Schneider Electeric ATV610U30N4, değişken hızlı sürücü ATV610, 3 kW, 380...460 V, IP20
Ürün Kodu: ATV610U30N4
90.234,81 TL
37.527,64 TL
| besleme frekansı | 50...60 Hz +/-5 % |
| şebeke faz sayısı | 3 faz |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 380...460 V % - 15...10 |
| motor gücü kW | 3 kW için normal şart 2,2 kW için Ağır şart |
| motor gücü hp | 3 hp için Ağır şart |
| hat akımı | 10,1 A -de 380 V (normal şart) 8,4 A -de 460 V (normal şart) 7,6 A -de 380 V (Ağır şart) 6,4 A -de 460 V (Ağır şart) |
| muhtemel hat Isc | 5 kA |
| görünen güç | 6,7 kVA -de 460 V (normal şart) 5,1 kVA -de 460 V (Ağır şart) |
| sürekli çıkış akımı | 7,2 A -de 4 kHz için normal şart 5,6 A -de 4 kHz için Ağır şart |
| maksimum geçici akım | 7,9 A süresince 60 s (normal şart) 8,4 A süresince 60 s (Ağır şart) |
| Output frequency | 0,1…500 Hz |
| nominal anahtarlama frekansı | 4 kHz |
| anahtarlama frekansı | 2...12 kHz ayarlanabilir |
| frekans çözünürlüğü | Ekran birimi: 0,1 Hz Analog giriş: 0,012/50 Hz |
| erişim yöntemi | Slave |
| besleme | Dijital girişler için harici besleme: 24 V DC (19…30 V), <1,25 mA, koruma tipi: aşırı yük ve kısa devre koruması Referans potansiyometre için dahili besleme (1 - 10 kOhm): 10,5 V DC +/- 5 %, <10 mA, koruma tipi: aşırı yük ve kısa devre koruması |
| Genişlik | 145 mm |
| yükseklik | 297 mm 350 mm EMC plakalı |
| Derinlik | 203 mm |
| Ürün ağırlığı | 3,135 kg |
| analog giriş sayısı | 3 |
| analog giriş tipi | AI1, AI2, AI3 yazılım-yapılandırılabilir gerilim: 0...10 V DC, empedans: 30 kOhm, çözünürlük 12 bit AI1, AI2, AI3 yazılım-yapılandırılabilir akım: 0...20 mA, empedans: 250 Ohm, çözünürlük 12 bit AI2, AI3 software-configurable temperature probe or water level sensor |
| Dijital giriş sayısı | 6 |
| Dijital giriş tipi | DI1...DI6 programmable as logic input, 24 V DC (<= 30 V), empedans: 3,5 kOhm DI5, DI6 darbe girişi olarak programlanabilir: 0…30 kHz, 24 V DC (<= 30 V) |
| giriş uyumluluğu | DI1...DI6: lojik giriş seviye 1 PLC 'e uygunIEC 61131-2 DI5, DI6: darbe girişi seviye 1 PLC 'e uygunIEC 65A-68 |
| Dijital giriş lojiği | Pozitif lojik (kaynak): DI1...DI6 yapılandırılabilir lojik giriş, < 5 V (durum 0), > 11 V (durum 1) Negatif lojik (blok): DI1...DI6 yapılandırılabilir lojik giriş, > 16 V (durum 0), < 10 V (durum 1) Pozitif lojik (kaynak): DI5, DI6 yapılandırılabilir darbe girişi, < 0,6 V (durum 0), > 2,5 V (durum 1) |
| analog çıkış sayısı | 2 |
| analog çıkış tipi | Yazılım-yapılandırılabilir akım AQ1, AQ2: 0...20 mA, çözünürlük 10 bit Yazılım-yapılandırılabilir gerilim AQ1, AQ2: 0...10 V DC empedans 470 Ohm, çözünürlük 10 bit |
| röle çıkış sayısı | 3 |
| yenileme süresi | Röle çıkışı (R1, R2, R3): 5 ms (+/- 0,5 msn) |
| minimum anahtarlama akımı | Röle çıkışı R1, R2, R3: 5 mA -de 24 V DC |
| maksimum anahtarlama akımı | Röle çıkışı R1, R2, R3 üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 250 V AC Röle çıkışı R1, R2, R3 üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 30 V DC Röle çıkışı R1, R2, R3 üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 250 V AC Röle çıkışı R1, R2, R3 üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 30 V DC |
| yalıtım | Güç ve kontrol arasındaki terminaller |
| yalıtım direnci | > 1 MOhm 1 dakika için topraklamaya 500 V DC |
| gürültü seviyesi | 55 dB 'e uygun86/188/EEC | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| W cinsinden güç dağılımı | 74 W(zorlamalı konveksiyon) -de 380 V 4 kHz 29 W(doğal konveksiyon) -de 380 V 4 kHz | |||||||||
| Çalışma konumu | Dikey +/- 10 derece | |||||||||
| kirletme derecesi | 2 'e uygunIEC 61800-5-1 | |||||||||
| titreşim direnci | 1,5 mm tepeden tepeye (f= 2…13 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6 1 gn (f= 13…200 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6 | |||||||||
| darbe dayanımı | 15 gn için 11 ms 'e uygunIEC 60068-2-27 | |||||||||
| bağıl nem | 5…95 % yoğuşmasız 'e uygunIEC 60068-2-3 | |||||||||