Schneider Electric LC1DT20BD TeSys D Kontaktör - 4P(4 NA) - AC-1 - <= 440 V 20 A - 24 V DC Bobin - 1
Schneider
Schneider Electric LC1DT20BD TeSys D Kontaktör - 4P(4 NA) - AC-1 - <= 440 V 20 A - 24 V DC Bobin
Ürün Kodu: LC1DT20BD
5.117,99 TL
Daha Fazla Kontaktör
KoleksiyonFiyat Alarmı
ÜYE OL
HAVALE/EFT %2 İNDİRİM
HAVALE/EFT %2 İNDİRİM
ÜRÜN EKLE
HEMEN TESLİM
Ana
seriTeSys
TeSys Deca
ürün adıTeSys D
TeSys Deca
Ürün ya da bileşen tipiKontaktör
Ürün grubuLC1D
kontaktör uygulamasıDirenç yükü
kullanım kategorisiAC-1
Kutup tanımı4P
power pole contact composition4 NA
[Ue] nominal çalışma voltajıGüç devresi: <= 690 V AC 25...400 Hz
Güç devresi: <= 300 V DC
[Ie] nominal çalışma akımı20 A 60 °C) -de <= 440 V AC AC-1 için güç devresi
kontrol devresi tipiDC standart
kontrol devresi gerilimi24 V DC
yardımcı kontak düzenleme1 NA + 1 NK
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı6 kV 'e uygunIEC 60947
aşırı gerilim kategorisiIII
[Ith] klasik açık hava termik akımı10 A -de <60 °C için sinyalleme devresi
20 A -de <60 °C için güç devresi
Irms nominal kapama kapasitesi140 A AC için sinyalleme devresi 'e uygunIEC 60947-5-1
250 A DC için sinyalleme devresi 'e uygunIEC 60947-5-1
250 A -de 440 V için güç devresi 'e uygunIEC 60947
nominal kesme kapasitesi250 A -de 440 V için güç devresi 'e uygunIEC 60947
[Icw] nominal kısa süreli dayanma akımı30 A -de <40 °C - 10 min için güç devresi
61 A -de <40 °C - 1 min için güç devresi
105 A -de <40 °C - 10 s için güç devresi
210 A -de <40 °C - 1 sn için güç devresi
100 A - 1 sn için sinyalleme devresi
120 A - 500 ms için sinyalleme devresi
140 A - 100 ms için sinyalleme devresi
ilgili sigorta değeri10 A gG için sinyalleme devresi 'e uygunIEC 60947-5-1
25 A gG -de <= 690 V koordinasyon tip 1 için güç devresi
20 A gG -de <= 690 V koordinasyon tip 2 için güç devresi
ortalama empedans2,5 mOhm - Ith 20 A 50 Hz için güç devresi
[Ui] nominal yalıtım voltajıGüç devresi: 600 V CSA sertifikali
Güç devresi: 600 V UL sertifikali
Sinyalleme devresi: 690 V 'e uygunIEC 60947-1
Sinyalleme devresi: 600 V CSA sertifikali
Sinyalleme devresi: 600 V UL sertifikali
Güç devresi: 690 V 'e uygunIEC 60947-4-1
kutup başına güç dağılımı1,56 W AC-1
Front coverIle
montaj desteğiPlaka
Ray
standartlarCSA C22.2 No 14
EN 60947-4-1
EN 60947-5-1
IEC 60947-4-1
IEC 60947-5-1
UL 508
Ürün sertifikalarıGOST
LROS (Lloyds register of shipping)
UL
CSA
RINA
BV
CCC
DNV
GL
bağlantılar - terminallerKontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…2,5 mm²esnek ile
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…4 mm²esnek kablo uçsuz
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…4 mm²esnek kablo uçsuz
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…4 mm²esnek ile
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…4 mm²katı kablo uçsuz
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…4 mm²katı kablo uçsuz
Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…4 mm²esnek kablo uçsuz
Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…4 mm²esnek kablo uçsuz
Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…4 mm²esnek ile
Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…2,5 mm²esnek ile
Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…4 mm²katı kablo uçsuz
Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…4 mm²katı kablo uçsuz
sıkma torkuKontrol devresi: 1,7 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla düz Ø 6 mm
Kontrol devresi: 1,7 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla Philips No 2
Güç devresi: 1,7 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla düz Ø 6 mm
Güç devresi: 1,7 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla Philips No 2
Kontrol devresi: 1,7 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla pozidriv No 2
Güç devresi: 1,7 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla pozidriv No 2
çalışma süresi16...24 msn açma
53.55...72.45 msn kapama
güvenlik güvenilirlik düzeyiB10d = 1369863 cycles nominal yüklü kontaktör 'e uygunEN/ISO 13849-1
B10d = 20000000 cycles mekanik yüklü kontaktör 'e uygunEN/ISO 13849-1
Mekanik dayanıklılık30 Mcycles
maximum operating rate3600 cyc/h -de <60 °C
Tamamlayıcı
bobin teknolojisiYerleşik çift yönlü tepe sınırlayıcı diyot süpresör
kontrol devresi gerilim limitleri0,1...0,25 Uc -40…70 °C düşme DC
0,7...1,25 Uc -40…60 °C çalışma DC
1...1.25 Uc 60…70 °C çalışma DC
zaman sabiti28 ms
W cinsinden kalkış gücü5,4 W 20 °C)
W cinsinden tutma güç tüketimi5,4 W -de 20 °C
yardımcı kontak tipiTip mekanik olarak bağlantılı 1 NA + 1 NK 'e uygunIEC 60947-5-1
tip ayna kontak 1 NK 'e uygunIEC 60947-4-1
sinyalleme devre frekansı25...400 Hz
minimum anahtarlama akımı5 mA için sinyalleme devresi
minimum anahtarlama gerilimi17 V için sinyalleme devresi
çakışmama süresi1,5 ms enerji kesmede NK ve NA kontağı arasında
1,5 ms enerjilemede NK ve NA kontağı arasında
yalıtım direnci> 10 MOhm için sinyalleme devresi
Ortam
IP koruma derecesiIP20 ön yüz 'e uygunIEC 60529
iklimsel dayanım'E uygunIACS E10
'e uygunIEC 60947-1 Annex Q category D
koruyucu bakımTH 'e uygunIEC 60068-2-30
kirletme derecesi3
çalışma için ortam hava sıcaklığı-40…60 °C
60…70 °C değer kaybı ile
Depolama ortam koşulları-60…80 °C
çalışma yüksekliği0...3000 m
yangına dayanıklılık850 °C 'e uygunIEC 60695-2-1
mekanik dayanıklılıkTitreşimler kontaktör açık: 2 Gn, 5...300 Hz
Titreşimler kontaktör kapalı: 4 Gn, 5...300 Hz
Şoklar kontaktör kapalı: 11 msn için 15 Gn
Şoklar kontaktör açık: 11 msn için 10 Gn
Yükseklik85 mm
Genişlik45 mm
Derinlik99 mm