Schneider
Ürün Kodu: MVS12H3MF5L
72.543,08 TL
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
seriEasyPact
ürün adıMVS12H
Ürün grubuMVS12H
Ürün ya da bileşen tipiDevre kesici
cihaz uygulamasıDağıtım
Kutup tanımı3P
korumalı kutup açıklaması3P 3d
[In] nominal akım1250 A -de 40 °C
Şebeke tipiAC
[Ue] nominal çalışma voltajı690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
derece koduH
yalıtıma uygunlukEvet 'e uygunIEC 60947-2
kullanım kategorisiCategory B
açma birimi adıET5S
açma birimi teknolojisiElektronik
açma birimi derecesi1250 A
Tamamlayıcı
Şebeke frekansı50/60 Hz
Kontrol tipiManuel işletimli
Montaj TipiSabit
montaj desteğiRay
Taban plakası
bağlantı konumuYatay
Dikey
bağlantının konumuArka
[Ui] nominal yalıtım voltajı1000 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı12 kV 'e uygunIEC 60947-2
devre kesici CT değeri1250 A
kesme kapasitesi65 kA Icu -de 220...440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
[Ics] nominal hizmet kesme kapasitesi65 kA (Ics) -de 220...440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
50 kA (Ics) -de 690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
mekanik dayanıklılık20000 cycles (bakım ile) 'e uygunIEC 60947-2
10000 cycles (bakım olmadan) 'e uygunIEC 60947-2
elektrik dayanıklılığıCategory B: 6000 cycles 440 V AC 50/60 Hz bakım olmadan 'e uygunIEC 60947-2
Category B: 4000 cycles 690 V AC 50/60 Hz bakım olmadan 'e uygunIEC 60947-2
bağlantı aralığı115 mm ayırıcısız
kontak konum göstergesiEvet
[Icw] nominal kısa süreli dayanma akımı65 kA (1 sn) -de 220...440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
50 kA (1 sn) -de 690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
36 kA (3 s) -de 440/690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
açma birimi koruma fonksiyonlarıLSI
Koruma türüAnlık kısa devre koruması
Kısa süreli kısa devre koruması
Aşırı yük koruma (uzun süreli)
hata göstergesiKısa devre
Aşırı yük
Dahili hata
uzun süreli açma ayar tipi lrAyarlanabilir 9 ayar
uzun süreli açma ayar aralığı0,4...1 x In
uzun süreli gecikme ayarı tipiAyarlanabilir 9 ayar
[tr] uzun süreli gecikme ayari0,5…24 s -de 6 x Ir
kısa süreli açma ayarı tipi IsdAyarlanabilir 9 ayar
[Isd] kısa süreli açma ayarı aralığı1.5...10 x Ir
kısa süreli gecikme ayarı tipiAyarlanabilir 5 ayar
[tsd] kısa süreli gecikme ayarı aralığı100…400 ms
anlık açma ayar tipi liAyarlanabilir 9 ayar
anlık açma ayar aralığıKapalı
2...15 x In
alan seçimli kilitleme ZSIIle
akım sensör derece aralığı400/2000 A
Maksimum kesme süresi25 ms
Maksimum kapama yanıt süresi70 ms
Yükseklik352 mm
Genişlik422 mm
Derinlik297 mm
Ürün ağırlığı40 kg
Ortam
StandartlarIEC 60947-2
Ürün sertifikalarıGOST
CCC
IEC
CCS
kirletme derecesi4 'e uygunIEC 60664-1
IP koruma derecesiIP40
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-5…70 °C
depolama için ortam hava sıcaklığı-40…85 °C kontrol ünitesiz
-25…85 °C kontrol üniteli