Schneider Electric PKE32M423, Düz Fiş, 3x32 Amper, Monofaze, 2P+T, IP44, Vidalı Bağlantı - 1
Schneider
Schneider Electric PKE32M423, Düz Fiş, 3x32 Amper, Monofaze, 2P+T, IP44, Vidalı Bağlantı
Ürün Kodu: PKE32M423
17.283,30 TL
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
seriPratiKa
Ürün ya da bileşen tipiSerbest fiş
Ürün grubuPratiKa fiş
fiş, soket kategorisiDüşük gerilim
Kutup tanımı2P + E
Şebeke tipiAC
çıkış standardıEndüstriyel
Tamamlayıcı
fiş, soket, kontrol istasyonu biçimiDüz
Nominal akım (Ir)32 A
Nominal işletme gerilimi (Ue)200...250 V
Şebeke frekansı50/60 Hz
toprak pabucu saat yönü konumu6 h
fiş, soket malzemesiMuhafaza: kendiliğinden sönen mühendislik polimeri
kontak malzemesiBilezikler: pirinç
bağlantılar - terminallerTutucu vidalar
kablo kesiti2,5…10 mm²
kablo dış çapı11,5…21 mm
kablo girişiKablo makarası
Kablo rakoru
diş tipiPg 21
Ürün ağırlığı0,2 kg
Yükseklik152 mm
Genişlik76 mm
Derinlik76 mm
renkGri (RAL 7035)
gerilim rengiMavi
Ortam
StandartlarIEC 60309-2
IEC 60309-1
IP koruma derecesiIP44 'e uygunIEC 60529
IK koruma derecesiIK08 'e uygunEN 62262
yangına dayanıklılık850 °C 'e uygunIEC 60695-2-11
bağıl nem50 % -de 40 °C
70 % -de 30 °C
90 % -de 20 °C
çalışma yüksekliği2000 m
çalışma için ortam hava sıcaklığı35 °C 86400 s )
-25…40 °C