Schneider Electric ATV340D22N4E, Hız Kontrol Cihazı - 22kW- 400V trifaze - ATV340 Ethernet
Ürün Kodu: ATV340D22N4E
291.252,94 TL
121.229,89 TL
| Montaj Tipi | Pano montajı |
| haberleşme port protokolü | Modbus TCP Ethernet/IP Modbus seri |
| fazların ağ sayısı | 3 faz |
| besleme frekansı | 50...60 Hz +/- 5 % |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 380...480 V % - 15...10 |
| nominal çıkış akımı | 46,0 A |
| motor gücü kW | 30 kW için normal şart 22 kW için Ağır şart |
| motor gücü hp | 40 hp için normal şart 30 hp için Ağır şart |
| Dijital giriş sayısı | 5 | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dijital giriş tipi | PTI darbe girişi olarak programlanabilir: 0…30 kHz, 24 V DC (30 V) DI1...DI5 güvenli tork kapatma, 24 V DC (30 V), empedans: 3,5 kOhm programlanabilir | |||||||||
| number of preset speeds | 16 önceden ayarlı hız | |||||||||
| Dijital çıkış sayısı | 2,0 | |||||||||
| Dijital çıkış tipi | Programmable output DQ1, DQ2 30 V DC 100 mA | |||||||||
| analog giriş sayısı | 2 | |||||||||
| analog giriş tipi | AI1 yazılım-yapılandırılabilir akım: 0...20 mA, empedans: 250 Ohm, çözünürlük 12 bit AI1 software-configurable temperature probe or water level sensor AI1 yazılım-yapılandırılabilir gerilim: 0...10 V DC, empedans: 31.5 kOhm, çözünürlük 12 bit AI2 yazılım-yapılandırılabilir gerilim: - 10...10 V DC, empedans: 31.5 kOhm, çözünürlük 12 bit | |||||||||
| analog çıkış sayısı | 2 | |||||||||
| analog çıkış tipi | Yazılım-yapılandırılabilir gerilim AQ1: 0...10 V DC empedans 470 Ohm, çözünürlük 10 bit Yazılım-yapılandırılabilir akım AQ1: 0...20 mA empedans 500 Ohm, çözünürlük 10 bit | |||||||||
| röle çıkış sayısı | 2 | |||||||||
| çıkış gerilimi | <= güç besleme gerilimi | |||||||||
| maksimum anahtarlama akımı | Röle çıkışı R1C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 250 V AC Röle çıkışı R1C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 30 V DC Röle çıkışı R1C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 250 V AC Röle çıkışı R1C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 30 V DC Röle çıkışı R2C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 5 A -de 250 V AC Röle çıkışı R2C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 5 A -de 30 V DC Röle çıkışı R2C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 250 V AC Röle çıkışı R2C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 30 V DC | |||||||||
| minimum anahtarlama akımı | Röle çıkışı R1B: 5 mA -de 24 V DC Röle çıkışı R2C: 5 mA -de 24 V DC | |||||||||
| senkron motor kontrol profili | Sabit mıknatıslı motor Relüktans motor | |||||||||
| kirletme derecesi | 2 'e uygunIEC 61800-5-1 | |||||||||
| Maksimum çıkış frekansı | 0,599 kHz | |||||||||
| anahtarlama frekansı | 2...16 kHz ayarlanabilir 6...16 kHz değer kaybı faktörü ile | |||||||||
| nominal anahtarlama frekansı | 4 kHz | |||||||||
| durana kadar frenleme | DC enjeksiyon ile | |||||||||
| Fren kesici entegre | Doğru | |||||||||
| hat akımı | 60,1 A -de 380 V (normal şart) 48,6 A -de 480 V (normal şart) 63,5 A -de 380 V (Ağır şart) 50,6 A -de 480 V (Ağır şart) | |||||||||
| hat akımı | 63,5 A -de 380 V hat bobini olmadan (Ağır şart) 50,5 A -de 480 V hat bobini olmadan (Ağır şart) 67,9 A -de 480 V harici hat bobini ile (normal şart) 54,4 A -de 380 V harici hat bobini ile (Ağır şart) 64,1 A -de 480 V harici hat bobini ile (Ağır şart) 50,8 A -de 380 V harici hat bobini ile (normal şart) | |||||||||
| Maksimum Giriş Akımı | 63,5 A | |||||||||
| Maksimum çıkış voltajı | 480 V | |||||||||
| görünen güç | 45,1 kVA -de 480 V (normal şart) 42,1 kVA -de 480 V (Ağır şart) | |||||||||
| maksimum geçici akım | 68,2 A süresince 60 s (normal şart) 69 A süresince 60 s (Ağır şart) 83,7 A süresince 2 s (normal şart) 83 A süresince 2 s (Ağır şart) | |||||||||
| muhtemel hat Isc | 22 kA | |||||||||
| Yüksek aşırı yükte temel yük akımı | 46,0 A | |||||||||
| Düşük aşırı yükte temel yük akımı | 62,0 A | |||||||||
| W cinsinden güç dağılımı | Doğal konveksiyon: 28 W -de 380 V 4 kHz (Ağır şart) Zorlamalı konveksiyon: 486 W -de 380 V 4 kHz (Ağır şart) Doğal konveksiyon: 39 W -de 380 V 4 kHz (normal şart) Zorlamalı konveksiyon: 631 W -de 380 V 4 kHz (normal şart) | |||||||||
| Genişlik | 180,0 mm | |||||||||
| Yükseklik | 385,0 mm | |||||||||
| Derinlik | 249,0 mm | |||||||||