Schneider Electric XB4BK125M5, turuncu eksiksiz ışıklı mandal buton  2 konumlu sabit 1NA-1NK 230V - 1
Schneider
Schneider Electric XB4BK125M5, turuncu eksiksiz ışıklı mandal buton 2 konumlu sabit 1NA-1NK 230V
Ürün Kodu: XB4BK125M5
3.203,53 TL
1.910,20 TL
Daha Fazla Butonlar
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
Ürün serisiHarmony XB4
Ürün ya da bileşen tipiIşıklı seçici anahtar
Ürün grubuXB4
şev malzemesiKrom kaplı metal
sabitleme bileziği malzemesiZamak
başlık tipiStandard
montaj çapı22 mm
bölünemez miktar başına satış1
sinyalleme birimi başlığı biçimiYuvarlak
operatörün tipiSabit
operatör profiliTuruncu standart kol
operatör konum bilgisi2 konum 90°
kontak tipi ve düzenleme1 NA + 1 NK
kontak işlemiYavaş kesen
bağlantılar - terminallerVida kelepçesi terminalleri, <= 2 x 1,5 mm² Kablo uçlu 'e uygunEN/IEC 60947-1
Vida kelepçesi terminalleri, >= 1 x 0,22 mm² kablo uçsuz 'e uygunEN/IEC 60947-1
ışık kaynağıUniversal LED
ampul tabanıEntegre LED
[Us] nominal besleme gerilimi230...240 V AC -de 50/60 Hz
Tamamlayıcı
Yükseklik47 mm
genişlik30 mm
Derinlik68 mm
terminallerin açıklaması ISO n°1(21-22)NC
(13-14)NO
ürün ağırlığı0,111 kg
yüksek basınçlı rondelaya direnç7000000 Pa -de 55 °C, mesafe: 0,1 m
kontak kullanımıStandart kontaklar
pozitif açıklıkIle 'e uygunEN/IEC 60947-5-1 ek K
çalışma torku0,14 N.m Elektrik durumu değişimi YOK
Mekanik dayanıklılık1000000 cycles
sıkma torku0,8…1,2 N.m 'e uygunEN 60947-1
vida başının şekliÇapraz ile uyumludur Philips no 1 tornavida
Çapraz ile uyumludur pozidriv No 1 tornavida
Slotlu ile uyumludur düz Ø 4 mm tornavida
Slotlu ile uyumludur düz Ø 5,5 mm tornavida
kontak malzemesiGümüş alaşım (Ag/Ni)
kisa devre korumasi10 A kartuş sigortası tip gG 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
[Ith] klasik açık hava termik akımı10 A 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
[Ui] nominal yalıtım voltajı600 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunEN 60947-1
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı6 kV 'e uygunEN 60947-1
[Ie] nominal çalışma akımı3 A -de 240 V, AC-15, A600 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
6 A -de 120 V, AC-15, A600 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
0,1 A -de 600 V, DC-13, Q600 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
0,27 A -de 250 V, DC-13, Q600 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
0,55 A -de 125 V, DC-13, Q600 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
1,2 A -de 600 V, AC-15, A600 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
elektrik dayanıklılığı1000000 cycles, AC-15, 2 A -de 230 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunEN 60947-5-1 ek C
1000000 cycles, AC-15, 3 A -de 120 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunEN 60947-5-1 ek C
1000000 cycles, AC-15, 4 A -de 24 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunEN 60947-5-1 ek C
1000000 cycles, DC-13, 0,2 A -de 110 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunEN 60947-5-1 ek C
1000000 cycles, DC-13, 0,5 A -de 24 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunEN 60947-5-1 ek C
elektrik güvenilirliği IEC 60947-5-4Λ < 10exp(-6) -de 5 V ve 1 mA temiz ortamda 'e uygunEN/IEC 60947-5-4
Λ < 10exp(-8) -de 17 V ve 5 mA temiz ortamda 'e uygunEN/IEC 60947-5-4
sinyalleme tipiSabit
besleme gerilimi limitleri195…264 V AC
akım tüketimi14 mA
hizmet ömrü100000 h nominal gerilimde ve 25 °C
kesinti dayanımı1 kV 'e uygunIEC 61000-4-5
cihaz sunumuAçılı
Ortam
koruyucu bakımTH
Depolama ortam koşulları-40…70 °C
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-40…70 °C
elektrik çarpmasına karşı koruma sınıfıSınıf I 'e uygunIEC 60536
IP koruma derecesiIP66 'e uygunIEC 60529
IP67
IP69
IP69K
NEMA koruma derecesiNEMA 13
NEMA 4X
IK koruma derecesiIK04 'e uygunIEC 50102
StandartlarEN/IEC 60947-5-5
JIS C8201-5-1
UL 508
EN/IEC 60947-5-4
EN/IEC 60947-1
CSA C22.2 No 14
JIS C8201-1
Ürün sertifikalarıLROS (Lloyds register of shipping)
GL
BV
CSA
UL
DNV
titreşim direnci5 gn (f= 2…500 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6
darbe dayanımı30 gn (süre = 18 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27
50 gn (süre = 11 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27
hızlı geçici akımlara direnç2 kV 'e uygunIEC 61000-4-4
elektromanyetik alanlara direnç10 V/m 'e uygunIEC 61000-4-3
elektrostatik deşarja direnç6 kV kontakta (metal parçalarda) 'e uygunIEC 61000-4-2
8 kV serbest havada (yalıtım parçalarında) 'e uygunIEC 61000-4-2