Schneider Electric BMH1402P06F2A, servo motor BMH - 18,5 Nm - 4000 rpm - l mil - frenli - IP54
Ürün Kodu: BMH1402P06F2A
175.060,55 TL
92.009,70 TL
%47
Daha Fazla Servo Sürücüler
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
| Ürün Grubu | BMH |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Servo motor |
| maksimum mekanik hız | 4000 rpm |
| sürekli durma torku | 18,5 N.m için LXM32.D72N4 -de 24 A, 400 V, trifaze 18,5 N.m için LXM32.D72N4 -de 24 A, 480 V, trifaze |
| tepe durma torku | 50,3 N.m için LXM32.D72N4 -de 24 A, 400 V, trifaze 50,3 N.m için LXM32.D72N4 -de 24 A, 480 V, trifaze |
| nominal çıkış gücü | 3500 W için LXM32.D72N4 -de 24 A, 400 V, trifaze 3500 W için LXM32.D72N4 -de 24 A, 480 V, trifaze |
| nominal tork | 12,2 N.m için LXM32.D72N4 -de 24 A, 400 V, trifaze 12,2 N.m için LXM32.D72N4 -de 24 A, 480 V, trifaze |
| nominal hız | 3000 rpm için LXM32.D72N4 -de 24 A, 400 V, trifaze 3000 rpm için LXM32.D72N4 -de 24 A, 480 V, trifaze |
| ürün uyumluluğu | LXM32.D72N4 -de 400...480 V trifaze |
| şaft ucu | Pürüzsüz şaft |
| IP koruma derecesi | IP54 standart |
| hız geri besleme çözünürlüğü | 32768 nokta/dönüş |
| frenleme | Ile |
| Montaj Desteği | Uluslararası standart flanş |
| elektrikli bağlantı | Döndürülebilir sağa açılı konnektörler |
| Seri Uyumluluğu | Lexium 32 |
|---|---|
| [Us] Nominal Besleme Gerilimi | 480 V |
| Fazların Ağ Sayısı | Trifaze |
| sürekli durma akımı | 16,83 A |
| sürekli güç | 4,44 W |
| maksimum akım Irms | 46,22 A için LXM32.D72N4 |
| maksimum kalıcı akım | 57,4 A |
| ikinci şaft | Ikinci şaft ucu olmadan |
| şaft çapı | 24 mm |
| şaft uzunluğu | 50 mm |
| geri besleme tipi | Tek dönüşlü SinCos Hiperface |
| tutma torku | 18 N.m frenleme |
| motor flanş boyutu | 140 mm |
| motor yığını sayısı | 2 |
| tork sabiti | 1,24 N.m/A -de 120 °C |
| geri emf sabiti | 70,7 V/krpm -de 120 °C |
| motor kutuplarının sayısı | 5,0 |
| rotor ataleti | 33,5 kg.cm² |
| stator direnci | 0,23 Ohm -de 20 °C |
| stator endüktansı | 2,6 mH -de 20 °C |
| stator elektrik süresi sabiti | 13 ms -de 20 °C |
| maksimum radyal güç Fr | 2240 N -de 1000 rpm 1780 N -de 2000 rpm 1550 N -de 3000 rpm |
| maksimum eksenel güç Fa | 0,2 x Fr |
| fren içeri çekme gücü | 18 W |
| soğutmanın tipi | Doğal konveksiyon |
| uzunluk | 227 mm |
| ortalama bilezik çapı | 130 mm |
| ortalama bilezik derinliği | 3,5 mm |
| montaj deliklerinin sayısı | 4 |
| montaj delik çapı | 11 mm |
| montaj deliklerinin dairesel çapı | 165 mm |
| ürün ağırlığı | 14,3 kg |
| boyutlandırma referansı | BMH1402P |
| fazların ağ sayısı | 3 |
| dogruluk hatasi (açisal) | 4,8 ° |
| sıcaklık bakır sıcak | 135 °C |
| sıcaklık mıknatıs sıcak | 100 °C |
| sıcaklık mıknatıs rt | 20 °C |
| çıkış akımı 3s tepe | 46,22 A |