Schneider Electric ATV630C11N4, hız kontrol cihazı ATV630 - 110 kW/150 HP - 380...480 V - IP00
Ürün Kodu: ATV630C11N4
814.602,05 TL
505.257,48 TL
%38
Daha Fazla Hız Kontrol
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
| Ürün serisi | Altivar Process ATV600 |
|---|---|
| Ürün ya da bileşen tipi | Değişken hızlı sürücü |
| ürüne özel uygulama | Proses ve altyapı |
| Ürün grubu | ATV630 |
| model | Standart tip |
| ürün varış yeri | Asenkron motorlar Senkron motorlar |
| EMC filtresi | Entegreile 150 m motor kablosu maks 'e uygunIEC 61800-3 kategori C3 |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 380...480 V |
| soğutmanın tipi | Zorlamalı konveksiyon |
| besleme frekansı | 50...60 Hz - 5...5 % |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 380...480 V % - 15...10 |
| motor gücü kW | 110 kW (normal şart) 90 kW (Ağır şart) |
| motor gücü hp | 150 hp normal şart 125 hp Ağır şart |
| hat akımı | 201 A -de 380 V (normal şart) 165 A -de 480 V (normal şart) 170 A -de 380 V (Ağır şart) 143 A -de 480 V (Ağır şart) |
| muhtemel hat Isc | 50 kA |
| görünen güç | 121,8 kVA -de 480 V (normal şart) 102,6 kVA -de 480 V (Ağır şart) |
| sürekli çıkış akımı | 211 A -de 2,5 kHz için normal şart 173 A -de 2,5 kHz için Ağır şart |
| senkron motor kontrol profili | Sabit mıknatıslı motor Senkronize relüktans motor |
| hız kontrol cihazı çıkış frekansı | 0,1…500 Hz |
| nominal anahtarlama frekansı | 2,5 kHz |
| anahtarlama frekansı | 2,5...8 kHz değer kaybı faktörü ile 2...8 kHz ayarlanabilir |
| güvenlik fonksiyonu | STO (güvenli tork kapatma) SIL 3 |
| Dijital giriş lojiği | 16 önceden ayarlı hız |
| haberleşme port protokolü | Modbus TCP Ethernet Modbus seri |
| Montaj Tipi | Duvara monte | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| maksimum geçici akım | 232,1 A süresince 60 s (normal şart) 259,5 A süresince 60 s (Ağır şart) | ||||||||
| fazların ağ sayısı | 3 faz | ||||||||
| Dijital çıkış sayısı | 0 | ||||||||
| Dijital çıkış tipi | Röle çıkışları R1A, R1B, R1C 250 V AC 3000 mA Röle çıkışları R1A, R1B, R1C 30 V DC 3000 mA Röle çıkışları R2A, R2C 250 V AC 5000 mA Röle çıkışları R2A, R2C 30 V DC 5000 mA Röle çıkışları R3A, R3C 250 V AC 5000 mA Röle çıkışları R3A, R3C 30 V DC 5000 mA | ||||||||
| çıkış gerilimi | <= güç besleme gerilimi | ||||||||
| fiziksel arayüz | Ethernet 2 telli RS 485 | ||||||||
| durana kadar frenleme | DC enjeksiyon ile | ||||||||
| iletim hızı | 10, 100 Mbit 4800 bps, 9600 bps, 19200 bps, 38,4 Kbps | ||||||||
| frekans çözünürlüğü | Ekran birimi: 0,1 Hz Analog giriş: 0,012/50 Hz | ||||||||
| iletim çerçevesi | RTU | ||||||||
| elektrikli bağlantı | Kontrol: çıkarılabilir vidalı terminaller 0,5...1,5 mm²/AWG 20...AWG 16 Hat tarafı: vidalı terminal 2 x 50...3 x 120 mm²/2 x AWG 1/0...2 x 300 kcmil Motor: vidalı terminal 2 x 50...3 x 120 mm²/2 x AWG 1/0...2 x 300 kcmil | ||||||||
| veri biçimi | 8 bit, yapılandırılabilir tek, çift veya paritesiz | ||||||||
| polarizasyon tipi | Empedans yok | ||||||||
| değiştirme modu | Yarım duplex, tam duplex, otomatik anlaşma Ethernet/Modbus TCP | ||||||||
| adreslerin sayısı | 1…247 için Modbus seri | ||||||||
| erişim yöntemi | Slave Modbus TCP | ||||||||
| besleme | Dijital girişler için harici besleme: 24 V DC (19…30 V), <1,25 mA, koruma tipi: aşırı yük ve kısa devre koruması Referans potansiyometre için dahili besleme (1 - 10 kOhm): 10,5 V DC +/- 5 %, <10 mA, koruma tipi: aşırı yük ve kısa devre koruması Dijital girişler ve STO için dahili besleme: 24 V DC (21…27 V), <200 mA, koruma tipi: aşırı yük ve kısa devre koruması | ||||||||
| Genişlik | 320 mm | ||||||||
| Yükseklik | 852 mm | ||||||||
| Derinlik | 390 mm | ||||||||
| Ürün ağırlığı | 82 kg | ||||||||
| analog giriş sayısı | 3 | ||||||||
| analog giriş tipi | AI1, AI2, AI3 yazılım-yapılandırılabilir gerilim: 0...10 V DC, empedans: 31.5 kOhm, çözünürlük 12 bit AI1, AI2, AI3 yazılım-yapılandırılabilir akım: 0...20 mA, empedans: 250 Ohm, çözünürlük 12 bit AI2 gerilim analog girişi: - 10...10 V DC, empedans: 31.5 kOhm, çözünürlük 12 bit | ||||||||
| Dijital giriş sayısı | 8 | ||||||||
| Dijital giriş tipi | DI7, DI8 darbe girişi olarak programlanabilir: 0…30 kHz, 24 V DC (<= 30 V) | ||||||||
| giriş uyumluluğu | DI1...DI6: Dijital giriş seviye 1 PLC 'e uygunIEC 61131-2 DI5, DI6: Dijital giriş seviye 1 PLC 'e uygunIEC 65A-68 STOA, STOB: Dijital giriş seviye 1 PLC 'e uygunIEC 61131-2 | ||||||||
| Dijital giriş lojiği | Pozitif lojik (kaynak) (DI1...DI8), < 5 V (durum 0), > 11 V (durum 1) Negatif lojik (blok) (DI1...DI8), > 16 V (durum 0), < 10 V (durum 1) | ||||||||
| analog çıkış sayısı | 2 | ||||||||
| analog çıkış tipi | Yazılım-yapılandırılabilir gerilim AQ1, AQ2: 0...10 V DC empedans 470 Ohm, çözünürlük 10 bit Yazılım-yapılandırılabilir akım AQ1, AQ2: 0...20 mA, çözünürlük 10 bit Yazılım-yapılandırılabilir akım DQ-, DQ+: 30 V DC Yazılım-yapılandırılabilir akım DQ-, DQ+: 100 mA | ||||||||
| röle çıkış sayısı | 3 | ||||||||
| yenileme süresi | Röle çıkışı (R1, R2, R3): 5 ms (+/- 0,5 msn) | ||||||||
| minimum anahtarlama akımı | Röle çıkışı R1, R2, R3: 5 mA -de 24 V DC | ||||||||
| maksimum anahtarlama akımı | Röle çıkışı R1, R2, R3 üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 250 V AC Röle çıkışı R1, R2, R3 üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 30 V DC Röle çıkışı R1, R2, R3 üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 250 V AC Röle çıkışı R1, R2, R3 üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 30 V DC | ||||||||
| yalıtım | Güç ve kontrol arasındaki terminaller | ||||||||
| Maksimum çıkış frekansı | 500 kHz | ||||||||