sabitleme moduTakılabilir (ön yüz)
Genişlik45 mm
Yükseklik66 mm
Derinlik60 mm
Ürün ağırlığı0,135 kg
uyumluluk koduLUCL
Ortam
IP koruma derecesiIP20 ön panel ve telle bağlanmış terminaller 'e uygunIEC 60947-1
IP20 diğer yüzler 'e uygunIEC 60947-1
IP40 ön panel dış bağlantı bölgesi 'e uygunIEC 60947-1
koruyucu bakımTH 'e uygunIEC 60068
çalışma için ortam hava sıcaklığı-25…70 °C
Depolama ortam koşulları-40…85 °C
çalışma yüksekliği2000 m
yangına dayanıklılık960 °C elektrik yüklü bileşenleri destekleyen parçalar 'e uygunIEC 60695-2-12
650 °C 'e uygunIEC 60695-2-12
darbe dayanımı10 gn güç kutbu açık 'e uygunIEC 60068-2-27
15 gn güç kutbu kapalı 'e uygunIEC 60068-2-27
titreşim direnci2 gn 5…300 Hz güç kutbu açık 'e uygunIEC 60068-2-6
4 gn 5…300 Hz güç kutbu kapalı 'e uygunIEC 60068-2-6
elektrostatik deşarja direnç8 kV seviye 3 açık havada 'e uygunIEC 61000-4-2
8 kV seviye 4 kontakta 'e uygunIEC 61000-4-2
yayılmayan şok dalgası1 kV seri mod 'e uygunIEC 60947-6-2
2 kV ortak mod 'e uygunIEC 60947-6-2
yayılmalı alanlara direnç10 V/m 3 'e uygunIEC 61000-4-3
hızlı geçici akımlara direnç2 kV sinif 3 seri bağlantı 'e uygunIEC 61000-4-4
4 kV sinif 4 seri bağlantı hariç tüm devreler 'e uygunIEC 61000-4-4
telsiz elektrik alanlara bağışıklık10 V 'e uygunIEC 61000-4-6
mikro kırılmalara bağışıklık3 ms
Immunity to voltage dips70 % / 500 ms 'e uygunIEC 61000-4-11