Schneider Electric A9F74416, 16 Amper, 4 Fazlı, C Tipi, Otomatik Sigorta, 6 kA, C16x4A - 1
Schneider
Schneider Electric A9F74416, 16 Amper, 4 Fazlı, C Tipi, Otomatik Sigorta, 6 kA, C16x4A
Ürün Kodu: A9F74416
3.286,49 TL
1.300,77 TL
Daha Fazla Sigorta
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
cihaz uygulamasıDağıtım
seriActi 9
ürün adıActi9 iC60
Ürün ya da bileşen tipiMinyatür devre kesici
Ürün grubuIC60N
Kutup tanımı4P
korumalı kutupların sayısı4
[In] nominal akım16 A
Şebeke tipiDC
AC
açma birimi teknolojisiTermik Manyetik
eğim koduC
kesme kapasitesi6000 A Icn -de 400 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60898-1
36 kA Icu -de 12...60 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2
10 kA Icu -de 380...415 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2
20 kA Icu -de 220...240 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2
6 kA Icu -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2
36 kA Icu -de 100...133 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2
10 kA Icu -de <= 250 V DC 'e uygunEN/IEC 60947-2
kullanım kategorisiKategori A 'e uygunEN 60947-2
Kategori A 'e uygunIEC 60947-2
yalıtıma uygunlukEvet 'e uygunEN 60898-1
Evet 'e uygunEN 60947-2
Evet 'e uygunIEC 60898-1
Evet 'e uygunIEC 60947-2
StandartlarEN 60947-2
IEC 60898-1
EN 60898-1
IEC 60947-2
Tamamlayıcı
Şebeke frekansı50/60 Hz
manyetik açma limiti8 x In +/- % 20
[Ics] nominal hizmet kesme kapasitesi15 kA 75 % 'e uygunEN 60947-2 - 220...240 V AC 50/60 Hz
7,5 kA 75 % 'e uygunEN 60947-2 - 380...415 V AC 50/60 Hz
4,5 kA 75 % 'e uygunEN 60947-2 - 440 V AC 50/60 Hz
15 kA 75 % 'e uygunIEC 60947-2 - 220...240 V AC 50/60 Hz
7,5 kA 75 % 'e uygunIEC 60947-2 - 380...415 V AC 50/60 Hz
4,5 kA 75 % 'e uygunIEC 60947-2 - 440 V AC 50/60 Hz
27 kA 75 % 'e uygunIEC 60947-2 - 12...133 V AC 50/60 Hz
27 kA 75 % 'e uygunEN 60947-2 - 12...133 V AC 50/60 Hz
6000 A 100 % 'e uygunEN 60898-1 - 400 V AC 50/60 Hz
6000 A 100 % 'e uygunIEC 60898-1 - 400 V AC 50/60 Hz
10 kA 100 % 'e uygunIEC 60947-2 - 180...250 V DC
10 kA 100 % 'e uygunEN 60947-2 - 180...250 V DC
sınırlama sınıfı3 'e uygunEN 60898-1
3 'e uygunIEC 60898-1
[Ui] nominal yalıtım voltajı500 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN 60947-2
500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı6 kV 'e uygunEN 60947-2
6 kV 'e uygunIEC 60947-2
kontak konum göstergesiEvet
Kontrol tipiGeçiş
Cihaz üzerii sinyalizasyonAçma göstergesi
Montaj TipiSabit
montaj desteğiDIN rayı
comb busbar dağıtım bloğu uyumluluğuÜst veya alt: EVET
9 mm vida adımı8
Yükseklik85 mm
Genişlik72 mm
Derinlik78,5 mm
Ürün ağırlığı0,5 kg
renkBeyaz
Mekanik dayanıklılık20000 cycles
elektrik dayanıklılığı10000 cycles
bağlantılar - terminallerTek terminal (üst veya alt) 1…25 mm² sert
Tek terminal (üst veya alt) 1…16 mm² esnek
tel sıyırma uzunluğu14 mm için üst veya alt baglanti
sıkma torku2 N.m üst veya alt
toprak kaçağı korumasıAyrı blok
Ortam
IP koruma derecesiIP20 'e uygunIEC 60529
IP20 'e uygunEN 60529
kirletme derecesi3 'e uygunEN 60947-2
3 'e uygunIEC 60947-2
aşırı gerilim kategorisiIV
tropik iklim2 'e uygunIEC 60068-1
bağıl nem95 % -de 55 °C
çalışma yüksekliği0...2000 m
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-35…70 °C
Depolama ortam koşulları-40…85 °C
Paketleme üniteleri
Birim paket türü 1PCE
Paketteki birim sayısı1
Paket ağırlığı (Lbs)435,0 g
Paket 1 Yükseklik7,5 cm
Paket 1 genişliği7,2 cm
Paket 1 Uzunluk9,4 cm
Birim paket türü 2BB1
Paketteki birim sayısı 23
Paket 2 Ağırlığı1,362 kg
Paket 2 Yükseklik8,5 cm
Paket 2 genişliği9,5 cm
Paket 2 Uzunluk22,5 cm
Birim paket türü 3S03
Paketteki birim sayısı 333
Paket 3 Ağırlığı15,469 kg