Telemecanique Sensors
Ürün Kodu: XY2CE1A250
24.185,99 TL
11.933,46 TL
Daha Fazla Emniyet Şalteri
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
Ürün serisiTelemecanique Emergency stop rope pull switches XY2C
Ürün ya da bileşen tipiMandallama acil durdurma ipli çekme anahtarı
Ürün grubuXY2CE
muhafaza rengiKırmızı RAL 3000
aşırı gerilim kategorisiSınıf I 'e uygunEN/IEC 61140
Sınıf I 'e uygunNF C 20-030
Tamamlayıcı
yerel sinyallemePilot ışığı olmadan
kabloların sayısı1
tetik kablosu maksimum uzunluğu70 m
gövde malzemesiZamak
kapak malzemesiPaslanmaz çelik
sıfırlamaKoruyucu kapaklı Buton ile
kontak tipi ve düzenleme1 NK + 1 NA
kontak işlemiYavaş kesen
tetikleme kablosu bağlantı noktasıRH tarafı
bağlantılar - terminallerVida kelepçesi terminali, 1 x 0,5...2 x 1,5 mm²
sıkma torku0,8…1,2 N.m
kablo girişi sayısı3 düz delik için Pg 13.5 or ISO M20 kablo rakoru
Kategori 4'e erişebilir uygun izleme sistemi ve doğru kablolarla 'e uygunEN/ISO 13849-1
SIL 3'e erişebilir uygun izleme sistemi ve doğru kablolarla 'e uygunEN/IEC 61508
İşaretlemeCE
Mekanik dayanıklılık60000 cycles
kablo destekleri arasındaki mesafe5 m
[Ie] nominal çalışma akımı3 A -de 240 V, AC-15, A300 'e uygunEN/IEC 60947-5-1 ek A
0,27 A -de 250 V, DC-13, Q300 'e uygunEN/IEC 60947-5-1 ek A
[Ithe] klasik muhafazalı termik akım10 A
[Ui] nominal yalıtım voltajı500 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunEN/IEC 60947-1
300 V 'e uygunUL 508
300 V 'e uygunCSA C22.2 No 14
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı6 kV 'e uygunEN/IEC 60947-1
pozitif açıklıkIle 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
maximum resistance across terminals25 MOhm 'e uygunEN/IEC 60255-7 kategori 3
25 MOhm 'e uygunNF C 93-050 yöntem A
kisa devre korumasi10 A kartuş sigortası tip gG 'e uygunEN/IEC 60269
terminallerin açıklaması ISO n°1(13-14)NO
(21-22)NC
Ürün ağırlığı1,45 kg
uyumluluk koduXY2CE
Ortam
StandartlarCSA C22.2 No 14
EN/IEC 60947-5-1
EN/IEC 60947-5-5
UL 508
EN/ISO 13850
Iş ekipmanı yönergesi 2009/104/EC
Makine yönergesi 2006/42/EC
ürün sertifikalarıUL kategori NISD acil durdurma cihazları
CSA
CCC
koruyucu bakımTC
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-25…70 °C
Depolama ortam koşulları-40…70 °C
titreşim direnci10 gn (f= 10…300 Hz) 'e uygunEN/IEC 60068-2-6