Schneider Electric RTC48PUN1RNLU, Sıcaklık Kontrol Rölesi Rtc - 48X48 mm - 24V AC/DC - 1 Röle, Alarm - 1
Schneider
Schneider Electric RTC48PUN1RNLU, Sıcaklık Kontrol Rölesi Rtc - 48X48 mm - 24V AC/DC - 1 Röle, Alarm
Ürün Kodu: RTC48PUN1RNLU
5.583,84 TL
2.255,87 TL
Daha Fazla Röle
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
ÜYE OL
HAVALE/EFT %2 İNDİRİM
HAVALE/EFT %2 İNDİRİM
ÜRÜN EKLE
Ana
Ürün serisiZelio Control
Ürün ya da bileşen tipiModüler ölçüm ve kontrol röleleri
röle tipiSıcaklık kontrol röleleri
ürüne özel uygulamaIsıtma veya soğutma
Endastriyel makineler
HVAC
Paketleme
röle adıRTC
Tamamlayıcı
dış boyut48 x 48 mm
1/16 DIN
analog giriş tipiTermokuplör (termokupl J, K, R, B, S, T, E, N, PLII, C (W/Re5-26))
Sıcaklık probu[Alan](sıcaklık probu:[Alan]Pt 100, JPt 100)
Gerilim 0…1 V DC
Gerilim 0...5 V DC
Gerilim 1...5 V DC
Gerilim 0...10 V DC
Akım 0...20 mA
Akım 4...20 mA
[Us] nominal besleme gerilimi24 V AC/DC
besleme gerilimi limitleri20…28 V
ölçüm doğruluğu%0,2 tam ölçek
örnekleme süresi250 ms
çıkışların sayısı1 röle çikisile NA[Alan]kontak için çıkış 1
çıkış tipiRöle çikis -de 250 V AC / 3 A direnç yükü üzerinde
Röle çikis -de 250 V AC / 1 A endüktif yük üzerinde
alarm çıkışı1 K/A
VA cinsinden güç tüketimi8 VA -de 250 V AC
kullanılabilir işlevPID
Otomatik tanıma
İşaretlemeCE
Çalışma konumuHerhangi bir konum
ekran tipi11 segmentli LCD
ekran basamakları5
sinyalleme fonksiyonuProses değeri yeşil, turuncu ve kırmızı
Çıkış durumu (OUT1, OUT2) turuncu
Alarm durumu (EV1, EV2) turuncu
Iletim/alım etkinliği (TX/TR) turuncu
Ayar noktası değeri yeşil
montaj desteğiPanel
Ürün ağırlığı120 g
Ortam
StandartlarEN 61010-1
CSA C22.2 No 24-93
TR 61326-1
Ürün sertifikalarıcURus (873)
Depolama ortam koşulları-25…80 °C
Nominal çalışma ortam sıcaklığı0…50 °C
bağıl nem35…85 % yoğuşmasız
titreşim direnci1 gn (f= 10…55 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6