Schneider Electric LC1E3201B5 EasyPact TVS kontaktör 3P(3 NA) - AC-3 - <= 440 V 32A - 24 V AC bobin - 1
Schneider
Schneider Electric LC1E3201B5 EasyPact TVS kontaktör 3P(3 NA) - AC-3 - <= 440 V 32A - 24 V AC bobin
Ürün Kodu: LC1E3201B5
4.313,91 TL
2.832,87 TL
KoleksiyonFiyat Alarmı
ÜYE OL
HAVALE/EFT %2 İNDİRİM
HAVALE/EFT %2 İNDİRİM
ÜRÜN EKLE
HEMEN TESLİM
Ana
seriEasyPact
ürün adıEasyPact TVS
Ürün ya da bileşen tipiKontaktör
Ürün grubuLC1E
kontaktör uygulamasıMotor kontrol
Direnç yükü
Kutup tanımı3P
power pole contact composition3 NA
[Ue] nominal çalışma voltajıGüç devresi: <= 690 V AC 50/60 Hz
[Ie] nominal çalışma akımı32 A 55 °C) -de <= 440 V AC AC-3 için güç devresi
50 A 60 °C) -de <= 440 V AC AC-1 için güç devresi
motor gücü kW7,5 kW -de 220...230 V AC 50/60 Hz (AC-3)
15 kW -de 380...400 V AC 50/60 Hz (AC-3)
15 kW -de 415 V AC 50/60 Hz (AC-3)
15 kW -de 440 V AC 50/60 Hz (AC-3)
18,5 kW -de 500 V AC 50/60 Hz (AC-3)
18,5 kW -de 660...690 V AC 50/60 Hz (AC-3)
kontrol devresi tipiAC -de 50 Hz
kontrol devresi gerilimi24 V AC 50 Hz
Yükseklik84 mm
Genişlik56 mm
Derinlik86 mm
Ürün ağırlığı0,45 kg
renkGri (RAL 7011)
Tamamlayıcı
yardımcı kontak düzenleme1 NK
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı6 kV bobin güç devresine bağlı değil 'e uygunIEC 60947
[Ui] nominal yalıtım voltajı690 V 'e uygunIEC 60947-4-1
aşırı gerilim kategorisiIII
[Ith] klasik açık hava termik akımı50 A -de <55 °C
Irms nominal kapama kapasitesi320 A -de 440 V AC için güç devresi 'e uygunIEC 60947-4-1
nominal kesme kapasitesi256 A -de 440 V için güç devresi 'e uygunIEC 60947
[Icw] nominal kısa süreli dayanma akımı260 A -de <40 °C - 10 s için güç devresi
138 A -de <40 °C - 60 s için güç devresi
60 A -de <40 °C - 600 s için güç devresi
ilgili sigorta değeri10 A gG -de <= 690 V koordinasyon tip 1 için kontrol devresi 'e uygunIEC 60947-5-1
63 A gG -de <= 690 V koordinasyon tip 1 için güç devresi
ortalama empedans2,5 mOhm - Ith 50 A 50 Hz için güç devresi
kutup başına güç dağılımı2 W AC-3
5 W AC-1
kontrol devresi gerilim limitleriÇalışma: 0,85...1,1 Uc -de 50 Hz 55 °C)
Düşme: 0,3...0,6 Uc -de 50 Hz 55 °C)
çalışma süresi12...22 msn kapanışta
4...19 msn açılışta
Mekanik dayanıklılık8000000 cycles
maximum operating rate1800 cyc/h -de <60 °C
VA cinsinden kalkış gücü95 VA 50 Hz 0,75 20 °C)
95 VA 60 Hz 0,75 20 °C)
VA cinsinden tutma güç tüketimi8,3 VA 50 Hz 0,3 20 °C)
8,5 VA 60 Hz 0,3 20 °C)
ısı dağılımı2…3 W için kontrol devresi
minimum anahtarlama akımı5 mA için kontrol devresi
minimum anahtarlama gerilimi17 V için kontrol devresi
çakışmama süresi1,5 ms enerjilemede NK ve NA kontağı arasında garanti edilen
1,5 ms enerji kesmede NK ve NA kontağı arasında garanti edilen
yalıtım direnci> 10 MOhm için kontrol devresi
elektrik dayanıklılığı1000000 cycles AC-3
350000 cycles AC-1
montaj desteğiDIN rayı
Plaka
bağlantılar - terminallerKontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - kablo sertligi: esnek kablo uçsuz
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - kablo sertligi: esnek kablo uçsuz
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - kablo sertligi: esnek Kablo uçlu
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…2,5 mm² - kablo sertligi: esnek Kablo uçlu
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - kablo sertligi: katı kablo uçsuz
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - kablo sertligi: katı kablo uçsuz
Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1,5…6 mm² - kablo sertligi: katı kablo uçsuz
Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1,5…6 mm² - kablo sertligi: katı kablo uçsuz
Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…6 mm² - kablo sertligi: esnek Kablo uçlu
Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - kablo sertligi: esnek Kablo uçlu
Recommended tightening torqueKontrol devresi: 1,2 N.m
Güç devresi: 2,1 N.m
Max tightening torqueKontrol devresi: 1,4 N.m
Güç devresi: 2,3 N.m
Ortam
StandartlarIEC 60947-4-1
IEC 60947-1
kirletme derecesi3
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-5…55 °C
Depolama ortam koşulları-60…80 °C
cihazın çevresindeki izin verilebilir ortam hava sıcaklığı-20…70 °C Uc'de
çalışma yüksekliği3000 m olmadan
yangına dayanıklılık850 °C 'e uygunIEC 60695-2-1
Şoklar kontaktör açık: 11 msn için 6 Gn
Paketleme üniteleri
Birim paket türü 1PCE
Paketteki birim sayısı1
Paket ağırlığı (Lbs)456,0 g
Paket 1 Yükseklik9,2 cm
Paket 1 genişliği5,8 cm
Paket 1 Uzunluk8,5 cm
Birim paket türü 2S02
Paketteki birim sayısı 224
Paket 2 Ağırlığı11,399 kg