Schneider
Ürün Kodu: GV7RS220 (GV5P220H)
Ana
seriTeSys
ürün adıTeSys GV7
Ürün ya da bileşen tipiDevre kesici
Ürün grubuGV7R
cihaz uygulamasıMotor
Kutup tanımı3P
Şebeke tipiAC
kullanım kategorisiAC-3 'e uygunIEC 60947-4-1
ağ frekansı50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-4-1
kesme kapasitesi50 kA Icu -de 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
65 kA Icu -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
100 kA Icu -de 220/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
70 kA Icu -de 380/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
10 kA Icu -de 660/690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
[Ics] nominal hizmet kısa devre kesme kapasitesi100 % -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
100 % -de 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
100 % -de 220/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
100 % -de 380/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
100 % -de 660/690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
thermal protection adjustment range132…220 A
açma birimi teknolojisiTermik Manyetik
Tamamlayıcı
Montaj TipiVidalarla
Klipsle
montaj desteğiAnahtarlama donanımı montajı için kit
Panel montajı
Ray
Sıva-altı
montaj konumuDikey
motor gücü kW110 kW -de 400...415 V AC 50/60 Hz
110 kW -de 500 V AC 50/60 Hz
132 kW -de 500 V AC 50/60 Hz
160 kW -de 500 V AC 50/60 Hz
160 kW -de 660...690 V AC 50/60 Hz
200 kW -de 660...690 V AC 50/60 Hz
90 kW -de 400...415 V AC 50/60 Hz
Kontrol tipiKülbütör kolu
[Ue] nominal çalışma voltajı690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
[Ui] nominal yalıtım voltajı750 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
[Ith] klasik açık hava termik akımı220 A 'e uygunIEC 60947-4-1
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı8 kV 'e uygunIEC 60947-2
power dissipation per pole14,5 W
kutup başına güç dağılımı14,5 W
Mekanik dayanıklılık20000 cycles
elektrik dayanıklılığı10000 cycles için AC-3 -de 440 V In
20000 cycles için AC-3 -de 440 V In/2
maksimum çalışma oranı25 cyc/h
nominal görevSürekli 'e uygunIEC 60947-4-1
bağlantı aralığı35 mm ayırıcılar olmadan
45 mm ayırıcılarla
bağlantılar - terminallerÇubuklar
Pabuçlu kablo - harici çap: 10 mm
Vida
Çıplak kablo konnektörleri 1,5…185 mm²
sıkma torku10 N.m üzerinde vida M6
15 N.m üzerinde çıplak kablo konnektörleri 1,5…185 mm²
mekanik dayanıklılıkŞoklar: 11 msn için 15 Gn 'e uygunIEC 60068-2-27
Titreşimler: 2,5 Gn, 0...25 Hz 'e uygunIEC 60068-2-6
yalıtıma uygunlukEvet 'e uygunIEC 60947-1
faz arızası hassasiyetiEvet 'e uygunIEC 60947-4-1 § 7-2-1-5-2
Yükseklik161 mm
Genişlik105 mm
Derinlik126 mm
Ürün ağırlığı2,35 kg
Ortam
StandartlarEN/IEC 60947-4-1
NF C 79-130
NF C 63-120
VDE 0660
EN/IEC 60947-1
VDE 0113
EN/IEC 60947-2
Ürün sertifikalarıUL
DNV
koruyucu bakımTC
IP koruma derecesiIP405 'e uygunIEC 60529 (terminal kapaklarıyla)
kirletme derecesi3
çalışma için ortam hava sıcaklığı-25…70 °C
Depolama ortam koşulları-55…95 °C
yangına dayanıklılık960 °C 'e uygunIEC 60695-2-1
çalışma yüksekliği2000 m
Sözleşme garantisi
Garanti18 months
Ürün Filtreleri
Voltajı:690 V AC