Schneider Electric ATV320D15N4C, Hız kontrol cihazı, ATV320, 15 kW, 380...500 V, 3 faz, kompakt - 1
Schneider
Schneider Electric ATV320D15N4C, Hız kontrol cihazı, ATV320, 15 kW, 380...500 V, 3 faz, kompakt
Ürün Kodu: ATV320D15N4C
179.065,68 TL
74.375,11 TL
Daha Fazla Hız Kontrol
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
Ürün serisiAltivar Machine ATV320
Ürün ya da bileşen tipiDeğişken hızlı sürücü
ürüne özel uygulamaYüksek güçlü makineler
modelStandart tip
sürücü biçimiKompakt
Montaj TipiDuvara monte
haberleşme port protokolüModbus seri
CANopen
seçenek kartıIletişim modülü, CANopen
Iletişim modülü, EtherCAT
Iletişim modülü, Profibus DP V1
Iletişim modülü, Profinet
Iletişim modülü, Ethernet Powerlink
Iletişim modülü, Ethernet/IP
Iletişim modülü, DeviceNet
[Us] nominal besleme gerilimi380…500 V % - 15...10
nominal çıkış akımı33,0 A
motor gücü kW15,0 kW için Ağır şart
EMC filtresiEntegre
IP koruma sınıfıIP20
Tamamlayıcı
Dijital giriş sayısı7
Dijital giriş tipiSTO güvenli tork kapatma, 24 V DC, empedans: 1,5 kOhm
DI1...DI6 lojik girişler, 24 V DC (30 V)
DI5 darbe girişi olarak programlanabilir: 0…30 kHz, 24 V DC (30 V)
Dijital giriş lojiğiPozitif lojik (kaynak)
Negatif lojik (blok)
Dijital çıkış sayısı3
Dijital çıkış tipiAçık kollektör DQ+ 0…1 kHz 30 V DC 100 mA
Açık kollektör DQ- 0…1 kHz 30 V DC 100 mA
analog giriş sayısı3
analog giriş tipiAI1 gerilim: 0...10 V DC, empedans: 30 kOhm, çözünürlük 10 bit
AI2 çift kutuplu diferansiyel gerilim: +/- 10 V DC, empedans: 30 kOhm, çözünürlük 10 bit
AI3 akım: 0...20 mA (veya 4-20 mA, x-20 mA, 20-x mA veya yapılandırmy göre diğer modeller), empedans: 250 Ohm, çözünürlük 10 bit
analog çıkış sayısı1
analog çıkış tipiYazılım-yapılandırılabilir akım AQ1: 0...20 mA empedans 800 Ohm, çözünürlük 10 bit
Yazılım-yapılandırılabilir gerilim AQ1: 0...10 V DC empedans 470 Ohm, çözünürlük 10 bit
röle çıkış tipiYapılandırılabilir röle lojiki R1A 1 NA elektriksel dayanıklılık 100000 cycles
Yapılandırılabilir röle lojiki R1B 1 NK elektriksel dayanıklılık 100000 cycles
Yapılandırılabilir röle lojiki R1C
Yapılandırılabilir röle lojiki R2A 1 NA elektriksel dayanıklılık 100000 cycles
Yapılandırılabilir röle lojiki R2C
maksimum anahtarlama akımıRöle çıkışı R1A, R1B, R1C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 250 V AC
Röle çıkışı R1A, R1B, R1C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 30 V DC
Röle çıkışı R1A, R1B, R1C, R2A, R2C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 250 V AC
Röle çıkışı R1A, R1B, R1C, R2A, R2C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 30 V DC
Röle çıkışı R2A, R2C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 5 A -de 250 V AC
Röle çıkışı R2A, R2C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 5 A -de 30 V DC
minimum anahtarlama akımıRöle çıkışı R1A, R1B, R1C, R2A, R2C: 5 mA -de 24 V DC
erişim yöntemiSlave CANopen
4 kadranlı çalışma mümkünDoğru
asenkron motor kontrol profiliGerilim/frekans oranı, 5 nokta
Sensörsüz akı vektör kontrolü, standart
Gerilim/frekans oranı - Enerji Tasarrufu, karesel U/f
Sensörsüz vektör akı kontrolü - Enerji Tasarrufu
Gerilim/frekans oranı, 2 nokta
senkron motor kontrol profiliSensörsüz vektör kontrolü
geçici aşırı moment170…200 % nominal motor torku
Maksimum çıkış frekansı0,599 kHz
hızlanma ve yavaşlama rampalarıLineer
U
S
CUS
Rampa anahtarlama
Hızlanma/yavaşlama rampası uyarlaması
DC enjeksiyonlu hızlanma/yavaşlama otomatik durdurma
motor kayma kompanzasyonuOtomatik her türlü yük
Ayarlanabilir % 0...300
Gerilim/frekans oranında (2 veya 5 puan) geçerli değil
anahtarlama frekansı2...16 kHz ayarlanabilir
4...16 kHz değer kaybı faktörü ile
nominal anahtarlama frekansı4 kHz
durana kadar frenlemeDC enjeksiyon ile
Fren kesici entegreDoğru
hat akımı47,3 A -de 380 V (Ağır şart)
33,3 A -de 500 V (Ağır şart)
Maksimum Giriş Akımı47,3 A
Maksimum çıkış voltajı500 V
görünen güç28,8 kVA -de 500 V (Ağır şart)
Şebeke frekansı50...60 Hz
Bağıl simetrik ağ frekansı toleransı5 %
muhtemel hat Isc22 kA
Yüksek aşırı yükte temel yük akımı33,0 A
W cinsinden güç dağılımıFan: 452,0 W -de 380 V 4 kHz
Güvenlik fonksiyonu Güvenli Yön (SDI) ileDoğru
Güvenlik fonksiyonu ile Güvenli Çalışma Durdurma (SOS)Yanlış
Güvenlik fonksiyonu Güvenli Konum (SP) ileYanlış
Güvenlik fonksiyonu ile Güvenli programlanabilir lojikYanlış
Güvenlik fonksiyonu ile Güvenli Hız İzleyici (SSM)Yanlış
Güvenlik fonksiyonu Güvenli Durdurma 1 (SS1) ileYanlış
Sft fct Güvenli Durdurma 2 (SS2) ileDoğru
Güvenlik fonksiyonu ile Güvenli tork kapalı (STO)Yanlış
Kapalı göstergeliDoğru
Güvenlik fonksiyonu ile Güvenli fren yönetimi (SBC/SBT)Yanlış
Güvenlik fonksiyonu ile Güvenli Sınırlı Konum (SLP)Yanlış
koruma tipiGiriş faz kesmeleri: sürücü
Çıkış fazları ve toprak arasındaki aşırı akım: sürücü
Aşırı ısınmaya karşı koruma: sürücü
Motor fazları arasındaki kısa devre: sürücü
Termal koruma: sürücü
Genişlik180 mm
Yükseklik330 mm
Derinlik198,0 mm
Ürün ağırlığı6,9 kg
Ortam
Çalışma konumuDikey +/- 10 derece
Ürün sertifikalarıCE
ATEX
NOM
GOST
EAC
RCM
KC
İşaretlemeCE
ATEX
UL
CSA
EAC
RCM
StandartlarIEC 61800-5-1
elektromanyetik uyumlulukElektrostatik deşarj bağışıklık testi seviye 3 'e uygunIEC 61000-4-2
Yayılmalı, radyo frekansı elektromanyetik alan bağışıklık testi seviye 3 'e uygunIEC 61000-4-3
Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi seviye 4 'e uygunIEC 61000-4-4
1,2/50 µs - 8/20 µs kesinti bağışıklık testi seviye 3 'e uygunIEC 61000-4-5
Iletimli radyo frekansı bağışıklık testi seviye 3 'e uygunIEC 61000-4-6
Gerilim düşüşleri ve kesintileri bağışıklık testi 'e uygunIEC 61000-4-11
Çevre sınıfı (çalışma sırasında)IEC 60721-3-3'e göre sınıf 3C3
IEC 60721-3-3'e göre sınıf 3S2
Darbe etkisi altında maksimum hızlanma (çalışma sırasında)150 m/sn² 11 ms'de
Titreşimsel stres altında maksimum hızlanma (çalışma sırasında)10 m/sn² 13...200 Hz'de
Titreşimli yük altında maksimum sapma (çalışma sırasında)2...13 Hz'de 1,5 mm