Schneider C10H3TM025, 18-25 Amper, 70 kA, 3 Kutuplu, Kompakt Şalter, NSX100H, TM25D Korumalı
Ürün Kodu: C10H3TM025
29,50 TL
Daha Fazla Termik Manyetik Şalter
KoleksiyonFiyat Alarmı
| seri | Compact |
|---|---|
| ürün adı | Compact NSX |
| Ürün serisi | ComPact NSX100...250 |
| Ürün grubu | NSX100H |
| Ürün ya da bileşen tipi | Devre kesici |
| cihaz uygulaması | Dağıtım |
| Number of poles | 3P |
| korumalı kutup açıklaması | 3t |
| [In] nominal akım | 25 A -de 40 °C |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 690 V AC 50/60 Hz |
| Şebeke tipi | AC |
| Şebeke frekansı | 50/60 Hz |
| yalıtıma uygunluk | Evet 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| kullanım kategorisi | Kategori A |
| [Icu] rated ultimate short-circuit breaking capacity | 10 kA -de 600 V AC 50/60 Hz 'e uygunUL 508 85 kA -de 240 V AC 50/60 Hz 'e uygunUL 508 65 kA -de 480 V AC 50/60 Hz 'e uygunUL 508 10 kA Icu -de 660/690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 100 kA Icu -de 220/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 35 kA Icu -de 525 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 50 kA Icu -de 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 65 kA Icu -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 70 kA Icu -de 380/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| Performance level | H 70 kA 415 V AC |
| açma birimi adı | TM-D |
| açma birimi teknolojisi | Termik Manyetik |
| açma birimi koruma fonksiyonları | LI |
| Kontrol tipi | Geçiş |
| Circuit breaker mounting mode | Sabit |
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | 800 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| [Uimp] nominal darbe dayanım voltajı | 8 kV |
| [Ics] rated service short-circuit breaking capacity | 10 kA -de 660/690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 100 kA -de 220/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 35 kA -de 525 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 50 kA -de 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 65 kA -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 70 kA -de 380/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| Mekanik dayanıklılık | 50000 cycles |
| elektrik dayanıklılığı | 10000 cycles -de 690 V In 20000 cycles -de 690 V In/2 30000 cycles -de 440 V In 50000 cycles -de 440 V In/2 |
| montaj desteği | Arka plaka |
| üst bağlantı | Ön |
| aşağı bağlantı | Ön |
| bağlantı aralığı | 35 mm |
| koruma tipi | L : for aşırı yük koruma (termik) I : for kısa devre koruması (manyetik) |
| açma birimi derecesi | 25 A -de 40 °C |
| Long-time pick-up adjustment type Ir (thermal protection) | Ayarlanabilir |
| [Ir] long-time protection pick-up adjustment range | 0,7...1 x In |
| Long-time protection delay adjustment type tr | Sabit |
| [tr] long-time protection delay adjustment range | 120…400 s -de 1,5 x In 15 s -de 6 x Ir |
| Short-time protection pick-up adjustment type Isd | Sabit |
| [Isd] Short-time protection pick-up adjustment range | 300 A |
| Short-time protection delay adjustment type tsd | Sabit |
| toprak kaçağı koruması | Yok |
| Number of slots for electrical auxiliaries | 5 slot(lar) |
| Width (W) | 105 mm |
| Height (H) | 161 mm |
| Depth (D) | 86 mm |
| Ürün ağırlığı | 2,05 kg |
| Standartlar | EN/IEC 60947 |
| Ürün sertifikaları | CCC EAC Denizcilik |
| aşırı gerilim kategorisi | Class II |
| elektrikli şok koruma sınıfı | Sınıf II |
| kirletme derecesi | 3 'e uygunIEC 60664-1 |
| IP koruma derecesi | IP40 'e uygunIEC 60529 |
| IK koruma derecesi | IK07 'e uygunIEC 62262 |
| Nominal çalışma ortam sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama ortam koşulları | -50…85 °C |
| bağıl nem | 0…95 % |