Schneider Electric ATV930D30N4, hız kontrol cihazı - ATV930 - 30kW - 400/480V - frenleme üniteli - IP21
Ürün Kodu: ATV930D30N4
335.668,37 TL
139.731,00 TL
%58
Daha Fazla Hız Kontrol
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
| Ürün serisi | Altivar Process ATV900 |
|---|---|
| cihaz uygulaması | Endüstriyel uygulama |
| Ürün ya da bileşen tipi | Değişken hızlı sürücü |
| ürün varış yeri | Asenkron motorlar Senkron motorlar |
| ürüne özel uygulama | Endüstriyel proses |
| model | Frenleme ünitesi ile Standart tip |
| şebeke faz sayısı | 3 faz |
| Montaj Tipi | Duvara monte |
| haberleşme port protokolü | Modbus seri Ethernet/IP Modbus TCP |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 380...480 V % - 15...10 |
| motor gücü kW | 30,0 kW için normal şart 22,0 kW için Ağır şart |
| sürekli çıkış akımı | 61,5 A -de 4 kHz için normal şart 46,3 A -de 4 kHz için Ağır şart |
| EMC filtresi | Entegre EMC plaka seçeneği ile |
| IP koruma sınıfı | IP21 |
| koruma sınıfı | UL tip 1 |
| Dijital giriş lojiği | 16 önceden ayarlı hız |
| senkron motor kontrol profili | Sabit mıknatıslı motor Senkronize relüktans motor |
| Maksimum çıkış frekansı | 599 Hz |
| anahtarlama frekansı | 2...16 kHz ayarlanabilir 4...16 kHz değer kaybı faktörü ile |
| nominal anahtarlama frekansı | 4 kHz |
| hat akımı | 53,3 A -de 380 V (normal şart) 40,5 A -de 380 V (Ağır şart) 45,9 A -de 480 V (normal şart) 35,8 A -de 480 V (Ağır şart) |
| görünen güç | 38,1 kVA -de 480 V (normal şart) 29,8 kVA -de 480 V (Ağır şart) |
| maksimum geçici akım | 73,8 A süresince 60 s (normal şart) 69,5 A süresince 60 s (Ağır şart) |
| Şebeke frekansı | 50...60 Hz |
| muhtemel hat Isc | 50 kA |
| Dijital giriş sayısı | 10 | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dijital giriş tipi | DI1...DI8 programlanabilir, 24 V DC (<= 30 V), empedans: 3,5 kOhm DI7, DI8 darbe girişi olarak programlanabilir: 0…30 kHz, 24 V DC (<= 30 V) STOA, STOB güvenli tork kapatma, 24 V DC (<= 30 V), empedans: > 2,2 kOhm | |||||||||
| Dijital çıkış sayısı | 2 | |||||||||
| Dijital çıkış tipi | Lojik çıkış DQ+ 0…1 kHz <= 30 V DC 100 mA Darbe çıkışı olarak programlanabilir DQ+ 0…30 kHz <= 30 V DC 20 mA Lojik çıkış DQ- 0…1 kHz <= 30 V DC 100 mA | |||||||||
| analog giriş sayısı | 3 | |||||||||
| analog giriş tipi | AI1, AI2, AI3 yazılım-yapılandırılabilir gerilim: 0...10 V DC, empedans: 30 kOhm, çözünürlük 12 bit AI1, AI2, AI3 yazılım-yapılandırılabilir akım: 0...20 mA/4...20 mA, empedans: 250 Ohm, çözünürlük 12 bit | |||||||||
| analog çıkış sayısı | 2 | |||||||||
| analog çıkış tipi | Yazılım-yapılandırılabilir gerilim AQ1, AQ2: 0...10 V DC empedans 470 Ohm, çözünürlük 10 bit Yazılım-yapılandırılabilir akım AQ1, AQ2: 0...20 mA empedans 500 Ohm, çözünürlük 10 bit | |||||||||
| röle çıkış sayısı | 3 | |||||||||
| maksimum anahtarlama akımı | Röle çıkışı R1 üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 250 V AC Röle çıkışı R1 üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 30 V DC Röle çıkışı R1 üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 250 V AC Röle çıkışı R1 üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 30 V DC Röle çıkışı R2, R3 üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 5 A -de 250 V AC Röle çıkışı R2, R3 üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 5 A -de 30 V DC Röle çıkışı R2, R3 üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 250 V AC Röle çıkışı R2, R3 üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 30 V DC | |||||||||
| minimum anahtarlama akımı | Röle çıkışı R1, R2, R3: 5 mA -de 24 V DC | |||||||||
| fiziksel arayüz | Ethernet 2 telli RS 485 | |||||||||
| konnektör tipi | 2 RJ45 1 RJ45 | |||||||||
| erişim yöntemi | Slave Modbus TCP | |||||||||
| iletim hızı | 10, 100 Mbit 4,8 kbps 9600 bit/s 19200 bit/s | |||||||||
| iletim çerçevesi | RTU | |||||||||
| adreslerin sayısı | 1…247 | |||||||||
| veri biçimi | 8 bit, yapılandırılabilir tek, çift veya paritesiz | |||||||||
| polarizasyon tipi | Empedans yok | |||||||||
| 4 kadranlı çalışma mümkün | Doğru | |||||||||
| durana kadar frenleme | DC enjeksiyon ile | |||||||||
| Fren kesici entegre | Doğru | |||||||||
| Maksimum Giriş Akımı | 53,3 A | |||||||||
| Maksimum çıkış voltajı | 480,0 V | |||||||||
| Bağıl simetrik ağ frekansı toleransı | 5 % | |||||||||
| Yüksek aşırı yükte temel yük akımı | 46,3 A | |||||||||
| Düşük aşırı yükte temel yük akımı | 61,5 A | |||||||||
| W cinsinden güç dağılımı | Doğal konveksiyon: 93 W -de 380 V 4 kHz Zorlamalı konveksiyon: 640 W -de 380 V 4 kHz | |||||||||
| Güvenlik fonksiyonu Güvenli Yön (SDI) ile | Doğru | |||||||||
| Güvenlik fonksiyonu ile Güvenli Çalışma Durdurma (SOS) | Doğru | |||||||||
| Güvenlik fonksiyonu Güvenli Konum (SP) ile | Yanlış | |||||||||
| Güvenlik fonksiyonu ile Güvenli programlanabilir lojik | Yanlış | |||||||||
| Güvenlik fonksiyonu ile Güvenli Hız İzleyici (SSM) | Yanlış | |||||||||
| Güvenlik fonksiyonu Güvenli Durdurma 1 (SS1) ile | Yanlış | |||||||||
| Sft fct Güvenli Durdurma 2 (SS2) ile | Doğru | |||||||||
| Güvenlik fonksiyonu ile Güvenli tork kapalı (STO) | Yanlış | |||||||||
| Kapalı göstergeli | Doğru | |||||||||
| Güvenlik fonksiyonu ile Güvenli fren yönetimi (SBC/SBT) | Yanlış | |||||||||
| Güvenlik fonksiyonu ile Güvenli Sınırlı Konum (SLP) | Yanlış | |||||||||
| Set başına Miktar | 1 | |||||||||
| Genişlik | 226 mm | |||||||||
| Yükseklik | 673 mm | |||||||||
| Derinlik | 274 mm | |||||||||