Schneider EZC400H3400N, 400 Amper, 50 kA, 3 Kutuplu, Kompakt Şalter, EZC400H, TM400D Korumalı - 1
Schneider
Schneider EZC400H3400N, 400 Amper, 50 kA, 3 Kutuplu, Kompakt Şalter, EZC400H, TM400D Korumalı
Ürün Kodu: EZC400H3400N
4.099,08 TL
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
Ürün serisiEasyPact
Ürün ya da bileşen tipiDevre kesici
Ürün grubuEasypact EZC400H
devre kesici adıEasypact EZC400H
cihaz uygulamasıDağıtım
Kutup tanımı3P
korumalı kutup açıklaması3t
Şebeke tipiDC
AC
Şebeke frekansı50/60 Hz
[In] nominal akım400 A -de 40 °C
[Ui] nominal yalıtım voltajı690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı6 kV 'e uygunIEC 60947-2
[Ue] nominal çalışma voltajı250 V DC 'e uygunIEC 60947-2
440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
derece koduH
kesme kapasitesi50 kA Icu -de 380 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
50 kA Icu -de 400...415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
50 kA Icu -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
70 kA Icu -de 220...240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
[Ics] nominal hizmet kesme kapasitesi25 kA -de 380 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
25 kA -de 400/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
25 kA -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
35 kA -de 220/230 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
yalıtıma uygunlukEvet 'e uygunIEC 60947-2
kullanım kategorisiKategori A
açma birimi adıTM-D
açma birimi teknolojisiTermik Manyetik
açma birimi derecesi400 A -de 50 °C
Koruma türüKısa devre koruması
Aşırı yük koruması
kirletme derecesi3 'e uygunIEC 60947
Tamamlayıcı
Kontrol tipiGeçiş
Montaj TipiSabit
montaj desteğiArka plaka
üst bağlantıÖn
aşağı bağlantıÖn
Mekanik dayanıklılık10000 cycles
elektrik dayanıklılığıKategori A: 3000 cycles 415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
bağlantı aralığı45 mm
Cihaz üzerii sinyalizasyonPozitif kontak göstergesi
kontak konum göstergesiEvet
manyetik açma akımı4000 A
nötr koruma ayarıKorumasız
uzun süreli açma ayar tipi lrSabit
uzun süreli gecikme ayarı tipiSabit
toprak kaçağı korumasıYok
Yükseklik255 mm
Genişlik185 mm
Derinlik140 mm
Ürün ağırlığı6,4 kg
Set başına Miktar1 parça
renkSiyah
Ortam
StandartlarJIS C8201-2-2
EN/IEC 60947-2
GB/T 14048.2
EN/IEC 60947-1
IP koruma derecesiIP20 'e uygunIEC 60529
IK koruma derecesiIK07 'e uygunEN 50102
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-25…70 °C
Depolama ortam koşulları-35…85 °C
Paketleme üniteleri
Unit Type of Package 1PCE
Number of Units in Package 11
Package 1 Height15,0 cm
Package 1 Width16,0 cm
Package 1 Length29,0 cm
Package 1 Weight5,319 kg
Unit Type of Package 2S04
Number of Units in Package 23
Package 2 Height30,0 cm
Package 2 Width40,0 cm
Package 2 Length60,0 cm
Package 2 Weight16,723 kg
Unit Type of Package 3PAL
Number of Units in Package 336
Package 3 Height80,0 cm
Package 3 Width120,0 cm
Package 3 Length36,0 cm
Package 3 Weight208,0 kg
Sözleşme garantisi
Garanti18 months
Ürün Filtreleri
Kesme Kapasitesi:50 kA
Sigorta Tipi:Devre Kesici
Voltaj Değeri:690V AC
Kutup Sayısı:3P
Amper Değeri:400 A