Schneider Electric LUCA12BL standart kontrol ünitesi LUCA - sınıf 10 - 3...12 A - 24 V DC
Ürün Kodu: LUCA12BL
Daha Fazla Motor Koruma Şalteri/Devre Kesiciler
| seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün serisi | TeSys Ultra |
| ürün adı | TeSys Ultra |
| Ürün grubu | LUCA |
| Ürün ya da bileşen tipi | Standart kontrol ünitesi |
| cihaz uygulaması | Motor control Motor protection |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 690 V AC |
| ağ frekansı | 40...60 Hz |
| yük tipi | Trifaze motor - soğutma: kendinden soğutmalı |
| kullanım kategorisi | AC-43 AC-44 AC-41 |
| motor gücü kW | 5,5 kW -de 400...440 V AC 50/60 Hz 5,5 kW -de 500 V AC 50/60 Hz 9 kW -de 690 V AC 50/60 Hz |
| rated motor current adjustment range | 3…12 A |
| asiri yük açma sinifi | Sınıf 10 - frekans limiti: 40…60 Hz - sıcaklık kompanzasyonu: -25…70 °C 'e uygunIEC 60947-6-2 Sınıf 10 - frekans limiti: 40…60 Hz - sıcaklık kompanzasyonu: -25…70 °C 'e uygunUL 508 |
| açma eşiği | 14,2 x Ir +/- %20 |
| faz arızası hassasiyeti | Evet |
| [Uc] control circuit voltage | 24 V DC |
| kontrol devresi gerilim limitleri | 20...27 V için DC devre 24 V çalışma sırasında 14,5 V için DC devre 24 V düşme |
|---|---|
| tipik akım tüketimi | 130 mA -de 24 V DC Kapatırken I maksimum LUB12'li 220 mA -de 24 V DC Kapatırken I maksimum LUB32'li 220 mA -de 24 V DC Kapatırken I maksimum with LUB38 60 mA -de 24 V DC I rms sızdırmaz LUB12'li 80 mA -de 24 V DC I rms sızdırmaz LUB32'li 80 mA -de 24 V DC I rms sızdırmaz with LUB38 |
| ısı dağılımı | 2 W için kontrol devresi LUB12'li 3 W için kontrol devresi LUB32'li 3 W için kontrol devresi with LUB38 |
| Ürün sertifikaları | CE UL CSA CCC EAC ASEFA ATEX Denizcilik |
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | 690 V 'e uygunIEC 60947-6-2 600 V 'e uygunUL 60947-4-1 600 V 'e uygunCSA C22.2 No 60947-4-1 |
| [Uimp] nominal darbe dayanım voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947-6-2 |
| devrenin güvenli ayrılması | 400 V SELV kontrol veya yardımcı devreler arasında 'e uygunIEC 60947-1 400 V SELV kontrol veya yardımcı devre ve ana devre arasında 'e uygunIEC 60947-1 |
| sabitleme modu | Takılabilir (ön yüz) |
| Genişlik | 45 mm |
| Yükseklik | 66 mm |
| Derinlik | 60 mm |
| Ürün ağırlığı | 0,135 kg |
| uyumluluk kodu | LUCA |
| koruyucu bakım | TH 'e uygunIEC 60068 |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama ortam koşulları | -40…85 °C |
| çalışma yüksekliği | 2000 m |
| titreşim direnci | 2 gn 5…300 Hz güç kutbu açık 'e uygunIEC 60068-2-6 4 gn 5…300 Hz güç kutbu kapalı 'e uygunIEC 60068-2-6 |
| elektrostatik deşarja direnç | 8 kV seviye 3 açık havada 'e uygunIEC 61000-4-2 8 kV seviye 4 kontakta 'e uygunIEC 61000-4-2 |
| yayılmalı alanlara direnç | 10 V/m 3 'e uygunIEC 61000-4-3 |
| hızlı geçici akımlara direnç | 2 kV sinif 3 seri bağlantı 'e uygunIEC 61000-4-4 4 kV sinif 4 seri bağlantı hariç tüm devreler 'e uygunIEC 61000-4-4 |
| telsiz elektrik alanlara bağışıklık | 10 V 'e uygunIEC 61000-4-6 |
| mikro kırılmalara bağışıklık | 3 ms |
| Immunity to voltage dips | 70 % / 500 ms 'e uygunIEC 61000-4-11 |