Telemecanique Sensors
Ürün Kodu: XY2CE2A250
24.185,99 TL
11.933,46 TL
Ürün grubuXY2CE
kabloların sayısı1
tetik kablosu maksimum uzunluğu70 m
kontak işlemiYavaş kesen
tetikleme kablosu bağlantı noktasıLH tarafı
bağlantılar - terminallerVida kelepçesi terminali, 1 x 0,5...2 x 1,5 mm²
sıkma torku0,8…1,2 N.m
kablo girişi sayısı3 düz delik için Pg 13.5 or ISO M20 kablo rakoru
İşaretlemeCE
Mekanik dayanıklılık60000 cycles
kablo destekleri arasındaki mesafe5 m
[Ie] nominal çalışma akımı3 A -de 240 V, AC-15, A300 'e uygunEN/IEC 60947-5-1 ek A
0,27 A -de 250 V, DC-13, Q300 'e uygunEN/IEC 60947-5-1 ek A
[Ithe] klasik muhafazalı termik akım10 A
[Ui] nominal yalıtım voltajı500 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunEN/IEC 60947-1
300 V 'e uygunUL 508
300 V 'e uygunCSA C22.2 No 14
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı6 kV 'e uygunEN/IEC 60947-1
pozitif açıklıkIle 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
maximum resistance across terminals25 MOhm 'e uygunEN/IEC 60255-7 kategori 3
25 MOhm 'e uygunNF C 93-050 yöntem A
kisa devre korumasi10 A kartuş sigortası tip gG 'e uygunEN/IEC 60269
terminallerin açıklaması ISO n°1(21-22)NC
(13-14)NO
Ürün ağırlığı1,45 kg
uyumluluk koduXY2CE
Ortam
StandartlarEN/IEC 60947-5-1
UL 508
CSA C22.2 No 14
Iş ekipmanı yönergesi 2009/104/EC
EN/IEC 60204-1
CSA
CCC
koruyucu bakımTC
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-25…70 °C
Depolama ortam koşulları-40…70 °C
titreşim direnci10 gn (f= 10…300 Hz) 'e uygunEN/IEC 60068-2-6