Schneider Electric PKX16M435, Düz Fiş, 5x16 Amper, Trifaze, 3P+N+T, IP44, Hızlı bağlantı - 1
Schneider
Schneider Electric PKX16M435, Düz Fiş, 5x16 Amper, Trifaze, 3P+N+T, IP44, Hızlı bağlantı
Ürün Kodu: PKX16M435
29.726,75 TL
KoleksiyonFiyat Alarmı
ÜYE OL
HAVALE/EFT %2 İNDİRİM
HAVALE/EFT %2 İNDİRİM
ÜRÜN EKLE
HEMEN TESLİM
Ana
seriPratiKa
Ürün ya da bileşen tipiSerbest fiş
Ürün grubuPratiKa fiş
fiş, soket kategorisiDüşük gerilim
Kutup tanımı3P + N + E
Şebeke tipiAC
çıkış standardıEndüstriyel
Tamamlayıcı
fiş, soket, kontrol istasyonu biçimiDüz
Nominal akım (Ir)16 A
Nominal işletme gerilimi (Ue)380...415 V
Şebeke frekansı50/60 Hz
toprak pabucu saat yönü konumu6 h
fiş, soket malzemesiMuhafaza: kendiliğinden sönen mühendislik polimeri
kontak malzemesiBilezikler: pirinç
bağlantılar - terminallerHızlı bağlantı
kablo kesiti1…2,5 mm²
kablo dış çapı8…15 mm
kablo girişiKablo makarası
Kablo rakoru
diş tipiPg 21
Ürün ağırlığı0,212 kg
Yükseklik142 mm
Genişlik74 mm
Derinlik74 mm
renkGri (RAL 7035)
gerilim rengiKırmızı
Ortam
StandartlarIEC 60309-2
IEC 60309-1
IP koruma derecesiIP44 'e uygunIEC 60529
IK koruma derecesiIK08 'e uygunEN 62262
yangına dayanıklılık850 °C 'e uygunIEC 60695-2-11
bağıl nem50 % -de 40 °C
70 % -de 30 °C
90 % -de 20 °C
çalışma yüksekliği2000 m
çalışma için ortam hava sıcaklığı35 °C 86400 s )
-25…40 °C