Schneider Electric ATV320U11M2C, Hız Kontrol Cihazı ATV320 - 1.1kW - 200...240V - monofaze - kompakt tip - 1
Schneider
Schneider Electric ATV320U11M2C, Hız Kontrol Cihazı ATV320 - 1.1kW - 200...240V - monofaze - kompakt tip
Ürün Kodu: ATV320U11M2C
36.885,23 TL
15.319,92 TL
Iletişim modülü, DeviceNet
[Us] nominal besleme gerilimi200...240 V % - 15...10
nominal çıkış akımı6,9 A
motor gücü kW1,1 kW için Ağır şart
EMC filtresiSınıf C2 EMC filtresi entegre
Dijital giriş sayısı7
Dijital giriş tipiSTO güvenli tork kapatma, 24 V DC, empedans: 1,5 kOhm
DI1...DI6 lojik girişler, 24 V DC (30 V)
DI5 darbe girişi olarak programlanabilir: 0…30 kHz, 24 V DC (30 V)
Dijital çıkış sayısı3
Dijital çıkış tipiAçık kollektör DQ+ 0…1 kHz 30 V DC 100 mA
Açık kollektör DQ- 0…1 kHz 30 V DC 100 mA
analog giriş sayısı3
analog giriş tipiAI1 gerilim: 0...10 V DC, empedans: 30 kOhm, çözünürlük 10 bit
AI2 çift kutuplu diferansiyel gerilim: +/- 10 V DC, empedans: 30 kOhm, çözünürlük 10 bit
AI3 akım: 0...20 mA (veya 4-20 mA, x-20 mA, 20-x mA veya yapılandırmy göre diğer modeller), empedans: 250 Ohm, çözünürlük 10 bit
analog çıkış sayısı1
analog çıkış tipiYazılım-yapılandırılabilir akım AQ1: 0...20 mA empedans 800 Ohm, çözünürlük 10 bit
Yazılım-yapılandırılabilir gerilim AQ1: 0...10 V DC empedans 470 Ohm, çözünürlük 10 bit
Yapılandırılabilir röle lojiki R2C
maksimum anahtarlama akımıRöle çıkışı R1A, R1B, R1C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 250 V AC
Röle çıkışı R1A, R1B, R1C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 30 V DC
Röle çıkışı R1A, R1B, R1C, R2A, R2C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 250 V AC
Röle çıkışı R1A, R1B, R1C, R2A, R2C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 30 V DC
Röle çıkışı R2A, R2C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 5 A -de 250 V AC
Röle çıkışı R2A, R2C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 5 A -de 30 V DC
minimum anahtarlama akımıRöle çıkışı R1A, R1B, R1C, R2A, R2C: 5 mA -de 24 V DC
geçici aşırı moment170…200 % nominal motor torku
Maksimum çıkış frekansı0,599 kHz
4...16 kHz değer kaybı faktörü ile
nominal anahtarlama frekansı4 kHz
durana kadar frenlemeDC enjeksiyon ile
Fren kesici entegreDoğru
hat akımı13,7 A -de 200 V (Ağır şart)
11,5 A -de 240 V (Ağır şart)
Maksimum Giriş Akımı13,7 A
Maksimum çıkış voltajı240 V
görünen güç2,8 kVA -de 240 V (Ağır şart)
Şebeke frekansı50...60 Hz
Bağıl simetrik ağ frekansı toleransı5 %
muhtemel hat Isc1 kA
Yüksek aşırı yükte temel yük akımı1,7 A
W cinsinden güç dağılımıFan: 61 W -de 200 V 4 kHz
Termal koruma: sürücü
Genişlik105,0 mm
Yükseklik142,0 mm
Derinlik158,0 mm
Ürün ağırlığı1,6 kg
Titreşimli yük altında maksimum sapma (çalışma sırasında)2...13 Hz'de 1,5 mm