Schneider
Ürün Kodu: RTC48PUNCRNLU
3.834,77 TL
2.255,87 TL
Daha Fazla Röle
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
Ürün serisiZelio Control
Ürün Ya da Bileşen TipiModüler ölçüm ve kontrol röleleri
röle tipiSıcaklık kontrol röleleri
ürüne özel uygulamaHVAC
Endastriyel makineler
Isıtma veya soğutma
Paketleme
röle adıRTC
Tamamlayıcı
dış boyut48 x 48 mm
1/16 DIN
analog giriş tipiTermokuplör (termokupl J, K, R, B, S, T, E, N, PLII, C (W/Re5-26))
Sıcaklık probu[Alan](sıcaklık probu:[Alan]Pt 100, JPt 100)
Gerilim 0…1 V DC
Gerilim 0...5 V DC
Gerilim 1...5 V DC
Gerilim 0...10 V DC
Akım 0...20 mA
Akım 4...20 mA
[Us] nominal besleme gerilimi100...240 V AC
besleme gerilimi limitleri85…264 V
ölçüm doğruluğu%0,2 tam ölçek
örnekleme süresi250 ms
çıkışların sayısı1 röle çikisile NA[Alan]kontak için çıkış 1
çıkış tipiRöle çikis -de 250 V AC / 3 A direnç yükü üzerinde
Röle çikis -de 250 V AC / 1 A endüktif yük üzerinde
alarm çıkışı1 K/A
VA cinsinden güç tüketimi8 VA -de 250 V AC
Haberleşme Port ProtokolüModbus RTU ve ASCII
erişim yöntemiSlave
iletim çerçevesiRTU/ASCII
fiziksel arayüzRS485 yalıtımsız
değiştirme moduYarım duplex
iletim hızı9600, 19200 kbit/s
kullanılabilir işlevOtomatik tanıma
PID
İşaretlemeCE
Çalışma konumuHerhangi bir konum
Ekran Tipi11 segmentli LCD
ekran basamakları5
sinyalleme fonksiyonuProses değeri yeşil, turuncu ve kırmızı
Çıkış durumu (OUT1, OUT2) turuncu
Alarm durumu (EV1, EV2) turuncu
Iletim/alım etkinliği (TX/TR) turuncu
Ayar noktası değeri yeşil
Montaj DesteğiPanel
Ürün Ağırlığı120 g
Ortam
StandartlarEN 61010-1
TR 61326-1
CSA C22.2 No 24-93
Ürün SertifikalarıcURus (873)
Depolama Ortam Koşulları-25…80 °C
çalışma için ortam hava sıcaklığı0…50 °C
bağıl nem35…85 % yoğuşmasız
titreşim direnci1 gn (f= 10…55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6