Schneider EZ9R63440, 40 Amper, 300mA, Trifaze, Kaçak Akım Koruma Rölesi, 4 Kutuplu (3 Faz+Nötr), Tip AC - 1
Schneider
Schneider EZ9R63440, 40 Amper, 300mA, Trifaze, Kaçak Akım Koruma Rölesi, 4 Kutuplu (3 Faz+Nötr), Tip AC
Ürün Kodu: EZ9R63440
1.448,08 TL
KoleksiyonFiyat Alarmı
SCHNEİDER ELECTRİC EZ9R63440 4X40A 300MA KAÇAK AKIM RÖLESİ
Schneider Electric EZ9R63440 kodlu ürün kaçak akım koruma rölesidir.
Schneider Electric EZ9R63440 kaçak akım koruma rölesi 4 kutuplu(4Faz+1Nötr) 40A 300mA özelliklerinde Schneider Easy9 serisi kaçak akım koruma rölesidir.
Schneider Electric EZ9R63440 4X40A 300Ma Easy9 Kaçak Akım Rölesi
  • Ürün Serisi: Easy9
  • Cihaz Adı: Easy9 RCCB
  • Kutuplar: 4P
  • Nötr Konum: Sol
  • Nominal Akım: 40A
  • Ağ Tipi: AC
  • Toprak Kaçağı Hassasiyeti: 300mA
  • Toprak Kaçağı Koruması Zaman Gecikmesi: Anlık
  • Toprak Kaçağı Koruma Sınıfı: Type AC
  • Nominal Kesme ve Kapama Kapasitesi: 500A
  • Ağ Frekansı: 50Hz
  • Nominal Çalışma Voltajı: 400V AC 50Hz
  • Nominal Yalıtım Voltajı: 440V AC
  • Nominal Darbe Dayanım Voltajı: 4Kv
  • Kontak Konum Göstergesi: Evet
  • Kontak Tipi: Geçiş
  • Montaj Modu: Takılabilir
  • Montaj Desteği: DIN Rayı
  • Yükseklik(mm): 82
  • Genişlik(mm): 72mm