Schneider Electric ATV340D11N4E, Hız Kontrol Cihazı - 11kW- 400V trifaze - ATV340 Ethernet
Ürün Kodu: ATV340D11N4E
189.978,09 TL
| Montaj Tipi | Pano montajı |
| haberleşme port protokolü | Modbus TCP Ethernet/IP Modbus seri |
| fazların ağ sayısı | 3 faz |
| besleme frekansı | 50...60 Hz +/- 5 % |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 380...480 V % - 15...10 |
| nominal çıkış akımı | 24,0 A |
| motor gücü kW | 15 kW için normal şart 11 kW için Ağır şart |
| Dijital giriş tipi | PTI darbe girişi olarak programlanabilir: 0…30 kHz, 24 V DC (30 V) DI1...DI5 güvenli tork kapatma, 24 V DC (30 V), empedans: 3,5 kOhm programlanabilir | ||||||||
| number of preset speeds | 16 önceden ayarlı hız | ||||||||
| Dijital çıkış sayısı | 2,0 | ||||||||
| Dijital çıkış tipi | Programmable output DQ1, DQ2 30 V DC 100 mA | ||||||||
| analog giriş sayısı | 2 | ||||||||
| analog giriş tipi | AI1 yazılım-yapılandırılabilir akım: 0...20 mA, empedans: 250 Ohm, çözünürlük 12 bit AI1 software-configurable temperature probe or water level sensor AI1 yazılım-yapılandırılabilir gerilim: 0...10 V DC, empedans: 31.5 kOhm, çözünürlük 12 bit AI2 yazılım-yapılandırılabilir gerilim: - 10...10 V DC, empedans: 31.5 kOhm, çözünürlük 12 bit | ||||||||
| analog çıkış sayısı | 2 | ||||||||
| analog çıkış tipi | Yazılım-yapılandırılabilir gerilim AQ1: 0...10 V DC empedans 470 Ohm, çözünürlük 10 bit Yazılım-yapılandırılabilir akım AQ1: 0...20 mA empedans 500 Ohm, çözünürlük 10 bit | ||||||||
| röle çıkış sayısı | 2 | ||||||||
| çıkış gerilimi | <= güç besleme gerilimi | ||||||||
| maksimum anahtarlama akımı | Röle çıkışı R1C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 250 V AC Röle çıkışı R1C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 30 V DC Röle çıkışı R1C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 250 V AC Röle çıkışı R1C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 30 V DC Röle çıkışı R2C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 5 A -de 250 V AC Röle çıkışı R2C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 5 A -de 30 V DC Röle çıkışı R2C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 250 V AC Röle çıkışı R2C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 30 V DC | ||||||||
| minimum anahtarlama akımı | Röle çıkışı R1B: 5 mA -de 24 V DC Röle çıkışı R2C: 5 mA -de 24 V DC | ||||||||
| fiziksel arayüz | 2 telli RS 485 | ||||||||
| konnektör tipi | 3 RJ45 | ||||||||
| erişim yöntemi | Slave Modbus RTU Slave Modbus TCP | ||||||||
| Maksimum çıkış frekansı | 0,599 kHz | ||||||||
| anahtarlama frekansı | 2...16 kHz ayarlanabilir 4...16 kHz değer kaybı faktörü ile | ||||||||
| nominal anahtarlama frekansı | 4 kHz | ||||||||
| durana kadar frenleme | DC enjeksiyon ile | ||||||||
| Fren kesici entegre | Doğru | ||||||||
| hat akımı | 28,8 A -de 380 V (normal şart) 23,0 A -de 480 V (normal şart) 34,7 A -de 380 V (Ağır şart) 27,7 A -de 480 V (Ağır şart) | ||||||||
| hat akımı | 34,7 A -de 380 V hat bobini olmadan (Ağır şart) 27,7 A -de 480 V hat bobini olmadan (Ağır şart) 33,9 A -de 380 V harici hat bobini ile (normal şart) 27,2 A -de 480 V harici hat bobini ile (normal şart) 35,1 A -de 380 V harici hat bobini ile (Ağır şart) 27,8 A -de 480 V harici hat bobini ile (Ağır şart) | ||||||||
| Maksimum Giriş Akımı | 34,7 A | ||||||||
| Maksimum çıkış voltajı | 480 V | ||||||||
| görünen güç | 22,7 kVA -de 480 V (normal şart) 23 kVA -de 480 V (Ağır şart) | ||||||||
| maksimum geçici akım | 35,2 A süresince 60 s (normal şart) 36 A süresince 60 s (Ağır şart) 43,2 A süresince 2 s (normal şart) 43 A süresince 2 s (Ağır şart) | ||||||||
| muhtemel hat Isc | 22 kA | ||||||||
| Yüksek aşırı yükte temel yük akımı | 24,0 A | ||||||||
| Düşük aşırı yükte temel yük akımı | 32,0 A | ||||||||
| W cinsinden güç dağılımı | Doğal konveksiyon: 13 W -de 380 V 4 kHz (Ağır şart) Zorlamalı konveksiyon: 241 W -de 380 V 4 kHz (Ağır şart) Doğal konveksiyon: 16 W -de 380 V 4 kHz (normal şart) Zorlamalı konveksiyon: 311 W -de 380 V 4 kHz (normal şart) | ||||||||
| Genişlik | 180,0 mm | ||||||||
| Yükseklik | 385,0 mm | ||||||||
| Derinlik | 249,0 mm | ||||||||