Schneider Electric ATV630D37N4, hız kontrol cihazı ATV630 - 30 kW/40 HP - 380...480 V - IP21
Ürün Kodu: ATV630D37N4
361.960,27 TL
150.665,22 TL
%58
| besleme frekansı | 50...60 Hz - 5...5 % |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 380...480 V % - 15...10 |
| motor gücü kW | 37 kW (normal şart) 30 kW (Ağır şart) |
| motor gücü hp | 50 hp normal şart 40 hp Ağır şart |
| hat akımı | 66,2 A -de 380 V (normal şart) 57,3 A -de 480 V (normal şart) 54,8 A -de 380 V (Ağır şart) 48,3 A -de 480 V (Ağır şart) |
| muhtemel hat Isc | 50 kA |
| görünen güç | 47,6 kVA -de 480 V (normal şart) 40,2 kVA -de 480 V (Ağır şart) |
| sürekli çıkış akımı | 74,5 A -de 4 kHz için normal şart 61,5 A -de 4 kHz için Ağır şart |
| senkron motor kontrol profili | Sabit mıknatıslı motor Senkronize relüktans motor |
| hız kontrol cihazı çıkış frekansı | 0,1…500 Hz |
| nominal anahtarlama frekansı | 4 kHz |
| haberleşme port protokolü | Ethernet Modbus TCP Modbus seri |
| Montaj Tipi | Duvara monte | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| maksimum geçici akım | 82 A süresince 60 s (normal şart) 92,3 A süresince 60 s (Ağır şart) | |||||||
| fazların ağ sayısı | 3 faz | |||||||
| Dijital çıkış sayısı | 0 | |||||||
| Dijital çıkış tipi | Röle çıkışları R1A, R1B, R1C 250 V AC 3000 mA Röle çıkışları R1A, R1B, R1C 30 V DC 3000 mA Röle çıkışları R2A, R2C 250 V AC 5000 mA Röle çıkışları R2A, R2C 30 V DC 5000 mA Röle çıkışları R3A, R3C 250 V AC 5000 mA Röle çıkışları R3A, R3C 30 V DC 5000 mA | |||||||
| frekans çözünürlüğü | Ekran birimi: 0,1 Hz Analog giriş: 0,012/50 Hz | |||||||
| besleme | Dijital girişler için harici besleme: 24 V DC (19…30 V), <1,25 mA, koruma tipi: aşırı yük ve kısa devre koruması Referans potansiyometre için dahili besleme (1 - 10 kOhm): 10,5 V DC +/- 5 %, <10 mA, koruma tipi: aşırı yük ve kısa devre koruması Dijital girişler ve STO için dahili besleme: 24 V DC (21…27 V), <200 mA, koruma tipi: aşırı yük ve kısa devre koruması | |||||||
| Genişlik | 226 mm | |||||||
| Yükseklik | 673 mm | |||||||
| Derinlik | 271 mm | |||||||
| Ürün ağırlığı | 28,2 kg | |||||||
| analog giriş sayısı | 3 | |||||||
| analog giriş tipi | AI1, AI2, AI3 yazılım-yapılandırılabilir gerilim: 0...10 V DC, empedans: 31.5 kOhm, çözünürlük 12 bit AI1, AI2, AI3 yazılım-yapılandırılabilir akım: 0...20 mA, empedans: 250 Ohm, çözünürlük 12 bit AI2 gerilim analog girişi: - 10...10 V DC, empedans: 31.5 kOhm, çözünürlük 12 bit | |||||||
| Dijital giriş sayısı | 8 | |||||||
| Dijital giriş tipi | DI7, DI8 darbe girişi olarak programlanabilir: 0…30 kHz, 24 V DC (<= 30 V) | |||||||
| giriş uyumluluğu | DI1...DI6: Dijital giriş seviye 1 PLC 'e uygunEN/IEC 61131-2 DI5, DI6: Dijital giriş seviye 1 PLC 'e uygunIEC 65A-68 STOA, STOB: Dijital giriş seviye 1 PLC 'e uygunEN/IEC 61131-2 | |||||||
| Dijital giriş lojiği | Pozitif lojik (kaynak) (DI1...DI8), < 5 V (durum 0), > 11 V (durum 1) Negatif lojik (blok) (DI1...DI8), > 16 V (durum 0), < 10 V (durum 1) | |||||||
| analog çıkış sayısı | 2 | |||||||
| analog çıkış tipi | Yazılım-yapılandırılabilir gerilim AQ1, AQ2: 0...10 V DC empedans 470 Ohm, çözünürlük 10 bit Yazılım-yapılandırılabilir akım AQ1, AQ2: 0...20 mA, çözünürlük 10 bit Yazılım-yapılandırılabilir akım DQ-, DQ+: 30 V DC Yazılım-yapılandırılabilir akım DQ-, DQ+: 100 mA | |||||||
| röle çıkış sayısı | 3 | |||||||
| yenileme süresi | Röle çıkışı (R1, R2, R3): 5 ms (+/- 0,5 msn) | |||||||
| minimum anahtarlama akımı | Röle çıkışı R1, R2, R3: 5 mA -de 24 V DC | |||||||
| maksimum anahtarlama akımı | Röle çıkışı R1, R2, R3 üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 250 V AC Röle çıkışı R1, R2, R3 üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 30 V DC Röle çıkışı R1, R2, R3 üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 250 V AC Röle çıkışı R1, R2, R3 üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 30 V DC | |||||||