Schneider Electric ATV340U55N4E, Hız Kontrol Cihazı - 5.5kW- 400V trifaze - ATV340 Ethernet
Ürün Kodu: ATV340U55N4E
124.449,11 TL
| Montaj Tipi | Pano montajı |
| haberleşme port protokolü | Ethernet/IP Modbus TCP Modbus seri |
| fazların ağ sayısı | 3 faz |
| besleme frekansı | 50...60 Hz +/- 5 % |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 380...480 V % - 15...10 |
| nominal çıkış akımı | 12,7 A |
| motor gücü kW | 7,5 kW için normal şart 5,5 kW için Ağır şart |
| motor gücü hp | 10 hp için normal şart 7 hp için Ağır şart |
| Dijital giriş sayısı | 5 | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dijital giriş tipi | PTI darbe girişi olarak programlanabilir: 0…30 kHz, 24 V DC (30 V) DI1...DI5 güvenli tork kapatma, 24 V DC (30 V), empedans: 3,5 kOhm programlanabilir | |||||||||
| number of preset speeds | 16 önceden ayarlı hız | |||||||||
| Dijital çıkış sayısı | 2,0 | |||||||||
| Dijital çıkış tipi | Programmable output DQ1, DQ2 30 V DC 100 mA | |||||||||
| analog giriş sayısı | 2 | |||||||||
| analog giriş tipi | AI1 yazılım-yapılandırılabilir akım: 0...20 mA, empedans: 250 Ohm, çözünürlük 12 bit AI1 software-configurable temperature probe or water level sensor AI1 yazılım-yapılandırılabilir gerilim: 0...10 V DC, empedans: 31.5 kOhm, çözünürlük 12 bit AI2 yazılım-yapılandırılabilir gerilim: - 10...10 V DC, empedans: 31.5 kOhm, çözünürlük 12 bit | |||||||||
| analog çıkış sayısı | 2 | |||||||||
| analog çıkış tipi | Yazılım-yapılandırılabilir gerilim AQ1: 0...10 V DC empedans 470 Ohm, çözünürlük 10 bit Yazılım-yapılandırılabilir akım AQ1: 0...20 mA empedans 500 Ohm, çözünürlük 10 bit | |||||||||
| röle çıkış sayısı | 2 | |||||||||
| çıkış gerilimi | <= güç besleme gerilimi | |||||||||
| maksimum anahtarlama akımı | Röle çıkışı R1C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 250 V AC Röle çıkışı R1C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 30 V DC Röle çıkışı R1C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 250 V AC Röle çıkışı R1C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 30 V DC Röle çıkışı R2C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 5 A -de 250 V AC Röle çıkışı R2C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 5 A -de 30 V DC Röle çıkışı R2C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 250 V AC Röle çıkışı R2C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 30 V DC | |||||||||
| minimum anahtarlama akımı | Röle çıkışı R1B: 5 mA -de 24 V DC Röle çıkışı R2C: 5 mA -de 24 V DC | |||||||||
| fiziksel arayüz | 2 telli RS 485 | |||||||||
| konnektör tipi | 3 RJ45 | |||||||||
| erişim yöntemi | Slave Modbus RTU Slave Modbus TCP | |||||||||
| senkron motor kontrol profili | Relüktans motor Sabit mıknatıslı motor | |||||||||
| kirletme derecesi | 2 'e uygunIEC 61800-5-1 | |||||||||
| Maksimum çıkış frekansı | 0,599 kHz | |||||||||
| anahtarlama frekansı | 2...16 kHz ayarlanabilir 7...16 kHz değer kaybı faktörü ile | |||||||||
| nominal anahtarlama frekansı | 4 kHz | |||||||||
| durana kadar frenleme | DC enjeksiyon ile | |||||||||
| Fren kesici entegre | Doğru | |||||||||
| hat akımı | 15,3 A -de 380 V (normal şart) 12,2 A -de 480 V (normal şart) 20,0 A -de 380 V (Ağır şart) 16,0 A -de 480 V (Ağır şart) | |||||||||
| hat akımı | 20 A -de 380 V hat bobini olmadan (Ağır şart) 16 A -de 480 V hat bobini olmadan (Ağır şart) 15,3 A -de 380 V harici hat bobini ile (normal şart) 12,2 A -de 480 V harici hat bobini ile (normal şart) 11,6 A -de 380 V harici hat bobini ile (Ağır şart) 9,4 A -de 480 V harici hat bobini ile (Ağır şart) | |||||||||
| Maksimum Giriş Akımı | 20,0 A | |||||||||
| Maksimum çıkış voltajı | 480 V | |||||||||
| görünen güç | 12,1 kVA -de 480 V (normal şart) 13,3 kVA -de 480 V (Ağır şart) | |||||||||
| maksimum geçici akım | 18,2 A süresince 60 s (normal şart) 19,1 A süresince 60 s (Ağır şart) 22,3 A süresince 2 s (normal şart) 22,9 A süresince 2 s (Ağır şart) | |||||||||
| muhtemel hat Isc | 22 kA | |||||||||
| Yüksek aşırı yükte temel yük akımı | 12,7 A | |||||||||
| Düşük aşırı yükte temel yük akımı | 16,5 A | |||||||||
| W cinsinden güç dağılımı | Doğal konveksiyon: 134 W -de 380 V 4 kHz (Ağır şart) Zorlamalı konveksiyon: 134 W -de 380 V 4 kHz (Ağır şart) Doğal konveksiyon: 164 W -de 380 V 4 kHz (normal şart) Zorlamalı konveksiyon: 164 W -de 380 V 4 kHz (normal şart) | |||||||||
| Genişlik | 110,0 mm | |||||||||
| Yükseklik | 270,0 mm | |||||||||
| Derinlik | 234,0 mm | |||||||||