Schneider Electric ATV930D75N4C, Değişken hızlı sürücü, Altivar Process ATV900, ATV930, 75 kW, 400/480 V, frenleme ünitesiz, IP21
Ürün Kodu: ATV930D75N4C
606.755,68 TL
205.272,48 TL
%66
| model | Standart tip Fren kesicisiz |
| şebeke faz sayısı | 3 faz |
| Montaj Tipi | Duvara monte |
| haberleşme port protokolü | Modbus TCP Modbus seri Ethernet/IP |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 380...480 V % - 15...10 |
| motor gücü kW | 75,0 kW için normal şart 55,0 kW için Ağır şart |
| sürekli çıkış akımı | 145 A -de 2,5 kHz için normal şart 106 A -de 2,5 kHz için Ağır şart |
| Maksimum çıkış frekansı | 599 Hz |
| anahtarlama frekansı | 1...8 kHz ayarlanabilir 2,5...8 kHz değer kaybı faktörü ile |
| nominal anahtarlama frekansı | 2,5 kHz |
| hat akımı | 131,3 A -de 380 V (normal şart) 98,9 A -de 380 V (Ağır şart) 112,7 A -de 480 V (normal şart) 86,9 A -de 480 V (Ağır şart) |
| görünen güç | 93,7 kVA -de 480 V (normal şart) 72,2 kVA -de 480 V (Ağır şart) |
| maksimum geçici akım | 174 A süresince 60 s (normal şart) 159 A süresince 60 s (Ağır şart) |
| Dijital giriş tipi | DI1...DI8 programlanabilir, 24 V DC (<= 30 V), empedans: 3,5 kOhm DI7, DI8 darbe girişi olarak programlanabilir: 0…30 kHz, 24 V DC (<= 30 V) STOA, STOB güvenli tork kapatma, 24 V DC (<= 30 V), empedans: > 2,2 kOhm | |||||||||
| Dijital çıkış sayısı | 2 | |||||||||
| Dijital çıkış tipi | Lojik çıkış DQ+ 0…1 kHz <= 30 V DC 100 mA Darbe çıkışı olarak programlanabilir DQ+ 0…30 kHz <= 30 V DC 20 mA Lojik çıkış DQ- 0…1 kHz <= 30 V DC 100 mA | |||||||||
| analog giriş sayısı | 3 | |||||||||
| analog giriş tipi | AI1, AI2, AI3 yazılım-yapılandırılabilir gerilim: 0...10 V DC, empedans: 30 kOhm, çözünürlük 12 bit AI1, AI2, AI3 yazılım-yapılandırılabilir akım: 0...20 mA/4...20 mA, empedans: 250 Ohm, çözünürlük 12 bit | |||||||||
| analog çıkış sayısı | 2 | |||||||||
| analog çıkış tipi | Yazılım-yapılandırılabilir gerilim AQ1, AQ2: 0...10 V DC empedans 470 Ohm, çözünürlük 10 bit Yazılım-yapılandırılabilir akım AQ1, AQ2: 0...20 mA empedans 500 Ohm, çözünürlük 10 bit | |||||||||
| röle çıkış sayısı | 3 | |||||||||
| maksimum anahtarlama akımı | Röle çıkışı R1 üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 250 V AC Röle çıkışı R1 üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 30 V DC Röle çıkışı R1 üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 250 V AC Röle çıkışı R1 üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 30 V DC Röle çıkışı R2, R3 üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 5 A -de 250 V AC Röle çıkışı R2, R3 üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 5 A -de 30 V DC Röle çıkışı R2, R3 üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 250 V AC Röle çıkışı R2, R3 üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 30 V DC | |||||||||
| minimum anahtarlama akımı | Röle çıkışı R1, R2, R3: 5 mA -de 24 V DC | |||||||||
| 4 kadranlı çalışma mümkün | Yanlış | |||||||||
| durana kadar frenleme | DC enjeksiyon ile | |||||||||
| Fren kesici entegre | Yanlış | |||||||||
| Maksimum Giriş Akımı | 131,3 A | |||||||||
| Maksimum çıkış voltajı | 480,0 V | |||||||||
| Bağıl simetrik ağ frekansı toleransı | 5 % | |||||||||
| Yüksek aşırı yükte temel yük akımı | 106,0 A | |||||||||
| Düşük aşırı yükte temel yük akımı | 145,0 A | |||||||||
| W cinsinden güç dağılımı | Doğal konveksiyon: 174 W -de 380 V 2,5 kHz Zorlamalı konveksiyon: 1369 W -de 380 V 2,5 kHz | |||||||||
| Set başına Miktar | 1 | |||||||||
| Genişlik | 290 mm | |||||||||
| Yükseklik | 922 mm | |||||||||
| Derinlik | 325,5 mm | |||||||||