Schneider Electric G25F3A250, Circuit breaker, GoPact MCCB 250, 3 poles, 36kA at 415VAC, 250A rating, TMD trip unit, Ayar Sahalı - 1
Schneider Electric
Schneider Electric G25F3A250, Circuit breaker, GoPact MCCB 250, 3 poles, 36kA at 415VAC, 250A rating, TMD trip unit, Ayar Sahalı
Ürün Kodu: G25F3A250
Ana
Ürün serisiGoPact MCCB
Ürün ya da bileşen tipiDevre kesici
ürün adıGoPact MCCB 250
cihaz uygulamasıDağıtım
Kutup tanımı3P
korumalı kutup açıklaması3d
[In] nominal akım250 A -de 40 °C
[Ue] nominal çalışma voltajı415 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2
yalıtıma uygunlukEvet 'e uygunEN/IEC 60947-2
kullanım kategorisiKategori A
50 kA Icu -de 220/230 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2
Performans seviyesiF 36 kA 380/415 V AC
Açma Birimi AdıTM-D
açma birimi teknolojisiTermik Manyetik
Açma Birimi Koruma FonksiyonlarıLI
Kontrol tipiGeçiş
Circuit breaker mounting modeSabit
Tamamlayıcı
[Ui] nominal yalıtım voltajı440 V AC 'e uygunEN/IEC 60947-2
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı8 kV 'e uygunEN/IEC 60947-2
50 kA -de 220/230 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2
Mekanik dayanıklılık25000 cycles
elektrik dayanıklılığı8000 cycles -de 415 V In
kutup başına güç dağılımı25 W
montaj desteğiArka plaka
montaj konumuYatay ve dikey
Sırtında düz
üst bağlantıÖn
aşağı bağlantıÖn
Connection terminalsVidalı terminaller
bağlantı aralığı35 mm
koruma tipiL : for aşırı yük koruma (termik)
I : for kısa devre koruması (manyetik)
açma birimi derecesi250 A -de 40 °C
Long-time pick-up adjustment type Ir (thermal protection)Ayarlanabilir
[Ir] long-time protection pick-up adjustment range0,7...1 x In
Long-time protection delay adjustment type trSabit
Instantaneous protection pick-up adjustment type IiSabit
[Ii] instantaneous protection pick-up adjustment range12 x In
Width (W)105 mm
Height (H)165 mm
Depth (D)90 mm
Ürün ağırlığı1,9 kg
renkGri (RAL 7035)
Ortam
StandartlarEN/IEC 60947-1
EN/IEC 60947-2
EN/IEC 60947-2 Ek H
aşırı gerilim kategorisiIII
kirletme derecesi3 'e uygunIEC 60664-1
IP koruma derecesiIP20 conforming to IEC 60529
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-20…55 °C
Depolama ortam koşulları-35…85 °C