Schneider EZC100H2100, 100 Amper, 30 kA, 2 Kutuplu, Kompakt Şalter, EZC100H, TM100D Korumalı - 1
Schneider
Schneider EZC100H2100, 100 Amper, 30 kA, 2 Kutuplu, Kompakt Şalter, EZC100H, TM100D Korumalı
Ürün Kodu: EZC100H2100
Ana
Ürün serisiEasyPact
Ürün ya da bileşen tipiDevre kesici
Ürün grubuEasypact EZC100H
devre kesici adıEasypact EZC100H
cihaz uygulamasıDağıtım
Kutup tanımı2P
korumalı kutup açıklaması2t
Şebeke tipiAC
DC
Şebeke frekansı50/60 Hz
[In] nominal akım100 A -de 40 °C
[Ui] nominal yalıtım voltajı690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı6 kV 'e uygunIEC 60947-2
[Ue] nominal çalışma voltajı550 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
250 V DC 'e uygunIEC 60947-2
derece koduH
kesme kapasitesi10 kA Icu -de 125 V DC 1P 'e uygunIEC 60947-2
10 kA Icu -de 250 V DC 2P 'e uygunIEC 60947-2
10 kA Icu -de 550 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
100 kA Icu -de 110...130 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
20 kA Icu -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
30 kA Icu -de 380 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
30 kA Icu -de 400...415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
50 kA Icu -de 220...240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
[Ics] nominal hizmet kesme kapasitesi15 kA -de 380 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
5 kA -de 125 V DC 'e uygunIEC 60947-2
5 kA -de 250 V DC 'e uygunIEC 60947-2
50 kA -de 110/130 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
5 kA -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
2,5 kA -de 550 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
7,5 kA -de 400/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
25 kA -de 220/230/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
yalıtıma uygunlukEvet 'e uygunIEC 60947-2
kullanım kategorisiKategori A
açma birimi adıTM-D
açma birimi teknolojisiTermik Manyetik
açma birimi derecesi100 A -de 50 °C
Koruma türüAşırı yük koruması
Kısa devre koruması
kirletme derecesi3 'e uygunIEC 60664-1
3 'e uygunIEC 947-1
Tamamlayıcı
Kontrol tipiGeçiş
Montaj TipiSabit
montaj desteğiArka plaka
üst bağlantıÖn
aşağı bağlantıÖn
Mekanik dayanıklılık8500 cycles
elektrik dayanıklılığıKategori A: 1500 cycles 415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
bağlantı aralığı25 mm
Cihaz üzerii sinyalizasyonPozitif kontak göstergesi
nötr koruma ayarıKorumasız
toprak kaçağı korumasıYok
Yükseklik130 mm
Genişlik50 mm
Derinlik60 mm
Ortam
StandartlarEN/IEC 60947-1
GB/T 14048.2
JIS C8201-2-2
EN/IEC 60947-2
IP koruma derecesiIP20 'e uygunIEC 60529
IK koruma derecesiIK07 'e uygunIEC 62262
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-25…70 °C
Depolama ortam koşulları-35…85 °C
Paketleme üniteleri
Unit Type of Package 1PCE
Number of Units in Package 11
Package 1 Height9,5 cm
Package 1 Width14,0 cm
Package 1 Length6,0 cm
Package 1 Weight571,0 g
Unit Type of Package 2S02
Number of Units in Package 218
Package 2 Height15,0 cm
Package 2 Width30,0 cm
Package 2 Length40,0 cm
Package 2 Weight10,664 kg
Unit Type of Package 3P12
Number of Units in Package 3576
Package 3 Height75 cm
Package 3 Width120 cm
Package 3 Length80 cm
Package 3 Weight353 kg
Sözleşme garantisi
Garanti18 months
Ürün Filtreleri
Kesme Kapasitesi:30 kA
Voltaj Değeri:690V AC
Kutup Sayısı:2P
Amper Değeri:100 A