Schneider Electric LC1D80BD,  TeSys D kontaktör - 3P(3 NA) - AC-3 - <= 440 V 80 A - 24 V DC bobin - 1
Schneider
Schneider Electric LC1D80BD, TeSys D kontaktör - 3P(3 NA) - AC-3 - <= 440 V 80 A - 24 V DC bobin
Ürün Kodu: LC1D80BD
24.887,96 TL
12.916,21 TL
Daha Fazla Kontaktör
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ürün Özellikleri
Seri
TeSys
Ürün adı
TeSys D
TeSys Deca
Ürün ya da bileşen tipi
Kontaktör
Ürün grubu
LC1D
Kontaktör uygulaması
Motor kontrol
Direnç yükü
Kullanım kategorisi
AC-1
AC-4
AC-3
AC-3e
Kutup tanımı
3P
Power pole contact composition
3 NA
[Ue] nominal çalışma voltajı
Güç devresi: <= 300 V DC 25...400 Hz
Güç devresi: <= 690 V AC
[Ie] nominal çalışma akımı
125 A 60 °C) -de <= 440 V AC AC-1 için güç devresi
80 A 60 °C) -de <= 440 V AC AC-3 için güç devresi
80 A 60 °C) -de <= 440 V AC-3e için güç devresi
Motor gücü kW
22 kW -de 220...230 V AC 50/60 Hz (AC-3)
37 kW -de 380...400 V AC 50/60 Hz (AC-3)
45 kW -de 415...440 V AC 50/60 Hz (AC-3)
55 kW -de 500 V AC 50/60 Hz (AC-3)
45 kW -de 660...690 V AC 50/60 Hz (AC-3)
45 kW -de 1000 V AC 50/60 Hz (AC-3)
15 kW -de 400 V AC 50/60 Hz (AC-4)
Motor power HP (UL / CSA)
7,5 hp -de 120 V AC 50/60 Hz için 1 faz motorlar
15 hp -de 230/240 V AC 50/60 Hz için 1 faz motorlar
30 hp -de 200/208 V AC 50/60 Hz için 3 faz motorlar
30 hp -de 230/240 V AC 50/60 Hz için 3 faz motorlar
60 hp -de 460/480 V AC 50/60 Hz için 3 faz motorlar
60 hp -de 575/600 V AC 50/60 Hz için 3 faz motorlar
Kontrol devresi tipi
DC standart
Kontrol devresi gerilimi
24 V DC
Yardımcı kontak düzenleme
1 NA + 1 NK
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı
8 kV 'e uygunIEC 60947
Aşırı gerilim kategorisi
III
[Ith] klasik açık hava termik akımı
10 A -de <60 °C için sinyalleme devresi
125 A -de <60 °C için güç devresi
Irms nominal kapama kapasitesi
140 A AC için sinyalleme devresi 'e uygunIEC 60947-5-1
250 A DC için sinyalleme devresi 'e uygunIEC 60947-5-1
1100 A -de 440 V için güç devresi 'e uygunIEC 60947
Nominal kesme kapasitesi
[Icw] nominal kısa süreli dayanma akımı
640 A -de <40 °C - 10 s için güç devresi
990 A -de <40 °C - 1 sn için güç devresi
135 A -de <40 °C - 10 min için güç devresi
320 A -de <40 °C - 1 min için güç devresi
100 A - 1 sn için sinyalleme devresi
120 A - 500 ms için sinyalleme devresi
140 A - 100 ms için sinyalleme devresi
Ilgili sigorta değeri
10 A gG için sinyalleme devresi 'e uygunIEC 60947-5-1
200 A gG -de <= 690 V koordinasyon tip 1 için güç devresi
160 A gG -de <= 690 V koordinasyon tip 2 için güç devresi
Ortalama empedans
0,8 mOhm - Ith 125 A 50 Hz için güç devresi
[Ui] nominal yalıtım voltajı
Güç devresi: 600 V CSA sertifikali
Güç devresi: 600 V UL sertifikali
Güç devresi: 1000 V 'e uygunIEC 60947-4-1
Sinyalleme devresi: 690 V 'e uygunIEC 60947-1
Sinyalleme devresi: 600 V CSA sertifikali
Sinyalleme devresi: 600 V UL sertifikali
Elektrik dayanıklılığı
0,8 Mcycles 125 A AC-1 Ue'de <= 440 V
1,5 Mcycles 80 A AC-3 Ue'de <= 440 V
1,5 Mcycles 80 A AC-3e Ue'de <= 440 V
Kutup başına güç dağılımı
5,1 W AC-3
12,5 W AC-1
5,1 W AC-3e
Front cover
Ile
Montaj desteği
Plaka
Ray
Standartlar
CSA C22.2 No 14
EN 60947-4-1
EN 60947-5-1
IEC 60947-4-1
IEC 60947-5-1
UL 508
Ürün Filtreleri
Motor Gücü (kW):37
Kontak Tipi:1 NA + 1 NK
Voltaj Değeri:24V DC