Schneider
Ürün Kodu: XB4BW31M5
2.405,84 TL
1.215,15 TL
Daha Fazla Butonlar
Ürün serisiHarmony XB4
Ürün Ya da Bileşen TipiIşıklı buton
sabitleme bileziği malzemesiZamak
montaj çapı22,5 mm
sinyalleme birimi başlığı biçimiYuvarlak
operatörün tipiyaylı kurma
operatör profiliBeyaz sıva altı
operatör ek bilgisiDaz lens ile
Kontak Tipi ve Düzenleme1 NA + 1 NK
Kontak İşlemiYavaş kesen
bağlantılar - terminallerVida kelepçesi terminalleri, <= 2 x 1,5 mm² Kablo uçlu 'e uygunIEC 60947-1
Vida kelepçesi terminalleri, 1 x 0,22...2 x 2,5 mm² kablo uçsuz 'e uygunIEC 60947-1
ışık kaynağıEvrensel LED
Tamamlayıcı
yükseklik47 mm
genişlik30 mm
derinlik57 mm
terminallerin açıklaması ISO n°1(21-22)NC
(13-14)NO
Ürün Ağırlığı0,097 kg
yüksek basınçlı rondelaya direnç7000000 Pa -de 55 °C, mesafe: 0,1 m
kontak kullanımıStandart kontaklar
pozitif açıklıkIle 'e uygunIEC 60947-5-1 ek K
çalışma hareketi1,5 mm (NK değişimi elektrik durumu)
2,6 mm (Elektrik durumu değişimi YOK)
4,3 mm (toplam hareket)
çalışma gücü3,5 N NK değişimi elektrik durumu
3,8 N
Mekanik dayanıklılık10000000 cycles
sıkma torku0,8…1,2 N.m 'e uygunIEC 60947-1
vida başının şekliÇapraz ile uyumludur Philips no 1 tornavida
Çapraz ile uyumludur pozidriv No 1 tornavida
Slotlu ile uyumludur düz Ø 4 mm tornavida
Slotlu ile uyumludur düz Ø 5,5 mm tornavida
kontak malzemesiGümüş alaşım (Ag/Ni)
kisa devre korumasi10 A kartuş sigortası tip gG 'e uygunIEC 60947-5-1
[Ith] klasik açık hava termik akımı10 A 'e uygunIEC 60947-5-1
[Ui] nominal yalıtım voltajı600 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60947-1
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı6 kV 'e uygunIEC 60947-1
[Ie] nominal çalışma akımı3 A -de 240 V, AC-15, A600 'e uygunIEC 60947-5-1
6 A -de 120 V, AC-15, A600 'e uygunIEC 60947-5-1
0,1 A -de 600 V, DC-13, Q600 'e uygunIEC 60947-5-1
0,27 A -de 250 V, DC-13, Q600 'e uygunIEC 60947-5-1
0,55 A -de 125 V, DC-13, Q600 'e uygunIEC 60947-5-1
1,2 A -de 600 V, AC-15, A600 'e uygunIEC 60947-5-1
elektrik dayanıklılığı1000000 cycles, AC-15, 2 A -de 230 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C
1000000 cycles, AC-15, 3 A -de 120 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C
1000000 cycles, AC-15, 4 A -de 24 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C
1000000 cycles, DC-13, 0,2 A -de 110 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C
1000000 cycles, DC-13, 0,5 A -de 24 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C
elektrik güvenilirliği IEC 60947-5-4Λ < 10exp(-6) -de 5 V ve 1 mA temiz ortamda 'e uygunIEC 60947-5-4
Λ < 10exp(-8) -de 17 V ve 5 mA temiz ortamda 'e uygunIEC 60947-5-4
sinyalleme tipiSabit
akım tüketimi14 mA
hizmet ömrü100000 h nominal gerilimde ve 25 °C
kesinti dayanımı1 kV 'e uygunIEC 61000-4-5
besleme gerilimi limitleri195…264 V AC
koruyucu bakımTH
Depolama Ortam Koşulları-40…70 °C
Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı-40…70 °C
NEMA 4X
IK koruma derecesiIK06 conforming to IEC 50102
StandartlarIEC 60947-5-5
IEC 60947-5-4
UL 508
CSA C22.2 No 14
JIS C8201-5-1
IEC 60947-5-1
JIS C8201-1
Ürün SertifikalarıCSA
LROS (Lloyds register of shipping)
BV
UL listeli
DNV
titreşim direnci5 gn (f= 2…500 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6
darbe dayanımı30 gn (süre = 18 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27
50 gn (süre = 11 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27
hızlı geçici akımlara direnç2 kV 'e uygunIEC 61000-4-4
elektromanyetik alanlara direnç10 V/m 'e uygunIEC 61000-4-3
elektrostatik deşarja direnç6 kV kontakta (metal parçalarda) 'e uygunIEC 61000-4-2
8 kV serbest havada (yalıtım parçalarında) 'e uygunIEC 61000-4-2